Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van akinek kevés a gyomorsava? fórum

Van akinek kevés a gyomorsava? (beszélgetős fórum)


2016. márc. 24. 15:45
Milyen a vércsoportod?
2016. márc. 24. 15:44

Nincs, semmi. :) De mondom ez már kb. 10 éve volt és nem tartott sokáig.

Most sincs sok savam, például reggelizni ezért nem is tudok, egyszerűen nem kívánok és nem tudok enni. Kell kb. 2 óra, mire a gyomrom is felébred. :D

Ezért általában kávéval kezdek.

2016. márc. 24. 15:42
bocs "bökött"
2016. márc. 24. 15:42
Mostmár teljesen helyre jöttél? Semmi emésztési problémád nincs?
2016. márc. 24. 15:39

Már nem emlékszem. Főétkezések előtt, ami ebéd meg vacsora volt. De én nem zabáltam össze-vissza közöttük, neked sem ajánlom. Ha nem várod meg, míg igazából megéhezel, persze, hogy nincs elég savad...

Nehéz emésztés, egyszerűen úgy éreztem, hogy "száraz" a gyomrom és evés után olyan volt, mintha kövek lennének benne, szinte "bökökött".

4. Mendy (válaszként erre: 2. - Csipkerózsika)
2016. márc. 24. 08:41
Meddig ittad? Csak főétkezések előt? Vagy ha megettél egy két szelet csokit vagy sütit az előtt is? Mik voltak a tüneteid?
3. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - Mendy)
2016. márc. 23. 22:46
És igen, helyreáll. Nekem is viszonylag hamar elmúlt, értsd úgy, hogy nem tartott egy évig sem.
2016. márc. 23. 22:44

Nekem - igaz 10 éve már - volt ilyen időszakom.

Ami segített: evés előtt 5 perccel egy kupica Jägermeister. Vagy aki szereti, annak pálinka. Vagy még akár a feketekávé is megteszi, mivel melóba ugye nem ihat az ember.

2016. márc. 23. 19:41
Mivel érdemes pótolni? Kinek mi vált be, Helyre áll valaha?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook