Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cica gazdik: ti ivartalanítottátok a kedvenceteket? Megváltozott utána a viselkedése? fórum

Cica gazdik: ti ivartalanítottátok a kedvenceteket? Megváltozott utána a viselkedése? (beszélgetős fórum)


1 2
5. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 3. - Noémmi93)
2016. márc. 18. 20:53

Legalább annyival is kevesebb utód jön a világra.

A fiúkat könnyebb mûteni.

4. Noémmi93 (válaszként erre: 2. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 18. 20:46
Jójó, úgy értettem, csak rosszul írtam. :)
2016. márc. 18. 20:45

Jaj, nem tudtam, hogy rögtön az első hozzászólásként jeleníti meg a kérdésemet. Tehát, van 3 cicánk, kandúrok. A legidősebb (talán 7-8 éves, befogadott cica) állandóan csavarog, mindig vérző sebekkel tér haza. Az 1 éves kandúr nagyon nyugodt, nem csavarog, nem veszekszik, kis angyal. A legfiatalabb kb. 9 hónapos, őt csak úgy ott hagyta nálunk egy idegen anyacica. Kis rosszcsont, eleven, tele van energiával, de nagyon kedves és ragaszkodó cicus. Ő jár egyedül be a házba, naponta kb 3-4 órát bent van, ezután már menne is ki. Tegnap este óta nem jött haza, gyanítom elkezdett kandúrkodni...Nagyon félek hogy fiatal még és nem tud magára vigyázni. Rögtön az ivartalanításra gondoltam mint megoldásra, azt hiszem jobb lenne mindenkinek hosszútávon. Csak attól félek, hogy nagyon meg fog változni a viselkedésük. Nem szeretném, mivel így imádom őket ahogy vannak, ezért nem tudom mit csináljak. Tanácsokat, tapasztalatokat szeretnék hallani ezen a téren :)

Utána olvastam már sok helyen, de még mindig vannak kétségeim. Mégis csak a férfiasságukat venném el :)

2016. márc. 18. 20:43

Nem én, az állatorvos. Nyugodtabb lett.

Nem tombol már a tavasz.

2016. márc. 18. 20:38
Cica gazdik: ti ivartalanítottátok a kedvenceteket? Megváltozott utána a viselkedése?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook