Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mióma műtét fórum

Mióma műtét (beszélgetős fórum)


2016. dec. 13. 08:10
Méhkivétellel gyógyítja?Szerveltávolítás sok nagy problémát megelőz??Ezeket komolyan gondoljátok??Azzal h kiveszi a méhedet nem gyógyít!! Annak a miómának oka van márpedig a hormonzavar többek között ösztrogén dominancia ami sejtburjánzást okoz és nem csak a méhben! Azzal h kiveszik a méhet nem oldják meg az alap problémát csak még nagyobb hormonzavart okoznak,ezért van a legtöbb nőnél utána elhízás,változókori tünetek stb...anyukámnak kivették a méhét 15 éve akkor még nem volt más azóta folyamatosan hőhullámok gyötrik és szenved ettől.Érdemes jól utánajárni a dolgoknak mielőtt egy témában ilyen könnyelműen nyilatkoztok,ma már szinte a legnagyobb miomát is le tudják műteni mert lehetséges vannak ilyen orvosok csak meg kell találni őket.Az a méh nem véletlenül van ott és nem csak a szaporodást szolgálja.
2016. márc. 27. 08:04

A magánorvos az állami kórházban százezrekért kimûti és bezsebeli a pénzt. A szerveltávolítás sok nagyobb problémát megelôz! Nem az a világvége.

Az sem garancia, hogy magánklinikán megbütykölnek egy rahedli pénzért, aztán hamarosan minden folytatódik tovább.

13. Channa* (válaszként erre: 6. - Gaga7272)
2016. márc. 27. 07:53

És biztos vagy benne, hogy ő ki tudja szedni úgy, hogy a méhed megmarad? Nem lehet, hogy csak azt mondja, majd a műtét közben kiderül, hogy még sem lehet? Biztos nem véletlen, hogy a legtöbb doki a méh kivételével gyógyítja ezt a betegséget.


És biztos, hogy ezt kell tenni? Hány éves vagy? Van már gyereked?

Csak azért kérdezem, mert egy ismerősömnek január elején vették ki a méhét ez és még más miatt. A miomája meg volt évek óta, azzal annyi volt a teendője, hogy 3 havonta kellett mennie a nőgyógyászhoz, aki gyógyszerezte, ez meg is gyógyult volna, de lett neki más baja, így a kipakolás mellett döntött a doki....

12. Channa* (válaszként erre: 3. - Gaga7272)
2016. márc. 27. 07:48

A meszek orvos meg fogja mondani, hogy mennyi az ára.

Nem itt kell kérdezgetned, mert úgy sem tudjuk.


Én képtelen vagyok csak úgy adni pénzt orvosnak. Az elveimmel nem fér össze. Pénzt csak akkor fizetek dokinak, ha azt mondja, hogy ennyibe került, és ezt előre közli, hogy ennyi lesz.

Pl. fogfehérítésre szoktam fizetni, illetve fogpótlásra, de tömésre nem.

11. gaga7272 (válaszként erre: 10. - Fogaskérdés)
2016. márc. 27. 00:01
Szörnyű az egész világ. Sok olyan dolog van amin lenne mit változtatni. Igen, én is ezt gondolom, hogy szörnyű, hogy a mai orvoslás 80% nyerészkedésen alapszik. De ettől függetlenül még az illető lehet nagy tudású és tapasztalattal rendelkező ember és ez ilyenkor fontos. Egyébként köszönöm a kívánságot. Neked is sok áldást.
10. Fogaskérdés (válaszként erre: 9. - Gaga7272)
2016. márc. 26. 23:54

De ez rettenetes, hogy egy orvos anyagi haszont szerez más ember bajából.


Sajnálom nagyon ezt az egész helyzetet.Nem vitatkozni akarok sok erőt és kitartást Neked!

9. gaga7272 (válaszként erre: 8. - Gaga7272)
2016. márc. 26. 23:51
De egyébként értem a kérdéseidet mire célzol, de sajnos az ember sokszor bele van kényszerülve egy adott rendszerbe és ilyenkor vagy elfogadod és belemész vagy nyüglődsz a saját eü. problémáddal
8. gaga7272 (válaszként erre: 7. - Fogaskérdés)
2016. márc. 26. 23:47
általában nem sajnos, nyilvános árlista a magánklinikákon van :)
7. Fogaskérdés (válaszként erre: 6. - Gaga7272)
2016. márc. 26. 23:41
De ott nyilvános árlista van. Nem?
6. gaga7272 (válaszként erre: 4. - Fogaskérdés)
2016. márc. 26. 23:38
Nem szeretnék magánrendelésre járni és nem is ez a célom, de a mióma elhelyezkedése miatt sajnos máshol nem akarják műteni, csak méhkivételes eljárással. Én pedig ezt nem akarom és olyan illetőhöz akarok fordulni aki számtalan ilyen műtét végzett már. Mivel sztk.-ban nem fogad senkit ezért kénytelen vagyok a rendelőbe elmenni.Röviden ennyi.
2016. márc. 26. 23:27

Azért megy mindenki magánrendelésre,mert azállami rendszer összeomlóban,értem

De miért kell magánorvos mindenhez,mikor az állami rendszerben is ellátnak?Ezzel csak azok helyzete lesz nehezebb,akik ha akarnak se tudnak fizetni

4. Fogaskérdés (válaszként erre: 3. - Gaga7272)
2016. márc. 26. 23:23
Magánrendelésre jársz?
3. gaga7272 (válaszként erre: 2. - Fogaskérdés)
2016. márc. 26. 23:21
szerintem sokan nem egyeznek ezzel a rendszerrel, de ha elmegyek egy olyan orvoshoz aki már csak privátban rendel, ebből kifolyólag feltételezhetem, hogy lehet valami ára a műtétnek is :)
2016. márc. 26. 23:13

Miért csináljátok ezt?


Szerintem írasd rá az összes vagyonodat.

2016. márc. 26. 23:05
Mióma műtétre készülődök. Van valakinek friss infója/tapasztalata, hogy Dr. Páfalvy-nál egy ilyen műtétre mennyit szokás adni vagy ez hogyan működik nála? Elmegyek a rendelőjében, megbeszéljük a műtét időpontját és van egy fix műtéti-ára vagy ki hogy gondolja vagy amennyit tud annyit ad a doktor Úrnak? köszi előre

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook