Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akikkel már megtörtént a csoda... Élet a sikeres lombik után fórum

Akikkel már megtörtént a csoda... Élet a sikeres lombik után (beszélgetős fórum)


55. Szpeni (válaszként erre: 54. - Melimiri)
2016. ápr. 8. 15:16

Köszi 😄

Nekem most az uh-n kérdezték az utolsó mesi első napját meg h mikor volt a leszîvàs mert azt mondta a genetikus hogy az a megtermékenyülés első napja és így jött ki az eredmény.

54. melimiri (válaszként erre: 52. - Szpeni)
2016. ápr. 8. 15:04

Nagyon édes :).

Neked hogy számítottak ki hogy mikorra várható a baba? Az utolsó mensi első napjától? Mert én próbáltam online lombikos meg sima kalkulátort is plusz amit a korai ultrahangon mondtak es mind különbözik :)

53. Szpeni (válaszként erre: 51. - Ági024)
2016. ápr. 8. 14:52
Örülök, hogy jobban vagy :) Megértem az örömöd, mi is a felhők felett járunk, olyan hihetetlen..
52. Szpeni (válaszként erre: 50. - Melimiri)
2016. ápr. 8. 14:50
Szia! Igen képzeld már látható volt a neme, bár azt mondta a doki, hogy még azért nem 100% de szerintem is tuti kisfiú lesz. Töltöttem fel egy képet róla ha valakit érdekel...Kitartás a vizsgálatig! :)
2016. ápr. 8. 11:45

Sziasztok Lányok!

Kedden ultrahang szerdán leszek 8 hetes, annyira boldogok vagyunk!!!

Nagyon örülök, hogy itt is mindenkivel minden rendben van!!! :)

A gyomorégés elmúlt, ritkán van egy kis émelygés, hányinger... A gyomorégésre csak ajánlani tudom a salvus vizet, teljesen rendbe tette a gyomromat!

Vagy 2 napja szurkálgat, nyilallgat a hasam, de valószínűleg csak a szervezetem emlékszik a menstruációmra, ami a hétvége felé lett volna esedékes....

További szép napot Nektek!

50. melimiri (válaszként erre: 49. - Szpeni)
2016. ápr. 8. 11:00
De jo :))) Örülök, hogy minden rendben. Már én is várom, hogy túl legyünk ezen a nagy vizsgálaton. De a miénk csak 18-án lesz, úgyhogy addig még van egy kis idő. És már mutatta magát a kisfickó? Hihetetlen! Vigyázz magatokra!
49. Szpeni
2016. ápr. 8. 08:24

Sziasztok!


Tegnap voltunk kombinált teszten, nagyon izgultam, de szerencsére negatív lett az uh és a vérvétel is. Hihetetlen, hogy milyen kis emberi formája van már és integetett a kis kezével nekünk, nah mondanom se kell volt ám sírás-rívás rendesen..

90%-ban megállapítható, hogy kisfiú lesz :))

2016. ápr. 6. 16:08
De jo,hogy egyre tobben vagyunk:)
47. Szpeni (válaszként erre: 43. - Nyuszy86)
2016. ápr. 6. 08:50
Gratula itt is még egyszer :)
46. Szpeni (válaszként erre: 42. - LnéM)
2016. ápr. 6. 08:50
Szia! Akkor majdnem egy idősek vagyunk :), én ma vagyok 13 hetes+1 napos és mi is csütörtökön megyünk kombinált tesztre. Elvileg ha szerencsénk van és jó doki vizsgál, akkor már ki tudja szúrni a baba nemét, de ehhez az is kell, hogy olyan pozícióban legyen, hogy mutassa magát. Én is nagyon kíváncsi vagyok már, de nem élem bele magam, hogy most meg fogom tudni, mert a biztosabb szerintem majd a következő uh lesz.
45. Szpeni (válaszként erre: 40. - Bingó1)
2016. ápr. 6. 08:47
Szia! Gratulálok Neked is! Tényleg olyan jó hallani a pozitív híreket :)
44. Timi008 (válaszként erre: 39. - Melimiri)
2016. ápr. 6. 07:26
Aha az volt meg mindig előttem van ahogy a kezei meg a labacskai mozognak.Azt az egyet sajnálom h a párom nem jött és nem láthatta de 15 en egyutt megyünk a genetikaira oda jon feltétlen!
2016. ápr. 5. 21:37

Sziasztok lányok!

Ma voltam a dokinàl uh -gon 1 baba van a pocakomban 😊kb. 7 hetes és hallotam a szívhangjàt! Nagyon boldog vagyok!

42. LnéM (válaszként erre: 1. - Szpeni)
2016. ápr. 5. 19:44
Sziasztok, sikeres lombik utan vagyok szinten. Nehanyotok nevet mar ismerem mas forumrol. Most vagyok 12het es 2 napos. Csutortokon lesz a genetikai kombinaltam. Varom. A baba nemet ekkor mar meg tudjak mondani? Valakinek van errol tapasztalata?
41. melimiri (válaszként erre: 40. - Bingó1)
2016. ápr. 5. 18:52
Gratula! Udv a klubban :)
2016. ápr. 5. 14:39

Sziasztok! Én is a férjemmel (elsőre😃) sikerrel jártunk a lombik kezeléssel 20mm pöttöm bérelte ki 9 hónapra bennem a helyet, akinek próbálok mindent megadni és remélhetőleg jól is érzi magát bent😊

9 hetes lombikos

39. melimiri (válaszként erre: 38. - Timi008)
2016. ápr. 5. 14:32
Ugye milyen klassz? Hihetetlen, hogy meg csak 3cm koruliek es ilyen trukkokre kepesek, nem? :)
2016. ápr. 5. 13:42
Köszönöm nektek és tenyleg egyre többen leszünk:)tegnap elmentem a crinone gelt fel íratni mert ugye 12 hetes korig kell használni ha mar ott voltam Montam a dokinak nézzen mar egy ultrahangot es láttam ahogy mozog es a kalimpal a kis kezeivel:) nagyon jo érzés volt:))!
37. Szpeni (válaszként erre: 31. - Ági024)
2016. ápr. 5. 10:21
Nem hinném, hogy baj lenne, de azért kerüld az emelgetést amennyire lehet!
36. Szpeni (válaszként erre: 34. - Timi008)
2016. ápr. 5. 10:20
Tényleg szuper, hogy azért egyre többünknek sikerül, remélem folytatódik a sikerszéria :))
35. nyuszy86 (válaszként erre: 34. - Timi008)
2016. ápr. 4. 22:14
Igen jó hogy egyre többen vagyunk itt!!😊
2016. ápr. 2. 08:26
Sziasztok mi csutortokon voltunk 10 hetesek.Nekem a leg rosszab a hányinger es egyes szagok utáni öklendezes ami nem mindig végződik hányással.jo látni azert h van akiknek sikerült.:)))
33. melimiri (válaszként erre: 31. - Ági024)
2016. ápr. 1. 20:09
Biztos minden rendben lesz,ne izgulj :)
2016. ápr. 1. 20:08
Nekem erdekes modon inkabb faj kicsit a gyomrom, mint hogy gyomoregesem lenne. Nem tudom miert van ez igy,de szerencsere csak rovid ideig tart.
2016. ápr. 1. 19:14

Sziasztok Lányok!

Ma barátnőm kislányára (2 éves) vigyáztam és kb 3x fell kellett vennem 15 kg... szeintetek nem lesz semmi baj belőle? Nagyon sírt és csak igy lehet megvigasztalni meg is feledkeztem magamról...

30. nyuszy86 (válaszként erre: 28. - Szpeni)
2016. ápr. 1. 18:56
Köszi😊majd irok hogy mi volt!!
2016. ápr. 1. 15:26
Hülye vagyok...:) 12.én megyünk uhra. A salvus vizet nekem is mondták, ízre sós, annyira nem vészes de elkap a hányinger tőle....A hideg tej nekem is csak időleges megoldást jelent. Ha megtudok valami új praktikát , szólok;)
28. Szpeni (válaszként erre: 24. - Nyuszy86)
2016. ápr. 1. 15:01
Szia! A kedd mindjárt itt van, kitartás :) Majd írj, hogy mi volt a dokinál, addig is rosszullétmentes napokat kívánok!
27. Szpeni (válaszként erre: 26. - Ági024)
2016. ápr. 1. 14:58
Szia! Nálam is van gyomorégés ezerrel, nekem a hideg tej néha segít, ill. ajánlották többen a Salvus vizet, majd lehet, hogy kipróbálom..már ha meg tudom inni az íze miatt :) Örülök, hogy Nálatok is minden rendben :)
2016. ápr. 1. 14:33
Sziasztok! Nálunk is minden rendben, voltunk ultrahangon kedden, egy petezsák benne szikhólyag embriócsomó látszódott. 29.én megyünk megint remélem akkor már lesz szívhang is :)Ami a tüneteket illeti állva el tudok aludni, cici fájás 1000rel illetve gyomorégés...Egyébként gyomorégésre van valami ötleteltek? (Tegnap volt egy kis ijedtség mert pisilés után volt egy kis rózsaszín valami a wc papíron, egyből hívtam a Kaálit és mondták hogy csak corinne géltől van. Hála istennek azóta nincs semmi :) )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook