Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lézeres szemműtét után fórum

Lézeres szemműtét után (beszélgetős fórum)


2016. márc. 25. 15:15
Mínuszos szemre nagyon jó a műtét,pluszosra sajnos lehúzás az egész.5 év után újra szemüveget kell viselni a férjemnek,és rövidesen nekem is.
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Györgyi0505)
2016. márc. 20. 12:41
Én csak rövidlátók (mínuszos szem) műtétjéről tudok az ismerőseim körében. Eddig még senkit nem hallottam, akinek újra kellett volna műteni a szemét.
2. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Györgyi0505)
2016. márc. 19. 16:46
A gyerekeimnek mínuszos ugyan a szeme és 18 évvel ezelőtt lézerezték őket , a fiamnak nem sok változás történt azóta / -9 dioptriája volt / de a lányomnak az egyik szemét kéne újra műteni , / neki -7,5 volt / a lányom néhány évvel ezelőtt volt " sasszem" kezelésen ugyanott , ahol műtötték , most valami korszerűbb műtétet látott , azzal szeretné , ha korrigálnák , volt is felméretni a szeme állapotát , azt ajánlották neki , h fél év múlva jelentkezzen újra / én arra gondoltam , h mivel már műtött szem , talán nem is akarnak hozzányúlni ?! / Nem tudom , mennyiben más a pluszos szem műtétje , de a fiamnak egészen jól sikerült , a lányomnak talán a munkahelyi körülmények is közre játszhattak , a mesterséges világítás se + a klíma se tett jót neki .
2016. márc. 19. 15:35

Sziasztok!


Lézeres szemműtétem volt 2 éve,a férjemnek 5 éve,pluszos szemre.Az első időben teljesen tökéletes volt a látásunk,aztán szépen lassan annyira elkezdett visszaromlani a férjemnek,hogy újra meg kell műteni mikor megáll a romlás,de sajnos egyenlőre nem úgy tűnik.Én is szinte napról napra azt veszem észre,hogy egyre rosszabbul látok.Nem rég láttam egy videót,hogy pluszos szemen nem ajánlott a műtét.Valaki járt így ,hogy romlik a szeme és újra kellett műteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook