Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Működhet egy olyan párkapcsolat, ahol a nő tanultabb és jobb munkája van a férfinél? fórum

Működhet egy olyan párkapcsolat, ahol a nő tanultabb és jobb munkája van a férfinél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2018. jan. 11. 03:01
Működhet ha a pasi egyébként művelt, intelligens és nem a pénz a legfőbb fontosságú az életükben.
2018. jan. 11. 01:00
nem hisz a pasik cask akkor erzik jol magukat ha ok keresnek tobbet.
169. e.e.
2017. júl. 16. 07:53
Bármennyire modern időket élünk,véleményem szerint nem. A férfiakat zavarja,ha egy nő jobban keres és okosabb.
2016. júl. 25. 18:44
szerintem annyira nem.
167. Mutáns Jane (válaszként erre: 166. - Brenor)
2016. ápr. 7. 17:38
Van egy olyan sanda gyanúm, hogy csak áltatod magad. Nem lehet, hogy csak lelki szemetesláda voltál?
166. brenor (válaszként erre: 160. - MZsanett)
2016. ápr. 7. 12:32
Mert sokáig volt párja és nem olyan rég mentek szét.
2016. ápr. 7. 12:20
Szerintem nem ezen múlik.
2016. ápr. 7. 08:55
Az a helyzet, hogy nekem szinte csak ilyen párkapcsolataim voltam, jóllehet én vagyok túlképzett. Attól, hogy egy munka miért jobb/rosszabb, ez relatív. Azért a férfiakat szokta néha aggasztani, ha a kedves párjuk többet keres náluk.
2016. ápr. 6. 06:07
Miért ne műküdhetne??? Nem ez az alapja egy jól működő párkapcsolatnak.... Ha szeretet van, akkor szerintem nem számít ki mit mennyiért dolgozik.ÉS, ha a férfi valami folytán munkanélkülivé válik akkor elhagyjuk? Vagy ő csak azért mert büszke és öntudatos elhagy majd minket???
162. spinneli (válaszként erre: 1. - Brenor)
2016. ápr. 5. 14:29
Én nem, nekem fontos, hogy ilyen téren (is) egy szinten legyünk.
161. insecure (válaszként erre: 158. - Brenor)
2016. ápr. 5. 14:16

Szerintem általában nehéz megválaszolni a kérdésed. Az adott személy viszonylatában működne vagy nem. De inkább nem.


Megboldogult ifjúkoromban nekem nagyon fontos volt, hogy diplomás legyen a párom is, ma úgy gondolom, hogy ennek talán nincs akkora jelentősége, de a férjem diplomás és így nem tudom igazán megítélni. Az viszont nagyon fontos, hogy felnézzek rá és okosabbnak tartsam magamnál. Nem tudnék olyan pasival együtt élni akinél okosabbnak gondolom magam.

160. MZsanett (válaszként erre: 158. - Brenor)
2016. ápr. 5. 14:06
3 éve nem akar találkozni veled? Ez elég reménytelennek tűnik.
159. túrógombócka (válaszként erre: 158. - Brenor)
2016. ápr. 5. 13:58
ha nem ér rá, akkor nem akar veled találkozni.
158. brenor (válaszként erre: 157. - Metálmackó)
2016. ápr. 5. 10:11

Miért baj, ha valaki elvont? Jobb lenne, ha mások után mennék bírka módjára?

Amúgy elhívtam már egy párszor, de két gond van az egyik alig ér rá, mivel munka mellett tanul alig van szabadideje és 3 éve találkoztam vele utoljára, ahol nem volt valami jó az első benyomása rólam.

Diákmunkában ismerkedtünk és akkoribban még nagyon gyerekes voltam és nem éppen a jobbik énemet ismerte meg. Tehát sajnos alapból nem indulok nála tisztalappal és így nehezebb helyzetbe vagyok.

De ettől függetlenül nem katasztrófa, ha így nem kellenék neki, mert nem ő az egyetlen lány, csak kíváncsi voltam arra, hogy mennyire működne és látom eléggé megoszlanak a vélemények.

157. Metálmackó (válaszként erre: 156. - Érdekes73)
2016. ápr. 5. 09:20
Az igaz, de ez a srác is elég... nevezzük elvontnak és a saját világában él. Ha másban nem is, de ebben egyeznek.
156. Érdekes73 (válaszként erre: 132. - Metálmackó)
2016. ápr. 4. 21:48
Hát nem mert Forrest szórakoztató volt és kitartó :)
155. Channa* (válaszként erre: 145. - 2c5f60da64)
2016. ápr. 3. 09:48

Ne csináld már!

Attól, hogy kevesebbet keres még lehet ambiciózus! Minek keressen egy másik állást, ha van neki, csak kevesebbet keres?

Ha pl. a férfi tanár, akkor nyilván nem keres annyit, mint mondjuk a közgazdász nő. És még ugye különbség sincs az iskolai végzettségbe.

154. Channa* (válaszként erre: 144. - 2c5f60da64)
2016. ápr. 3. 09:45
Na de itt nem voltak nagy különbségek, hiszen ő is kijárta a főiskolát. Itt inkább jellembeli problémák voltak, mintsem tanultsági különbségek, nem?
153. túrógombócka (válaszként erre: 152. - Metálmackó)
2016. ápr. 3. 08:50
így van, most már arról szeretnék olvasni, hogy mit reagált a hölgy a közeledésre. boldogan élnek, vagy valami más.
152. Metálmackó (válaszként erre: 146. - Brenor)
2016. ápr. 3. 08:45
Felesleges sértődés helyett, inkább hívd el végre azt a lányt. Ne csak beszélj róla. Kerületed, mint macska a forró kását, de érdemben semmi sem történik. Figyeld meg, addig tökölsz és tartasz itt hegyi beszédet az emberi lélek fontosságáról, amíg valaki meg nem előz. Neki nyomd inkább a szöveget, annak lenne értelme.
151. túrógombócka (válaszként erre: 146. - Brenor)
2016. ápr. 3. 08:42
akkor minek indítottad a fórumot? hajts , akire akarsz, ahhoz nem kellünk mi :)
150. bíborka 89~ (válaszként erre: 146. - Brenor)
2016. ápr. 3. 08:41
Szerintem meg hajrá.Vagy ez is csak tervezgetés ,útkeresés?Kezdj bele, járjatok aztán majd az idő megmutatja.Adva van a leányzó, beszélgettek is,eljött a cselekvés ideje.:D
2016. ápr. 3. 08:38
Ha a nô rinyál, rossz hallani... de ha a férfi... az már borzalmas. Attól csak menekülni lehet.
148. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 146. - Brenor)
2016. ápr. 3. 08:14
Ha törtetsz, az már régen rossz!
147. Mutáns Jane (válaszként erre: 146. - Brenor)
2016. ápr. 3. 01:04

"De ha nektek a materalisra dolgok fontosabbak, akkor sajnállak titeket."


Mi nem vagyunk egy homogén brancs. Egyébként nekem úgy tűnik, te szándékosan szelektíven olvasol, a reakcióid legalábbis egyértelműen ezt tükrözik.

146. brenor
2016. ápr. 2. 23:59
Komolyan mi ez a egyszerű, nem egyszerű kategorizálásotok? Ennél jóvalta összetettebb a személyiségünk. Meg mi az, hogy lejjebb kéne alkalmazkodnia? Kevesebb vagyok amiatt, mert nem találtam meg az utamat? Ti nem hallotattok még szerelemről, szeretetrő, tiszteletről? Leírtam már egy párszor, hogy van bennem törtetés csak az irányt nem találom. Az a lány akiről írok a ti nyelveteken egy egyszerű, szolid, kedves lány akivel jókat szoktam levelezgetni és tervezem elhívni valahová. Nem a diplomája, munkája és nem a törtetése, céljai vonzanak hanem az egész lénye, tekintete, hangja, kisugárzása. De ha nektek a materalisra dolgok fontosabbak, akkor sajnállak titeket. Remélem soha nem kerülök össze olyan lánnyal akiknek fontosabb az.
145. 2c5f60da64 (válaszként erre: 8. - Brenor)
2016. ápr. 2. 08:35

Attól még nem törtető valaki, hogy szeretne többet, jobb munkát, fizetést stb.

Az a férfi, akiről az előbb írtam, ugyan nem volt diplomás, és törtető sem, de nagyon ambíciózus és törekvő, olyan, aki a jég hátán is megél. Sokkal jobban tiszteltem és becsültem, mint bármelyik agyon tanult, de az életben nulla fiatalembert.


Az nálam egy elvárás, hogy a férfi, ha rosszul keres és nem elégedett, ne punnyadjon bele a semmibe, hanem ezerrel keressen, haladjon, törekedjen, csinálja. Egy fél napot otthon henyélő rinya gépet ki tudna tisztelni?

2016. ápr. 2. 08:30
Ez a két embertől függ. Egy barátnőm jogász, a párja meg kétkezi munkát végez, és nagyon jó a kapcsolatuk, semmi zavaró nincs benne. Van, akivel viszont nem működik. Volt egy ilyen kapcsolatom, a férfinek érettségije volt és 4 éve főiskolán, ahol nem tudott leállamvizsgázni, azért, mert válás után anyagilag tönkrement és napi 12-16 órákat kellett dolgoznia. Nekem meg vannak diplomáim... itt sajnos kiütközött ez, a kisebbrendűségi érzése abban nyilvánult meg, hogy a vélemény nyilvánításaimra lehülyézett szinte :( Ő jobban keresett, mint én.
143. lusza (válaszként erre: 139. - Channa*)
2016. ápr. 1. 18:46
Abból, amit srác írt, hogy a lány a harmadik diplomáját szerzi, nagyon ambiciózus és a munkájában is eléggé előrehaladt már. Nem olyannak tűnik ebből a leírásból, mint egy egyszerű lányka, akinek csak az fontos, hogy legyen mellette valaki, akivel együtt tévézhet vagy mozizhat.
142. michelle.r (válaszként erre: 134. - Brenor)
2016. ápr. 1. 09:52
Belenéztem a többi témádba. Itt az ideje a tesztüzemmódról átállni, és "élesben" élni az életet ;)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook