Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom egyre többet veszekszik velem. Mit tegyek? fórum

A párom egyre többet veszekszik velem. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
13. vacsa (válaszként erre: 11. - Panna.33)
2016. márc. 18. 21:28

Biztos én vagyok idealista, de ha nehéz egyébként is az élet, akkor épp egymásba kéne kapaszkodni, együtt küzdeni.

Nem is mondom milyen jövőképet látok :(((

12. Panna.33 (válaszként erre: 10. - A946522fb8)
2016. márc. 18. 21:25
drukkolok:)
11. Panna.33 (válaszként erre: 9. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 18. 21:25

Ez azért nem egészen így működik.

Elég megterhelő ebben a mai világban annyit dolgozni, amiből el lehet tartani egy négy gyerekes családot. Felőrli az embert, hogy nem jut egyről a kettőre és ez rányomja a bélyegét a viselkedésére is, hiszen testileg, lelkileg kimerült.

2016. márc. 18. 21:22

Munkát mindenképp keresek ma beadtam 5 helyre az önéletrajzomat.

A kézműveskedés eszembe sem jutott de megpróbálom :)

Az ikrek előtt 6,5 évet dolgoztam jelenleg 2 éve nem dolgozom :(

2016. márc. 18. 21:21
Ha már rosszul érzi magát ô, nehogy kimaradjanak a többiek!
8. Panna.33 (válaszként erre: 6. - A946522fb8)
2016. márc. 18. 21:17

Sajnálom:(

Valószínű, hogy javulna a helyzet, ha többet tudnátok betenni a családi kasszába. Biztos nagyon frusztrálja. Bár inkább a megoldást kellene megkeresni, nem hisztiznie. Kérd meg hogy találjatok ki valami megoldást közösen.

Olvastam, hogy szeretsz kézműveskedni. Nem tudsz abból valami kis mellékes keresetre szert tenni?

7. Böce (válaszként erre: 2. - A946522fb8)
2016. márc. 18. 21:16

Nem egyszerű helyzet. A párodnak elég gáz az a hozzáállása, hogy a nő dolga a gyerek.


Egyébként a jelek alapján arra gondolok - mivel ugye 4 gyerek van, tehát nem egy-két éve nem dolgozol, és anyagi nehézségek adódhattak - hogy a párodnak elege lett az egészből, és van egy harmadik (egy nő) a háttérben.


Remélem, nincs igazam... de a jelek arra utalnak...


Ha tudsz, keress mindenképpen munkát.

6. a946522fb8 (válaszként erre: 5. - Panna.33)
2016. márc. 18. 21:12
Igen nem valami jól állunk anyagilag :(
2016. márc. 18. 21:06

Ugye anyagi nehézségeitek vannak? Általában az nagyon ki tudja borítani az embereket, szerintem a férjedet is az tette ilyen ellenségessé, azért akarja, hogy dolgoz és vágja a fejedhez, hogy ő tart el.

Az állami bölcsibe is be lehet jutni, ha van munkád, vagy szándéknyilatkozatot tudsz szerezni, hogy alkalmazni fognak. Nem biztos, de legalábbis nem lehetetlen.

2016. márc. 18. 21:05

Nem szeret. Önző p.cs.

Nem hiszem hogy hirtelen lett ilyen, csak nem figyeltél a jelekre. Rosszul választottál. Sajnálom :(

2016. márc. 18. 20:57

Ez az ember nem "pár"... tulajdonképpen 5 gyereked van.

Ne félj, az esetleges vitaminhiány miatt nem haldoklik, csak férfi.

Nem feleségnek tekint, hanem házvezetônônek.

2016. márc. 18. 20:53
Egyre többet veszekszik velem hogy itthon nem csinálok semmit, pedig minden nap főzök, rend van a házban, mindennap fáradt vagyok, itthon vagyok 2 kicsi gyerekkel akik szeptembertől bölcsibe mennek. Párom megjegyezte hogy keressek munkát mert ő tart el pedig nem olyan könnyű munkát találni. Már alig ölel meg, magától nem mondja hogy szeret stb.. Mondtam neki hogy akkor maradjon itthon 2 kicsivel és meglátjuk hogy bírja de azt mondta ez a nő dolga. Úgy vettem észre hogy a gyerekekkel egyre kevesebbet foglalkozik. Többször is leültem vele beszélgetni de mindig veszekedés lett a vége. Mai veszekedésünk pl. az ikrek „miatt” volt. Mert állami bölcsibe nem hiszem hogy felveszik őket mert munkanélküli vagyok, magánbölcsi meg fizetős, de a páromnak ez sem tetszett mondta hogy jó lesz az állami (pedig a magán még közelebb is van) de megmondtam neki mivel nincs munkám nem fogják őket felvenni erre lekiabált hogy akkor oldjam meg, hagyjam őt ezzel, nem érdekli stb. A másik a saját egészsége. Volt vérvételen ahol kiderült nagyon vitaminhiányos ezért gyógyszert kell szednie. Bevezettem az egészséges táplálkozást pl. több zöldség, gyümölcs., de a páromnak ez sem tetszett mert ne mondjam meg neki hogy mit egyen. Illetve néha hallom hogy telefonon a munkatársának engem szid. Kb. 1 hónapja ilyen nem történt semmi különös abban az időben. Elhiszem hogy sokat dolgozik de lehetne türelmesebb. A munkája miatt néha több napra elutazik ilyenkor 4 gyerekkel vagyok egyedül, nagyon nehéz lelkileg is. Legszívesebben elköltöznék a gyerekekkel de munka nélkül, 4 gyerekkel nem tudok hova menni, esetleg a szüleimhez de az ő nyakukra se szeretnék menni. Mit tehetnék?
2016. márc. 18. 20:53
A párom egyre többet veszekszik velem. Mit tegyek?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook