Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogászati implantátum fórum

Fogászati implantátum (beszélgetős fórum)


2017. ápr. 29. 11:04

Szia.Engem az érdekelne,hogy milyen érzés volt, amikor megkaptad a koronát az implantátumra.

Nekem is van 3 , abból kettőnél minden rendben, kényelmes, viszont a harmadik implantnal most lett leszedve a korona,mert eléggé fájdalmasan feszült.

Tegnap rakták vissza, lepoliroztak,azt mondta a doki kényelmesebbé tették.Egyenlőre még kényelmetlen. Az orvos azt mondta,hogy minden rendben van, most még egy ideig megint feszulni fog, ettől függetlenül én eléggé aggódok.

2017. márc. 10. 14:52

Nekem van Implantom, nagyon meg vagyok vele elégedve. Bár a szakember kiválasztása nagyon fontos volt. ezért választottam őt

[link]

10. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Monika234)
2016. márc. 20. 22:04
Nagyon sok ilyen fórum van már. Ha beírod a keresőbe, hogy implantátum, kiad egy csomót.
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Monika234)
2016. márc. 20. 20:59

Nekem még nincs ilyen. De többször voltam a Szájsebészeti Klinikán műtve.

Tapasztaltam, hogy volt aki egész fogsorokat csináltatott és nem bírta a szervezete.

Ajánlom, hogy mielőtt többe invesztálsz bele, egyet csináltass csak, természetesen oda ahova egyébként is tennék, ha többet ültetnek be, ha nem jelentkezik problémád, akkor ültettesd be a többit is. Lelkiismeretes fogorvos egyébként elmondja, hogy bizony van aki allergiás rá, valamiért nem bírja a szervezete.

2016. márc. 20. 20:55
Cataflan adtak régebben, mostanában már apranax-ot adnak! Ne félj!! Tudom könnyű mondani! Nekem még a gyógyulási csavar is kitekerődött valahogy :) én csavartam vissza :) mondta is doki, hogy érdekes egy nyelvem van :))
7. dincsu63 (válaszként erre: 4. - Monika234)
2016. márc. 20. 20:51
Nem emlékszem, hogy be lett volna dagadva, már másnap mentem dolgozni!
2016. márc. 20. 20:50

Volt főnökömnek voltak implantjai. Másnap jött dolgozni és kicsit nehezen beszélt, mondta is, hogy érzékeny. De utána nem volt gond vele neki. Ja, amúgy az már nem az első volt neki. Lehet beleedződött.


Az nem meglepő, hogy nem találsz sok olyan embert, akinek van. Sajnos a legtöbben még egy sima koronát vagy fogpótlást sem tudnak kifizetni.


Szerintem ne pánikolj! :)

2016. márc. 20. 20:44
Nekem alul 4, felül 3 implant lett beültetve. Mindegyik bekékült és mindegyik fájt is. Egyiket újra is kellett fúrni. Hogy vállalnám-e újra? Igen.
2016. márc. 20. 20:25

Hát én eléggé pánikolok a fogorvostól,nekem elméletileg 6 implant lesz beültetve./de olyan érdekes,hogy a rendelőkben egy beteggel sem találkoztam akinek csináltak már./

utána sem volt bedagadva az arc?mennyi ideig ne menjek dolgozni?Vagy elég egy nap szabi?igaz először csont beültetés lesz.

2016. márc. 20. 20:17
Nekem 4db implantátumot csinált a doki, előtte jól elérzéstelenítette és semmit nem éreztem, utána sem fájt, max. 1db. fájdalomcsillapítót vettem be, egy foghúzás sokkal kellemetlenebb volt annak idején, mint ez a beavatkozás! Semmit nem fogsz érezni, esetleg csak a tudatodba lesz, hogy valami készül a szádba :)
2016. márc. 20. 20:07

Debreceniről nem tudok, enyém Fehérváron készült.

Egyáltalán nem fájt. Fura érzés volt, mintha rázkódna a fejem, de nem jobban, mint amikor a furúval fúrjva a fogat, de valahogy mégis más.

Később sem fájt. Van akinek utána picit fájdogál.

kb. 15-20 perc volt az egész papír alárásától a viszlátig. 1 db felső fogat tett be.

Amikor az ínyemet vágta át az sem fájt, de nagyon fura érzés volt, gondolom a tudat, hogy belépvágnak amiatt :)

2016. márc. 20. 20:03

Sziasztok!

Fogászati tapasztalatokról szeretnék információkat.Milyen a beültetés,mennyire fájdalmas,a csontbeültetés milyen stb...Debreceni fogászatokról tudtok véleményt mondani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook