Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ismeri valaki a Gruppiac.hu oldalt? Milyen minőségűek a termékek? Érdemes ott vásárolni? fórum

Ismeri valaki a Gruppiac.hu oldalt? Milyen minőségűek a termékek? Érdemes ott vásárolni? (beszélgetős fórum)


2017. dec. 5. 18:32
Nem érdemes semmit venni onnan!!! Tapasztalat 😕
2016. márc. 28. 10:00
Én legjobban az ágyneműhuzattal jártam meg. Leírtam egyik nap egy másik ugyanilyen témájú fórumban. Borzalom...
2016. márc. 27. 14:13
Én már több termékükkel megjártam. Ócska minőségűek, és valahol mindig át lettem verve! Mondjuk a cseréket, vagy a pénzt vissza kéréseimet egy kis balhézás után teljesítették. De meguntam őket, és az összes gruppi kezdetű oldalakról leiratkoztam. Pl. gruppiac, gruppkarácsony, stb.
2016. márc. 27. 13:41
Ahogy elnéztem a termékeket ez egy online "kínai" piac csak magasabb árakon.
2016. márc. 27. 12:40

Én tavaly rendeltem gyapjú ágyneműt. A futár nem engedte, hogy kicsit megbontsam a csomagolást, hogy megnézzem a minőségét.

Kifizettem. Ráfizettem. Hát nagyot csalódtam! A takaró alatt majd megfagytam már az ősszel is.

Vannak akik a 7 részes ágyneműhuzat garnitúrát dicsérik, hogy jó.

3. kisfüles (válaszként erre: 2. - Loretta16)
2016. márc. 27. 12:21

Kedves Loretta

Nagyon szépen köszönöm a választ.Nagyon szép napokat,és nagyon szép estéket kívánok neked.

2016. márc. 27. 10:16
Változó. Van ami borzalom, de van, ami jó. És nem is ez a baj, hanem hogy vagy megküldik, vagy nem...
2016. márc. 27. 09:33
Ismeri valaki a Gruppiac.hu oldalt?Milyen minőségűek a termékek?Érdemes ott vásárolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook