Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdemes időt adni? fórum

Érdemes időt adni? (beszélgetős fórum)


1 2
49. kristo_f (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2016. márc. 20. 20:14

Tegyem félre a félelmemet és próbáljak meg balhémentes lenni....


Nem, ne próbálj meg!

Találj egy olyan férfit aki kedveli a jelen és jövőbeli házisárkányt


Elmorzsolnék egy könnycseppet a balszemem sarkában és már korábban leléptem volna tőled

48. Csipkerózsika (válaszként erre: 37. - Gixxi)
2016. márc. 20. 20:04
Hagyjad már a "később"-et!!! Nincs később... És ha nem kapod össze magad nagyon komolyan, nem is lesz...
47. Csipkerózsika (válaszként erre: 17. - Gixxi)
2016. márc. 20. 20:03

Az a baj, hogy te biztosra akarsz menni. Annyira akarod azt a közös jövőt, hogy ezzel vágod tönkre a kapcsolatot.

Rossz hírem van: bele kell bízni magadat abba, ami jön. Akár jó, akár nem. Lehet, hogy együtt lesztek, lehet hogy nem. Lehet, hogy a tenyerén hordoz, lehet hogy elhajt a fenébe. Lehet, hogy minden úgy lesz, ahogy te szeretnéd, de évek múlva mégis megszakad a kapcsolat. Az életben semmire nincs biztosíték. Úgyhogy kockáztatni kell. És élvezni azt, ami épp van. Addig, amíg van. És nem hisztizni állandóan a "biztos jövőért"....

Csodálom, hogy eddig elviselt, már ne haragudj.

46. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2016. márc. 20. 19:59

Szűzanyám.

A saját hisztériázásoddal provokálod ki, hogy az valósuljon meg, amitől félsz.

Már ne is haragudj, de tök igaza van. Ha velem ezt művelné egy csaj, én se akarnék összecuccolni vele sehol... Persze, hogy kényelmesebb maradni egyelőre és megvárni, hogy mi lesz. Ki a fene akar azért elköltözni, hogy ezt hallgassa???

Szerintem neked nagyon komoly önbizalmi és bizalmi problémáid vannak, neked, egyedül.

45. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2016. márc. 20. 19:34
Húú, ne haragudj, de ezt a hisztit még olvasni is fárasztó volt! Én a helyében biztos, hogy meggondolnám, akarok-e ilyen nővel közös jövőt! Ne is csodálkozz a reakcióján!
44. felhőjáró (válaszként erre: 42. - Panna.33)
2016. márc. 20. 18:54
Egyet értek veled.Nem csodálkozom azon hogy nem lép a férfi.Én már el is menekültem volna a helyében :-(
43. Gixxi
2016. márc. 20. 18:21

Aniella77 elolvastam a korabbi irasaidat.

UrIsten. A parod baltaval megy neked meg tordeli az ujjaidat...meg ilyenek.

Es te meg durvan kenyszerekben szenvedsz. AtyaEeeg.


Ennyire kemenyen mi sem nyomjuk

2016. márc. 20. 18:17
Én bizony egy ilyen hisztérikával nem akarnék együtt éni. Sőt, azt hiszem nagyon hamar kihűlne a szerelmem iránta.
41. lusza (válaszként erre: 40. - Aniella77)
2016. márc. 20. 18:13
Már ne haragudj, de kényszerbeteg vagy, pszichiátrián kezeltek, a párod meg erőszakos, baltával ment neked, nem hiszem, hogy ilyen kapcsolatokat erőltetni kellene, mindenki boldogabb lenne a másik nélkül.
40. Aniella77 (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2016. márc. 20. 17:41
Hűűha......mintha a mi kapcsolatunkat írtad volna le, ugyan ezekért balhéztam vele annó, sikerült elérnem hogy a szüleimtől költözzünk össze csak mi ketten, ez megistörtént, de a dolgok úgyanúgy folytatódtak , immár 4 éve. Én is nagyon szeretem , és tisztában vagyok vele hogy ő is nagyon szeret engem, de én is például azt érzem hogy ő nem nagyon akarja elkötelezni magát , legalább is velem nem :( szakítottunk ezerszer, voltunk 1 hónapot is külön, élte a kis életét én is a sajátomét de szenvedtünk egymás nélkül. Nem akar velem tervezni és ezt elis mondta, és ugyan arra fogta mint a te párod.. hogy ha majd nem leszek balhés meg nem vitázok, nem hisztizek majd akkor beszélgethetünk ezekről.. szóval,és elég sokat változtam. de mégse érzek ő felőle változást.
39. michelle.r (válaszként erre: 37. - Gixxi)
2016. márc. 20. 17:14

Megnéztem a nyitott fórumaidat. Tényleg kezdj ezzel valamit mielőtt mindent szépcsapsz magad körül.


Ha edzeni megy, azért teszi, mert más nők körül kujtorog, ha hozzád bújik, bűntudata van... bacccccki :DDDDDD

38. michelle.r (válaszként erre: 32. - Vacsa)
2016. márc. 20. 17:11
;)
37. Gixxi
2016. márc. 20. 17:02

Igazatok van.

Tudom hogy hibas vagyok.

Akkor valtoztatok...mar csak azert is... Hogyha kesobb esetleg megsem akar semmit akkor se tudja a viselkedesenre fogni :D

36. lusza (válaszként erre: 35. - 31bc25d879)
2016. márc. 20. 16:59
Szerintem ha valaki tudja, hogy mi a probléma, elismeri, hogy ő miben hibás, akkor nagy eséllyel tud változtatni, ha igazán akar. :)
2016. márc. 20. 16:56

Szegény fórumindtónak alaposan megmostuk a fejét, reméljük változtat.


Egyébként a 34. hsz-ban is van valami:)

34. lusza (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2016. márc. 20. 16:54

Azért ez így mind nem igaz. :)

Szerelmes nő is viselkedhet hisztisen, főleg ha érzi, hogy nem viszonzott és féltékeny.

A szerelemnek meg semmi köze ahhoz, hogy 24 évesen az ember szívesebben élne együtt a párjával külön, mint a szüleivel, pláne ha megtehetik. Úgy nem is lehet normális magánéletet élni.

33. fincsi5 (válaszként erre: 27. - Channa*)
2016. márc. 20. 16:51
Max. DD
32. vacsa (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2016. márc. 20. 16:32
Teljesen igazad van.
31. michelle.r (válaszként erre: 20. - Gixxi)
2016. márc. 20. 16:23

Cseréld meg a szerepeket egy gondolat erejéig. Te akarnál egy ilyen emberrel hosszú távon tervezin, közös házat venni, családot alapítnai?


Tanuld meg kezelni az indulataidat és a kitöréseidet, mert erre sem ő, sem más nem vágyik.

Nem könnyű, de nem is lehetetlen. Viszomt könnyű, mert pontosan tudod, hogy min kell változtatnod.

30. michelle.r (válaszként erre: 13. - Vacsa)
2016. márc. 20. 16:20

Szerelmes nő nem baxarintja ki a szerelmes férfit. Továbbá nem tépi az idegrendszerét a mindennapi hisztivel, az exek emlegetésével. Továbbá szívesen él együtt szíve szerelmével akár a saját szülei által biztosított lakrészben is. Mert vele akar lenni. Minden körülmények között :P


;)

29. viva70 (válaszként erre: 20. - Gixxi)
2016. márc. 20. 16:13
Akkor miért is csodálkozol??
28. Channa* (válaszként erre: 5. - Gixxi)
2016. márc. 20. 15:40
Nem ad esélyt? Eddig mit adott? A helyébe soha többet nem állnék veled szóba. Ne is haragudj, de te játszottad el az egészet. Mégis mit vársz még tőle?
27. Channa* (válaszként erre: 4. - Gixxi)
2016. márc. 20. 15:38

Mitől fél?

Amit leírtál magadról az egy nőnek is félelmetes. A fene akarna így élni, max. az olaszok. Ki kíváncsi arra, hogy minden nap veszekedjenek vele? Max. te, mert neked ez a lételemed. Keress magadnak egy olyan pasit, aki hasonló mint te, és majd el tudtok cirkuszolni életetek végéig.


Neked nem lenne baj a sok balhé? Te élveznéd, ha minden áldott napon valamit a fejedhez vagdosnának?

Remélem nem játszod el neki, hogy megváltoztál! Ha meg mégis, akkor remélem nem lesz olyan hülye, hogy bedőljön.

26. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2016. márc. 20. 15:02

Nem bízol magadban ,ezért benne sem.Magadhoz szeretnéd láncolni,ő ezt nem akarja,bárhogy is szeret.Csúnya dolog az előző kapcsolatát felemlegetni,kidobni azért mert nem az van amit te akarsz.Hova rohansz?Így hogyan tervezzen veled közös jövőt,akkor is összepakolod a cuccait?

Próbálj megváltozni,mert egy férfi sem bírná ezt és egyedül maradsz.

25. Hópihe_ (válaszként erre: 21. - Lusza)
2016. márc. 20. 14:45
Így van. Minden szavaddal egyetértek. Egy folyton hisztiző, veszekedős nővel még együttélni sem szeretnék, nemhogy kközösen házat venni, házasodni, hosszútávra közös jövőt tervezni. Nem csodálom, hogy a pasi így áll hozzá.
24. lusza (válaszként erre: 23. - Gixxi)
2016. márc. 20. 14:42

Szerintem nem ebben kéne gondolkodnod, hogy költözni, hanem ha úgy érzed, jogosan bírálja a viselkedésedet, abban változni.

Bár én elgondolkodnék azon is, hogy vajon miért vagyok a másikkal ilyen.

23. Gixxi
2016. márc. 20. 14:34

Ugye emlitettem hogy az en szuleim tudnak segiteni anyagilag egy bizonyos osszeggel ha ugy dontok vagy dontok hogy beruhaznek egy hazra.

De apum tegnap azt mondta.hogy fel evig ne kerjek penzt mert sajnos nem tud adni mert naluk is holtszezon a munka.

Tehat 6honapig koltozes tutira nuku.

En meg ugy vagyok vele hogy inkabb felreteszek es nem dobom ki azt a penzt alberletre mert kesobb a sajat hazamba tudom beltenni.

2016. márc. 20. 14:09

1.) Én sem akarnék egy ilyennel élni mint te. Gondolkodj el egy kicsit. Ki akarna egy ilyen hisztérika, akarnok, agresszív, raplis társsal élni?

Kidobtad? Vissza se mennék.

Tudod mit mondok? Fordítsuk meg, adjon időt ő neked.


2.) ha igazán szeretne már külön akarna költözni veled és csak veled, de nyilván így kényelmes neki. Az meg, hogy még mindig a szüleivel és nincs egy minimális egzisztenciája és még csak veled sem törekszik rá...háááát...

21. lusza (válaszként erre: 20. - Gixxi)
2016. márc. 20. 14:02

Szerintem gondolkodj el azon, hogy miért vagy ilyen, és hogy csak vele, vagy más kapcsolatodban is ilyen voltál.


De én megint azt mondom, nem kell erőltetni. Te nagyon kapcsolatot és együttélést akarsz, anélkül, hogy szeretnéd igazán ezt a férfit. Ha szeretnéd, nem viselkednél vele így folyamatosan. Ő viszont akkor nagyon jól áll a dolgokhoz, mert lehet, hogy szeret, de annyira helyén van az esze, hogy nem köteleződik el komolyan és áldoz anyagiakat olyan nőre, akivel nem akar együtt élni, mert rossz természet.


Ha ilyen vagy alapból, próbálj gondolkodni azon, hogy miért és változtatni.

20. Gixxi (válaszként erre: 18. - Lusza)
2016. márc. 20. 13:59

Megismerkedesunk ota elegge balhes hisztis es akaratos vagyok.

A sajat szuleim is azt mondjak h csoda hogy elviselt.


Mindig ez volt a baj igazibol.

Mindig ezt mondta hogy neki ilyen balhes es hazsartos.hazisarkany no nem kell. Es igy nem lehet elore ltani meg tervezni sem mert minden 2.nap vita es cirkusz van es fel hazajonni melo utan.

Mas kifogasa nem volt sosem.

Az elejen annyit mondott hogy nem akar hitelt felvenni es gyujt folyamatosan.ami igaz is

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook