Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eltünt hangerőikont hogyan lehet visszaállítani a tálcán? fórum

Eltünt hangerőikont hogyan lehet visszaállítani a tálcán? (tudásbázis kérdés)

2016. ápr. 1. 20:27

Asztalin nem néztem :(. Az elemet se. Lesz fontosabb dolog...

Kis loptopon most megvan. most még ;).

2016. ápr. 1. 16:51
Töprengő! Sikerült a hangikont visszahozni?
2016. márc. 31. 16:32

Köszönöm a válaszokat.

Elemes dolog a páromé lesz.. Asztali gépünkbe nem másznék bele.

Start menűt megnézem én, az fog menni.

7. b4b1d52444 (válaszként erre: 3. - Töprengő)
2016. márc. 31. 12:02
Nekem konkrétan merül az óraelem a számítógépben, ezért csinálja ezt. Vissza szoktam állítani két-három naponta a megfelelő időpontra, és akkor utána pár napig semmi gond nincs. Nekem most már másfél napokat késik :) Szombat estét mutat hétfő reggel és társai, de lexarom, majd ha nem leszek lusta veszek bele egy elemet. Addig meg állítgatom a helyes időt.
2016. márc. 31. 08:48
Köszönöm a segítséget, de közbe kaptam egy egyszerűbb ötletet és így vissza is jött. Leírom, hátha Töprengőnek is tudok ezzel segíteni.Nekem XP-m van: Start menű, futtatás, begépeltem:mmsys.cpl , megnyíló ablaknál rákatt. ok. ujraindítottam és már ott volt az ikon.
2016. márc. 31. 08:22

Itt lementettem a képernyő képet, ahogy én látom. Alul a kis nyíl nyitja meg a rejtett ikonokat, azon belül testreszabás, és azon belül kell a hangerő ikon mellett az ikonok és értesítések megjelenítésére kattintani pont ebbe a sorrendben, majd okéval menteni a módosítást.


Kép:


[link]

2016. márc. 31. 08:18
Ikonok és értesítések megjelenítése opcióra kell kattintani, a Rejtett ikonok megjelenítésén belül a Testreszabás katt, a hangerő szabályzó ikonja mellett, így kell lementeni az Ok gombbal.
2016. márc. 31. 07:39

Az engem is érdekelne!

Nevetséges, de valóban eltűnik. A rejtett ikonoknál keresem. De nem azt a megszokott kis hangszórót adja vissza.

Állítani tudom a hangerőt. Következő bekapcsolásra álatlába eltűnik.. :((

2 gépet használunk, és mindkettőn van ez a probléma.


Másik de ezt Te nem kérdezted. És ezer bocs hogy belekotyog..

Az óra egészen egyszerűen legalább 10 percet siet.

Harmadik ami dühítő : a skypen a beszélgetésnél oda teszi az elküldött üzenetet, ami az óra szerint írtam.. Ezt a beszélgető partner nem látja, mert neki jó helyre teszi. Nekem dühítő, mert vissza kell keresni...

Ha elpanaszolom ismerősnek, hüledezik, hogy nem létezik...

2016. márc. 31. 07:34
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni hogy lehet az eltünt hangerőikont a tálcára visszavarázsolni. Próbáltam megnézni az oktató videón, de teljesen elmosódottan látszik, így képtelen vagyok rajta eligazodni. Ha lehet lépésről-lépésre kérném a segítséget, mert elég laikus vagyok.Köszi előre is.
2016. márc. 31. 07:30
Eltünt hangerőikon visszaállítása a tálcán

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook