Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sárkány feleség féleség fórum

Sárkány feleség féleség (beszélgetős fórum)


1 2
59. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 2. - Fogaskérdés)
2016. nov. 27. 17:38
A legjobb nőket is el tudja sárkányosítani egy hülye pasi. :)
58. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 57. - Globus)
2016. nov. 27. 17:37
:DD
57. globus
2016. nov. 27. 17:36

Férfi újságot olvas:

-Drágám, itt is írják, hogy a nők legalább kétszer annyit dumálnak, mint a férfiak!

-Ez talán azért lehet, mert mindent kétszer kell elmondaniuk.

-Hogy mondtad, drágám?

56. ina87
2016. aug. 13. 06:47
nem lenne ez egy nő sem ha az apuka is segítene nem kellene irányítani gondolom nem lenne százezer dolga az anyukának ha egy kicsit másként volna a dolog...
55. Dodi44 (válaszként erre: 53. - Gribedli***)
2016. aug. 13. 01:02
Ki mint veti agyat, ugy alussza almat...
54. Érdekes73 (válaszként erre: 53. - Gribedli***)
2016. márc. 26. 18:12
Lehet hogy vmit meg akart vetetni :)
2016. márc. 26. 08:59

Én tegnap egy sárkány-gyereket láttam. Minden együttérzésem anyukának, aki türelmes volt vele, igyekeztem nem megbámulni őket.


Pár perccel korábban még a pelenkás oszlopnál láttam őket, a gyerek még tök normális volt. Amikor már mentem kifelé, úgy üvöltött az édes kislány mint valami zombi vagy mint Emily az ördögűzésből...


Igaz, én nem nagyon viszem magammal az enyémeket, vagy ha kiskorukban volt ilyen, nem üvöltöttek így, de lehet, hogy neki meg nem volt kivel hagyni az övét, szóval ilyen is van, muszáj volt magával vinni, túl kell élni, slussz:)

52. Fogaskérdés (válaszként erre: 51. - 7116aa6805)
2016. márc. 22. 22:52
Tényleg elég Süsü volt szegénykém.
51. 7116aa6805 (válaszként erre: 50. - Fogaskérdés)
2016. márc. 22. 22:39
Akkor a híres egyfejűt láthattad. :-)
50. Fogaskérdés (válaszként erre: 49. - 7116aa6805)
2016. márc. 22. 17:47
Csak 1 de az jó nagy. :D
49. 7116aa6805 (válaszként erre: 46. - Fogaskérdés)
2016. márc. 22. 08:08
Hány feje volt?
48. Cucicsillag (válaszként erre: 42. - Channa*)
2016. márc. 21. 23:48

En pl.extra buszke vok a kolkomre: le van fektetve a szabaly, hgy vasarlaskor csakis kiflit kaphat, semmi mast es ez mindig is igy volt, nem is kovetelozik. Eluldogel, amig tart a bevasarlas es pont. Ha jol viselkedik, a vegen van egy autozas jutalom es ez igy bevalt nalunk.

De ha a gyerekre akkor jon ra a hiszti (nemreg lattam...) hat, anyuka nm volt a helyzet magaslatan. A chips maci beborult a tocsaba , dea kiscsaj mindenaron onnan akarta kienni-eredmeny: orditas...

Nalatok hany gyerkoc van?

47. Cucicsillag (válaszként erre: 46. - Fogaskérdés)
2016. márc. 21. 23:41
Meseeelj!
2016. márc. 21. 21:55
Ma is láttam egy szép kifejlett példányt :)
45. gribedli*** (válaszként erre: 32. - Timycat)
2016. márc. 21. 12:35
Igyekszem nem elfelejteni semmit, de nálunk is előfordul, hogy ha hiányzik valami, akkor hazafelé jövet beugrik este.
44. gribedli*** (válaszként erre: 7. - Spinneli)
2016. márc. 21. 12:24

:DDD


Ez így nem ér! Akkor te csak egy álsárkány vagy, nem igazi! Egy világ omlott össze, ezen nem lehet semmit kombinálni...

43. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Fogaskérdés)
2016. márc. 21. 12:21

Hú, basszus, tudtam, hogy rosszkor járok bevásárolni! Kora reggel a sárkányfiúk is és a sárkánylányok is alszanak még!:)


Így nincs viszonyítási alapom, csak csupa sietős embert látok. A másik meg az, hogy én nem szeretem, ha valaki velem jön, egyedül szeretem az ilyesmit bonyolítani, így gyorsabb, ezért ha már úgy adódik, hogy mindketten ráérünk, akkor nem fogjuk az időt pont bevásárlásra pazarolni, inkább más programot választok.

2016. márc. 21. 07:22

Ha mi a férjemmel ilyet látunk, akkor egymásra nézünk és vonogatjuk a szemöldökünket.

A férjem megjegyzi, hogy egy ilyen tehén mit pattog, én meg csak annyit mondok, hogy borzalmasak manapság az emberek.

Nem értem, hogy miért egy bevásárlás közben kell a gyerekeket megnevelni, miért nem előtte tette már évekkel, illetve a pasi miért tűri el? Én nőként sem tűrném el a rátelepedést, okoskodást.


Jó, az én férjem legtöbbször egyedül vásárol:D

De amikor együtt megyünk, akkor sem ordibálunk, rendszabályozzuk egymást, mert amúgy sem szoktuk. Felnőtt emberek vagyunk, tudunk viselkedni, tudjuk kinek mit kell csinálni.

41. Cucicsillag (válaszként erre: 38. - Unom)
2016. márc. 20. 23:50

Sztem meg tokre maskepp ertelmeztuk a dolgokat.

Nalunk remekul muxik a ffi-noi szerep. Senki /en sem/ mondanam azt a ferjemre,hgy papucs vagy nemisertemmiregondolsz...

Neki sosem kell pl.takaritania, mosnia es hazimunakt vegzni vagy fozni. Nem is igenylem egyaltalan. Viszont az autokkal kapcsolatos es a haz koruli dolgokat O vezenyli, igy meg van a balansz.

Manipulacio pedig ebben az esetben nem helytallo, nem kell ennyire sarkitani. Inkabb az egyeloseget hangsulyoznam, mert amikor a kertet tervezi,kikeri a velemenyemet, minek orulnek, ha lakberendzesrol van szo, atbeszeljuk, a gyereknevelessel kapcsolatban egyforma nevelesi elveket vallunk.

Nem is azt irtam,hgy ez az egyetlen ut.

Pont ezert van X milliard, csillard par, hgy mindenki megtalalja azt, akivel megvan az osszhang :)

2016. márc. 20. 23:23

Ezt most leltem.


"Kiből lesz a jó papucs?


Vannak gyengébb személyiségű, félénk, pipogya vagy mama kedvence típusú pasik, akik szeretik, ha irányítják őket, épp ezért ösztönösen vezető típusú nőket választanak. Azonban ez még nem jelenti azt, hogy feltétlenül papucsot kell csinálni belőlük. Bár minden kapcsolatban megvan a mérvadó fél, fontos, hogy a partnerek egyenrangúak legyenek. Amint az egyensúly megbillen, már nem őszinte, bizalmas, intim kapcsolatról, hanem alárendeltségi viszonyról beszélünk. Egy rövid ideig persze vonzónak tűnhet, hogy teljesen ingyen házi rabszolgát tarthatsz, aki még a legostobább kívánságodat is teljesíti, sosem mond nemet, és minden terhet levesz a válladról. De amikor majd valódi férfit szeretnél, annak minden gyártási hibájával és kínzó varázsával együtt, már nem leled sehol. Egyszerűen nem lesz kire felnézned."

39. Dodi44 (válaszként erre: 36. - Cucicsillag)
2016. márc. 20. 23:16

Egyetertek veled, mert diplomatika is van a vilagon, nem csak ostor es terror.


Nem ugy csinaltad, ahogy en mondtam??? Hat egy honapig kulon fogsz aludni a nappaliban!!!


Sokan nem egyenjogunak akarnak lenni, hanem a fonokok.

38. unom (válaszként erre: 36. - Cucicsillag)
2016. márc. 20. 23:09

Én meg egy ilyen kapcsolatból menekülnék. Attól férfi a férfi, hogy a nő irányítja? Sose szerettem manipulálni a társamat, megalázó mindkettőnknek.

Ha nektek így a jó, akkor megtaláltátok egymást, ez tök jó. De nem ez az egyetlen út.

37. Dodi44 (válaszként erre: 31. - 937a2a883a)
2016. márc. 20. 23:06

Vagy bizunk egymas szavaiban, valaszainkban, vagy nem.

Mit szolna akkor, ha legkozelebb kerdez valamit es azt mondanam Neki, hogy kerdezd meg a kalauztol, mert nekem ugy sem hiszed el.


Tobb dologban is igazad van, ez mar a sokadik volt aznap es igen, erzekeny is vagyok.

Nem szoktam a vitatkozast kezdeni soha, de nem mindig hagyom elmenni a fulem mellett sem.

36. Cucicsillag (válaszként erre: 33. - Timycat)
2016. márc. 20. 23:04

Ezt ugy fogalmaztak meg anno, hgy a ferfi a csalad feje, de a no a nyak -utobbi meghatarozza ,merre van az arra.

Ha jo a balansz , sztem semmi baj ezzel.

Ettol meg a ffi a ffi, es no a no.

Sok kapcsi ezen bukik meg,hgy ez tokre felborul.

En sosem akarnek fej lenni ;)

35. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Fogaskérdés)
2016. márc. 20. 23:02

Nalam jelentkezik has.tunet, ha kialvatlan vok :/

Mostansag eleg gyakran...

Igazabol az van, hgy a napnak irto feszes menetrendje van nalunk, kulonben,ha borul vmi, akkor minden masban kaosz lesz. Ez sztem tudatos iranyitas inkabb es a ferjem is azt vallja,hgy az asszony a csalad lelke/motorja.

Mindemellett jelenvan nemi "iranyitas" pl.Apa tolja be maga utan a szeket, mivel a fiuknak az Apa a minta, ezert elsodleges, hgy tole lassak,mit hogy kell.

Ez sarkanyoskodas?... 😬😁😝

Addig sztem nem, amig minden csaladtag erzi,hgy elore viszi oket. Termeszetesen, sosem osztanam az eszt a paromnak nIlvanos helyen. Viszint vannak olyan muja manyusok,hgy valszeg igenylik vagy nemtom.

34. Fogaskérdés (válaszként erre: 28. - Dodi44)
2016. márc. 20. 22:51
Így nevelgetsz magadnak egy sárkányt, mert hagyod.
2016. márc. 20. 22:33

Én addig nem vagyok sárkány, amíg minden úgy van ahogy én akarom, de ezt nem nevezném sárkánykodásnak, ez határozottság és céltudatosság :)


Mondjuk emberem élvezi ha bosszant, szeretek is vele vitázni, de ő is velem, szemtelenek vagyunk egymással, de ez játék. Korábban mondták az ismerősök, hogy ezzel fel kellene lépnünk és simán megélnénk belőle.


Tehát lehet, hogy amit a kívülálló vitának/veszekedésnek lát az nálunk kölcsönösen élvezett civódás

32. timycat (válaszként erre: 20. - Globus)
2016. márc. 20. 22:30
Ez enyém meg bevásárol magától. Imád vásárolni. Mondjuk nem tud kis tételben és ezzel már-már tudatosan bosszant, de ráhagyom inkább mint nekem kelljen vásárolni.
31. 937a2a883a (válaszként erre: 28. - Dodi44)
2016. márc. 20. 22:29

Ennyi rosszul esett? Akkor vagy nagyon érzèkeny vagy, vagy voltak előtte más dolgok is, ha ez miatt kèpes voltàl megsértődni.

Az volt a gond, hogy nem hitte el neked, melyik oldalt kell leszállni? Számomra ez érthetetlen, de gondolom nálad oka van.

30. Fogaskérdés (válaszként erre: 28. - Dodi44)
2016. márc. 20. 22:23
Biztos ami biztos :D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook