Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tehetnék az arcommal, hogy összeszedje magát? fórum

Mit tehetnék az arcommal, hogy összeszedje magát? (beszélgetős fórum)


1 2 3
79. michelle.r (válaszként erre: 78. - Fincsi5)
2016. ápr. 2. 11:35
Évente kétszer el szoktam menni, ellenőrző szervizre :)
78. fincsi5 (válaszként erre: 77. - Michelle.r)
2016. ápr. 2. 11:31
A kozmetikust kiváltja?:))
2016. ápr. 2. 11:10

Nekem ő a non plus ultra:


[link]


Az ő termékeit, receptjeit, tanácsait használom, követem évek óta. Ha van rajtam bármi, ami tökéletes, ami szebb mint az átlag, s főleg teljességgel ellent mond a koromnak, akkor az a bőröm :) És anyámon kívül abszolút neki köszönhetem :)

2016. ápr. 2. 08:46
Nekem ez a hölgy a szimpatikus. Egyszerû, természetes, semmi allûr. [link]
75. gribedli*** (válaszként erre: 73. - Destiny88)
2016. ápr. 1. 20:10

Ezt magyarázom. Betesznek Cameronról 15-20 évvel ezelőtti fotókat, természetes, hogy ennyi idő alatt változik, öregszik valamennyit az arc, de az nem jelenti azt, hogy plasztikáztatott. A puffadása attól is lehet, hogy nem aludt, bulizott, hízott. Én nem látok rajta akkora különbséget, csak annyit, hogy az első kép jóval korábban készült és az nem bűn.


Úgy látszik, sokan akarnak már rajta pletykálni mert egy két helyen már belefutottam olyan kommentbe, hogy milyen alapon teszik őt a plasztikázott sztárok közé, ha nem az? Csak mert annyira klikkelt, hogy biztos emiatt odakattintanak aztán elég lesz 2 fotót odabaszarintani róla és a nép különösebb vizsgálódás nélkül el is hiszi, hogy az plasztika és nem mondjuk 5-6 kiló plusz eredménye? Sőt, neki még a mellei is kicsik, néha mikor meghízik, max nő 1 méretet, de aztán újra lefogy, mindegy, amikor épp hízásban van, tele van mindenhol, hogy megcsináltatta a mellét. Egyébként most indított instagramot hogy reklámozza a szépségápolós könyvét, méghozzá smink nélküli fotókat tesz fel. Nagyon csípem, hogy így minden lacafaca nélkül, rá valló stílusban, csak úgy felteszegeti a smink nélküli, piros arcú, karikás szemű képeit, ettől csak még inkább szimpi, legalábbis nekem. Nem minden ex modell mer ilyet lépni.


Van, aki még be sem töltötte a 30-at és szép is volt, Megan Fox. Aláírom, hogy neki is nagyon aknés a bőre, ez volt az egyetlen hibája de nagyon szép szabályos arca volt. Mi értelme volt huszonévesen szétinjekciózni az arcát, sose fogjuk megtudni, neki még az sem volt ok, hogy ráncai vannak vagy ilyesmi. Neki hibátlan vonásai voltak, most meg szépen kivasalták mint a kóbor macskát.

2016. márc. 31. 16:11
Jó a fórum!!!!
73. destiny88 (válaszként erre: 68. - Gribedli***)
2016. márc. 31. 15:46

En ezeket latam.

Szerintetek sem valtozott?


[link]

72. fincsi5 (válaszként erre: 71. - Zebracsikó)
2016. márc. 31. 14:13

Ugye? Nem tudom, régen hallottam-e beszélni, filmet sem nagyon láttam vele, de mostanában a Ridikül, és A nő 3x-ban meglepett.

Csak nem a protkó, hát abban már profikat tudnak.

Esetleg összehúzták a száját? (zzzzz)

71. zebracsikó (válaszként erre: 52. - Fincsi5)
2016. márc. 31. 14:06
Nyertes Zsuzsa beszédén én is meglepődtem, mikor legutóbb hallottam. Rémes lett, nem volt ilyen. Nyafogós, affektálós volt mindig, most viszont keményen beszédhibás. Vagy új fogsor miatt vagy valami más, de az biztos, hogy rémes!
2016. márc. 31. 13:58
Smink es lelki beke
69. plavalaguna (válaszként erre: 68. - Gribedli***)
2016. márc. 31. 13:42

cameron diazon szerintem is cak a kora látszik. ő ráadásul simán hagyja magát smink nélkül fotóztatni.


kate blanchet is a szerepeiben nem az a tininek akarok látszani, meg a vörösszőnyegen se.


nekik maradt az épelméjük. így kell elegánsan öregedni, pedig nekik a külsejük kvázi munkaeszköz.


szerintem aki egészséges mosolygós kiegyensúlyozott, az nem fog azon vacakolni, hogy úristen szarkalábaim vannak, vagy ráncosodik a homlokom.


De nyilván aki két végén égeti a gyertyát, pia, bagó, állandó bulik, szoli, folyamatos napozás... az meg fog látszani ahogy öregszik egyre jobban... pl a dohányzás 30 felett hirtelen nagyon meglátszik a bőrön. A piálásnak is elég jellegzetes nyomai vannak... a szoli napozást is sokan könnyen túltolják... Aztán ezen utána tényleg csak a plasztika segít- Mint pl a nócin vagy kinn, aki végighaknizta a szétivott fejével meg utána a plasztikájával a sajtót nemrég. Mondjuk szerintem az övé jól sikerült látványra.


mindenesetre egy jó élet mellé felesleges a plasztika. miért lennének zavaróak pl a mosolyráncok? a vidám élet bizonyítékai :)

68. gribedli*** (válaszként erre: 67. - Destiny88)
2016. márc. 31. 13:35

Áh, dehogy! Cameron Diaz szerintem semmit nem csináltatott meg magán, ferde az orra mert nemtom hányszor betörte már gördeszkázás vagy síelés közben, felnőttkori aknéja van és esetleg ettől markánsabbak az arcvonásai de semmi kivetnivalót nem találok rajta, sőt, a pattijait leszámítva tényleg egy természetes szépség, jók az arányai, élvezi az életet, stb., életvidám csaj! Vékonyszálú haja van, mégis tökéletesen meg van vele elégedve, nem hord hajhosszabbítást (a Maszkban volt neki, de mindig mondja, hogy soha többet, mert véresre irritálta a fejbőrét).


Ilyen nők kellenek a világnak. Csípem nagyon Julia Roberts-t is, 66-os, na, ő még egy másik, akit sose fogunk szétbotoxolva látni, mert ő megígérte, hogy szeretné megmutatni a mai világnak, hogy hogy öregszik természetes módon egy nő. Én nem is tudom, rengeteg színésznő, akiket csíptem nagyon, nem tudom felfogni, hogy miért gondolták egy pillanatig is, hogy nekik kell ez, szilikon az arcba, lifting, stb. A rajongóik úgyis szerették őket, amilyenek voltak. Ráadásul hiába cseszették szét az arcukat, nem kaptak több melót mégsem. Meg Ryan, Nicole Kidman (ő még csak, csak).


Gyönyörűen érett Kate Blanchett arca is, hozzá se nagyon kell nyúlni, és remélem, nem is hagyja, idősebben is olyan mint egy szép műalkotás:)

67. destiny88 (válaszként erre: 66. - Vacsa)
2016. márc. 31. 09:47
Ezzel egyetertek, o is es cameron diaz is teljesen mas ember lett
66. vacsa
2016. márc. 31. 09:37

Courtney Cox pl. felismerhetetlen már...

Mintha maszk lenne rajta. Mimika semmi...

Pedig az ő vonásaihoz nem kellett volna hozzányúlni.

65. vacsa
2016. márc. 31. 09:32

Ahogy öregszünk változik az arcunk, a vonásaink, lesznek ráncaink. De szerintem ha valaki többet mosolyog, keveset kesereg és egyébként is - hogyismondjam - bájosak a vonásai, annak nincs miért aggódnia. Én sem úgy nézek ki 41 évesen, mint 18 évesen, de ugyan ki nézegeti a ráncaimat? A mosoly, fiatalos hajszín és frizura "elviszi" az összképet. Asszem :)

Inkább azon aggódok, ha már kell valamin, hogy az életem ilyen maradjon és sokáig tudjak szívből mosolyogni :)

Na persze nekem is van egy nem tetszős ráncom, de valahogy feldolgozom ;)


A széttöltött, plasztikázott arcoktól engem kiver a víz.

64. vacsa (válaszként erre: 54. - Fincsi5)
2016. márc. 31. 09:19
Csatlakozom :)
63. destiny88 (válaszként erre: 60. - Topsy)
2016. márc. 31. 09:00
Koszonom!
62. destiny88 (válaszként erre: 50. - Fincsi5)
2016. márc. 31. 08:59
😉 vicces vagy
61. fincsi5 (válaszként erre: 59. - Grizus)
2016. márc. 30. 15:59
Jó, a bőre így tévén keresztül szép, csak maga a nő!:((
60. topsy
2016. márc. 30. 15:57

Szia !

Barátnőmnek hasonló a bőrminősége. Neki a derma roller kezelés látványos javulást hozott.Már az első alkalom is. A tág pólusai 80 %-ban összehúzódtak.Ő nem engedett semmi vegyi anyagot bedolgozni csak amit a bőr öngyógyító folyamatai tettek az segített.

Nála évente 5 kezelés szinten tartja az eredményt.

59. grizus (válaszként erre: 52. - Fincsi5)
2016. márc. 26. 21:45
Nyertes Zsuzsának kozmetikája volt (van?) és számos kezelést csináltak már rajta, asszem volt Drakula terápiája is többek között.
58. kisj
2016. márc. 24. 08:01

A fotódon látható mimikai ráncot soha semmivel nem fogod tudni eltüntetni.

Hacsak szét nem plasztikáztatod magad.

57. fincsi5 (válaszként erre: 55. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 23. 16:47

Ja, megnéztem.:))

Hogy keveredtél te a társaságába? D

56. fincsi5 (válaszként erre: 55. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 23. 16:39

Szép. Igazán szép.:))

Ki ő?

az a kép, ami a legközelebbi, a szeme...gyönyörű.

2016. márc. 23. 16:36

Nekem ô a favorit; nemrég voltam egy társaságban vele.

Egyszerûen természetes.


[link]

54. fincsi5 (válaszként erre: 53. - Channa*)
2016. márc. 23. 16:31

Majd csináltatok neked egy Ny. Zs. válogatást. D

Engem rém idegesít. D

53. Channa* (válaszként erre: 52. - Fincsi5)
2016. márc. 23. 16:21

Szerintem meg jól nézett és néz ki:D

Bírom, ahogy beszél, és tök jól áll naki, amikor kabarékban szerepel:DDDD

52. fincsi5 (válaszként erre: 51. - Channa*)
2016. márc. 23. 16:16

Nekem van vele bajom. Tehetségtelen buta libának tartom, agyon van kezelve az arca, és számomra rettenetesen furcsán beszél. Vagy eleve beszédhibás volt, vagy a kezelésektől nem tud rendesen artikulálni.

Mindez saját vélemény. D

51. Channa* (válaszként erre: 50. - Fincsi5)
2016. márc. 23. 16:13
Mi a baj Nyertes Zsuzsával?
50. fincsi5 (válaszként erre: 49. - Destiny88)
2016. márc. 23. 13:55

A Dunán? Mert akkor belenézek.

Ő eredetileg is beszédhibás volt, vagy ez a kezelések hatása? D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook