Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi esélye van a teherbeesésnek Utrogestannal? fórum

Mennyi esélye van a teherbeesésnek Utrogestannal? (tudásbázis kérdés)


2016. márc. 30. 17:58
Nekem 9 napon át kellett szednem a tüszőrepedést követő 3. Naptól. Jelenleg két napja késik, de a tegnapi teszt negatív volt. Semmi jele, eddig fájt, majdnem megjön érzés, ma már az se.
2016. márc. 30. 11:14

Nekem az utrogestant a megtartás miatt adták, 7 hetesen nézettünk progi szintet, alacsony volt, és azért kellett elkezdenem használni.


De hallottam már olyat is, hogy peteérés utántól szedik, de ha nem termékenyül meg, akkor kitolhatja a mensit is.

2016. márc. 29. 22:28

Férjemet igen, rendben van. Nálam van a bibi. Hormonvizsgálat volt, ott ki is derült hogy nem minden klappol, ezért is kaptam clomifent, majd az injekciót,aztán az Utrogestant. Németországban élünk,így kicsit jobban aggódok, mert bár jó a kommunikáció, mégsem az mintha az anyanyelvemen beszélnénk meg a lehetőségeket.

Köszönjük!

2016. márc. 29. 22:22

Kb. ugyanannyi, mint nélküle.Az utrogestan (progeszteron) a létrejött terhességet segít megtartani.


A férjed kivizsgálták? Ennek kell lenni az első vizsgálatnak.

Azután trombózishajlam, D-vitamin-szint, AMH-szint, pajzsmirigyfunkció, hormonpanel, Leiden-mutáció, MTHFR mutáció első köben, s van még jó sok nagyon speciális vizsgálat még, ha ezek között sem lelik az okokat.


Sok sikert!!

2016. márc. 29. 21:23
Másfél éve próbálkozunk, idén már túl vagyok egy laparoszkópián, majd a következő menstruációnál elkezdtem szedni peteérés elősegítő gyógyszert, ezután kaptam tüszőrepedést elősegítő injekciót, majd az Utrogestant. Peteérésem volt, és most késik is a menstruációm. Milyen tapasztalatok vannak a fenti gyógyszerrel? Illetve előfordulhat hogy a gyógyszerek szedése miatt késik a menszeszem? Ma csináltam terhességi tesztet ami sajnos negatív lett.. Bár még bizakodó vagyok, hátha... Előre is köszönöm!
2016. márc. 29. 21:19
Mennyi esélye van a teherbeesésnek Utrogestannal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook