Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akikkel már megtörtént a csoda... Élet a sikeres lombik után fórum

Akikkel már megtörtént a csoda... Élet a sikeres lombik után (beszélgetős fórum)


25. nyuszy86 (válaszként erre: 20. - Szpeni)
2016. ápr. 1. 13:34

Szia!

Húha az elég kellemetlen dolog. Mától jobban vagyok mivel szedek magneb6 tegnap óta és a rosszulléteim csökkentek. Nagyon kemény hét után vagyok mivel mindig rosszul voltam ès hánytam. De most pillanatnyilag minden ok. Vàrom a keddet hogy mehessek a dokihoz kiváncsi vagyok már!

24. nyuszy86 (válaszként erre: 21. - Szpeni)
2016. ápr. 1. 13:30

Szia!

Nekem is nagyon fáj a cicim egésznap és 2x megnőtt nálunk is apa örül és jó feszes 😊 Én kedden megyek elöször orvoshoz ès akkor kiderül hány hetes vagyok és a kalkulàtor szerint november végère várható a baba

23. Szpeni (válaszként erre: 22. - Melimiri)
2016. ápr. 1. 08:07
Szia! De jó, biztos szuper lehetett :)) Örülök, hogy minden rendben Veletek csak így tovább!
2016. márc. 31. 21:17
Sziasztok Lanyok! Ma voltunk ultrahangon. Erdekes az en(es a vedono) szamitasom szerint 9het5nap a korunk de az ultrahang szerint 10+1...Minden rendben van a kis pocaklakoval, ugyhogy most mar megnyugodtam kicsiket. Ugy tunik en azon szerencsesek koze tartozom akik megusszak nagyobb rosszulletek nelkul:). Hihetetlen modon meg integetett is nekunk, azt hittem leesek az agyrol :). Nagyon szuper erzes.
21. Szpeni (válaszként erre: 15. - Nyuszy86)
2016. márc. 31. 10:34
A cicim nekem érdekes reggel szokott fájni aztán el is múlik napközben de rendesen be van duzzadva, apa örül is neki :) Még pontos időpontot nem tudok, mert még nem írt ki dátumra a doki de valószínűsíthető október közepén érkezik a mi kis csodánk..
20. Szpeni (válaszként erre: 19. - Nyuszy86)
2016. márc. 31. 10:31

Szia! Én itt vagyok, csak hó vége hó eleje több a meló, meg becsípődött egy ideg a derekamba szóval most mint vmi béna úgy közlekedem :/

Te hogy vagy?

2016. márc. 30. 23:25
Hú de eltűnt mindenki.
18. nyuszy86 (válaszként erre: 17. - Melimiri)
2016. márc. 26. 17:58
Wc látogatás nálam is van éjjel -nappal
17. melimiri (válaszként erre: 10. - Szpeni)
2016. márc. 26. 16:32
Jo tudni, hogy masoknal is hasonloan alakulnak a tunetmentes idoszakok. Persze ennek orulni kene, hisz a folyamatos emelygesnel/hanyasnal nincs rosszabb, de megis nyugtalanit neha, hogy nalam miert nincs. Persze mas dolgok maradtak...folyamatos wc-latogatas, faradtsag, a szaglasom pedig olyan lett mint egy vadaszkutyae :). Jovo csutortokon megyek uh-ra,mar nagyon varom, hogy ujra lassuk :)
16. melimiri (válaszként erre: 13. - Ági024)
2016. márc. 26. 16:27
Szia. En 1 Crinone-t hasznalok reggelente es 200mg Utro-t estenkent. Ma leptem a 9dik hetbe es hetfotol mar felezem az adagot minden masnap es utana mar leallhatok mindkettovel. Ugy gondolom hogy minden az egyentol fugg, hogy meddig kell hasznalni. Hisz en is ugy tudtam, hogy 12dik hetig kell szedni, de a dokim szerint nekem mar nem indolkolt a 9dik het utan.
15. nyuszy86 (válaszként erre: 7. - Szpeni)
2016. márc. 26. 15:31

Szia!

Ma már egész jól vagyok! De az émelygès hányinger az mindennap van. Nektek is fáj a melletek? Nekem nagyon eddig sem volt kicsi de most nőtt 1 kosármèreter biztos  vàrom nagyon at uh hogy lássam és hogy tudjam minden rendben. Olyan jó èrzès. Te mikorra várod a babát??

14. nyuszy86 (válaszként erre: 13. - Ági024)
2016. márc. 26. 15:27

Szia!

én 1x 1 crinone gélt 3x1 duphaston és 1x1 bromo meg merkformin és reggel l thiroxin ennyi gyógyszert szedek de mar várom hogy abbahagyhassam a hüvelygélt

2016. márc. 26. 12:53
Egyébként ki mennyi progeszteront kap/kapott? Én 2x1 crinone gélt, 1x1 prulutexet,3x1 progeszteron exeltist használok+ szúrom a clexanet. A crinone gélt is a 12. hétig kell használni? Kb mikortól kezdjük csökkenteni a progi adagot?
2016. márc. 26. 12:50
Köszönöm Csajok a biztató szavakat. Egyre többet émelygek, most már társult hozzá hányinger meg extrém fáradtság is :) De minden tünettől csak boldogabb vagyok:)
11. Szpeni (válaszként erre: 6. - Ági024)
2016. márc. 26. 10:12
Szia! Tudom milyen félelmekkel teli minden nap az első uh-ig de ne aggódj a szurka meg a hasfájás nekem is volt azt mondta a doki, hogy ez normális és még lehet h fájni is fog de amíg nincs vérzés addig rendben van, szóval kitartás! 😄
10. Szpeni (válaszként erre: 5. - Melimiri)
2016. márc. 26. 10:09
Szia! Nálam is így volt a 7. hét körül múltak a tünetek aztán a 9.-től felerősödtek. Én is a 6. héten voltam először uh-n aztán a nőgyogyim visszahívott a 11.-en aztán majd a 13. héten megyek genetikai uh-ra, kombinált tesztre. Engem is megnyugtatott, hogy közben voltam 1* és fantasztikus látni, hogy mennyit nőtt 😊
9. Szpeni (válaszként erre: 4. - Atir80)
2016. márc. 26. 10:02
Szia! Hatalmas gratula, igazad van én is sokkal jobban féltem idáig mindentől és nekem is nehezen telik az idő idáig. Hasonló nálam is a szitu hasfájás és fejfájás szinte folyamatos de a hànyás elkerült 😄 További szép babavárást Neked is!
8. Szpeni (válaszként erre: 3. - Ági024)
2016. márc. 26. 09:59
Szia! Kitartàs, mindjárt megláthatod a pocaklakód, annál szebb érzés nincs az biztos 😊
7. Szpeni (válaszként erre: 2. - Nyuszy86)
2016. márc. 26. 09:57
Szia! Igen, az a baj, hogy most nem lehet bevenni szinte semmit ha fáj vmi. 🙁 Vigyázz magatokra és kitartás az uh-ig, emlékszem én is mennyire vártam az elsőt, hogy kicsit megnyugodjak. Szerencsére a hányás elkerül de émelygek sokat meg fáj a fejem de igazad van a baba majd mindenért kárpótol 😊
6. ági024 (válaszként erre: 4. - Atir80)
2016. márc. 25. 14:46
Gratulálok nektek! További boldog babavárást! Én még csak 5hetes + 2 napos vagyok és szinte minden nap szurkál a hasam nem vészes de aggódom... az ultrahang után talán nyugodtabb leszek :)
2016. márc. 25. 14:45
Sziasztok! En is csatlakoznek. En holnap kezdem a 9dik hetet, nagyon izgalmas idoszak az eletunkben amire mar nagyon vartunk :). Jovo 7re terveztem be egy ultrahangot, mert a 12 hetes meg olyan messzinek tunik es szeretnem megnyugtatni magam, hogy minden rendben van. Foleg, hogy igazabol nincsenek tuneteim. Volt nemi emelyges a 6-7dik heten de mar az is elmult. Ti hanyszor voltatok ultrahangon a 12 hetes nagyvizsgalat elott? Nekunk eddig 1 volt a 6dik heten.
2016. márc. 25. 13:43
Sziasztok! Csatlakoznék én is hozzátok! Nekem tavaly októberben volt a 3 lombik leültetésem amikor is kettő kis bogyót kaptam vissza és az egyik úgy döntött, hogy velem is marad! Szóval én már a 26-hétben járok és a pocakomban egy kis herceg növekszik.Nekem az eddig eltelt időkkel kapcsolatban az a tapasztalatom,hogy mi akik ennyit vártunk a csodánkra sokkal jobban féltjük a terhességünket. Nekem az első 12 hét nagyon hosszúnak tűnt, igaz a hányás és hányinger elkerült de cserébe szinte napi szinten fájt a hasam ami sajnos a mai napi előjön. A következő lépés nálam az volt hogy alig vártam, hogy érezzem őt, ami 21-héten meg is történt.Azóta érzem a ficánkolását és most már még jobban elhiszem, hogy igen hamarosan édesanya leszek! Mindenkinek nagy gratula a sikerre és nagyon boldog babavárást!
2016. márc. 25. 11:42

Sziasztok!

Én is csatlakozom:) HCG 194 lett. Kedden (03.29.) lesz ultrahang, már alig várjuk, hogy megtudjuk minden rendben van e odabent.:)

2. nyuszy86 (válaszként erre: 1. - Szpeni)
2016. márc. 25. 11:11

Szia!

Én is csatlakozhatom végre  Én 1 hete teszteltem pozitìvat még nagyon az elején lehetek. Remélem minden rendben lesz ápr.5 re megyek az első uh ra mivel a doki szabin van. Te hogy viseled?? Nekem vannak reggeli rosszulétem,hányingerem... és 2 éjszaka hánytam is. De ez ezzel jàr. Csak rá sajnos még le is betegedtem és semmilyen gyógyszert nem szedhetek...baba az első  sikeres babavárást!

2016. márc. 25. 08:21

Sziasztok!


Gondoltam indulhatna ezen a fórumon egy olyan eszmecsere, ahol a friss, sikeres lombik után megoszthatjuk félelmeinket, érzéseinket a babavárással kapcsolatban. Ha van kedvetek beszélgessünk! :) Én nemsokára töltöm a 12. hetet és nagyon izgatott vagyok, remélem minden rendben lesz az első nagy genetikai ultrahangon..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook