Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan szervezzek kislányomnak (4. éves lesz) születésnapi zsúrt? fórum

Hogyan szervezzek kislányomnak (4. éves lesz) születésnapi zsúrt? (tudásbázis kérdés)


23. lusza (válaszként erre: 20. - Yda)
2016. márc. 20. 20:45

Miért nem nézel körbe a neten a partiszervezők között? Te tudod, mennyit szánnál rá, milyen zsúrra gondolsz, hányan lesznek stb.


De szerintem egy 4 évesnek nem kell nagy felhajtás, anyósod és a párod lehetnének annyira talpraesettek, hogy megszervezik, és nem neked kell szülés előtt.


Én azt nem értem, miért ragaszkodsz ahhoz, hogy az otthonotokban legyen, miközben te egy újszülöttel jössz haza a kórházból, ahelyett, hogy otthon te nyugalomban lennél, a gyerekek pedig kitombolnák magukat valahol máshol. A te gyerekednek is nagyobb élmény lenne elmenni valahová, mint a megszokott környezetben lenni. :)

22. IzaHold (válaszként erre: 20. - Yda)
2016. márc. 20. 13:47
Hú, hát így egész más a dolog.:) Ilyen cégeket nem ismerek, de talán lesz valaki, aki igen.
21. f8db0709b8 (válaszként erre: 20. - Yda)
2016. márc. 20. 13:01

Szerintem mindenki értette hogy otthon és nem a kórházban...

Véleményem az,hogy neked kéne otthon maradnod ês apuci meg vigye el a másik gyereket csapatostul a mekibe...anyukák lesznek ott..na meg a mekis hosstess érti a dolgát..de nem tudom talán két órára érdemes e annyi pénzt kifizetni...persze a ti dolgotok..én ezt tenném.

20. yda
2016. márc. 19. 21:36

Köszönök minden választ. Azt hiszem nem fogalmaztam pontosan, ezért elnézést kérek. Abban igazatok van, hogy pici baba mellett nem szabad zsúrt szervezni, részben a már általatok leírtak miatt, de még én is tudnám sorolni az okokat.

A lényeg, hogy az "otthon" alatt azt értettem, hogy már nem a kórházban. Viszont az anyósomnál lennék a picivel, ezért a lakásban - mivel nem leszek ott -nem tudom levezényelni a zsúrt. A férjem és az anyósom lenne a zsúron jelen, viszont nekik szükségük lenne segítségre. Ezért szervezném meg nekik előre, hogy esetleg olyan animátorok akik ilyennel is foglalkoznak, segítségükre lehetnének. Viszont annyi ilyen cég van, nem tudom melyik lenne a megfelelő és ebben kérem azok véleményét akiknek van már ilyen tapasztalata. Vagy milyen ötleteitek vannak - játszóteret, játszóházat leszámítva - más helyszínre.

Remélem így egy kicsit érthetőbb lettem.

19. Masnesz (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2016. márc. 19. 09:18

Köszi az infót! :)

Félre olvastam.

Mondjuk én nem kerülgetnék szívesen pár napos (hetes) babával 4-5 vagy több gyereket szülőkkel együtt (ez min. 15 ember)Még, ha van egy szervező vagy animátor sem.

2016. márc. 19. 07:26
Egyetértek az előttem szólóval. A másik meg, hogy egy év múlva már talán a szülők sem akarják ott őrizni Nálatok a csemetéket (ami lehet, hogy fárasztóbb, mint a gyerekek, nekem legalábbis az lenne, még velük is jópofizni.) Oké, megígérted a lányodnak, nem gondoltál bele, de valahogy próbáld szerintem is rávenni, hogy ez most kimarad.
2016. márc. 19. 05:54

Én nem tartanék zsúrt....újszülött baba lesz,idegenekkel tele a ház...te sem tudsz jelen lenni végig...szerintem mindezek tudatában felelőtlen ígéret volt...

Torta az oviba ês slussz...rendezvényszervező durva ötlet....mekiben is ott kell lenned...én ezt a bulit most kihagynám a helyedben.

2016. márc. 18. 20:23
Nem tudom hol laktok, de ha van játszóház, akkor én oda szervezném,és kérnék egy animátort, így lekötik a gyerekeket és nem otthon szedik szét a házat. Ha otthon szeretnéd, ahhoz kell egy teljes ember, aki levezényli, és kordában tartja a gyerekeket. Kitartást!
15. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Yda)
2016. márc. 18. 19:28
Meki tök jó ötlet szerintem. Próbáld meg oda szervezni.
14. 8782affaa3 (válaszként erre: 2. - Yda)
2016. márc. 18. 17:55

Hát őszintén szólva én az első 2 hónapba semmiféle látogatást nem engedtem meg, egyrészt mert totál zombi voltam, másrészt paráztam hogy valami betegséget ragasztanak az újszülöttemre, így én azt mondom halasszátok el, főleg picike baba mellett nem hinném hogy ez túl jó ötlet lenne mert ha épp elalszik tuti felfogják ébreszteni, ha meg épp etetnél én sosem voltam olyankor barátságos lelkületbe, elküldtem volna mindenkit jó messzire. :D

Vagy esetleg egy tortát venni és az oviban közösen megeszik, szerintem az lenne a legkönnyebb, legsimább. Pici gyerek mellett én tuti nem vállalnék be vendéglátást ilyen szinten sem, elsősorba a baci, virus behurcolás miatt. Én valami külső helyszint csinálnék, de más is irta az oviban történő tortázást.

13. andi6020 (válaszként erre: 12. - Masnesz)
2016. márc. 18. 17:41
Nem írja azt, hogy nem szeretne senkit beengedni.
12. Masnesz (válaszként erre: 2. - Yda)
2016. márc. 18. 17:26

Azt írod, hogy senkit nem szeretnél beengedni. Akkor a zsúrszervező cég se jó.

Az én lányomnak 6 éves szülinapja volt 1 hete. Minden szülő ott maradt. Amikor őt hívják meg valahova én se hagyom ott, vele maradok.

Nem tudnád vele megbeszélni, hogy most halasszátok el? Mondjuk nyárra. Vagy amikor már tuti jó idő lesz és a kistesó is legalább 6 hetes. Akkor lehet tartani udvaron (légvár bérlés).

2016. márc. 18. 16:19

Szerintem vigyel tortat az oviba es azt meg tudja osztani a csoporttarsaival.

Otthon pedig csak szuk csaladi korben unnepeljetek.

Legalabbis en is csinalnam.

2016. márc. 18. 15:44
"bàr màr valòszìnüleg otthon leszek a picivel" - ebbôl következtettem.
2016. márc. 18. 15:42

Ja...hát egy újszülött mellé én sem, senkit, a szűk családon kívül.


Bocs, ma nagyon szelektíven olvasok:)

8. andi6020 (válaszként erre: 7. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 18. 15:33
Pár nappal? Én azt feltételeztem, hogy pár héttel. De akkor félreértettem.
7. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 2. - Yda)
2016. márc. 18. 15:21
Szülés után néhány nappal a szüleimen kívül senki idegent nem engednék be a lakásba.
6. andi6020 (válaszként erre: 2. - Yda)
2016. márc. 18. 15:09

Zsúr szervező céget?

Meg mit kell azon vezényelni? Megírod a meghívókat, szólsz a szülőknek, akik nyilván ott fognak maradni a gyerekkel. Rendelsz tortát, veszel aprósütit, meg rágcsát, és kb ennyi. Jönnek, játszanak, mennek.

2016. márc. 18. 15:09
Én minipolist ajánlanám, de valóban a meki is jó ötlet.
4. rinike (válaszként erre: 3. - Rinike)
2016. márc. 18. 15:05
Nem 45-en, hanem 4-en.
2016. márc. 18. 15:04
Én most voltam a kislányommal 4 éves szülinapi bulin. Számolj azzal, hogy a szülők nem hagyják ott a gyermeket, hanem ott maradnak vele! Emiatt a mi bulinkban is csak a 3 legjobb barátnő volt meghívva, így 45-en voltak csak a kislányok összesen. Szerintem ne legyen hosszú, főleg, hogy éppen kisbabád is lesz. Amin mi voltunk, az 16-tól 18.30-ig tartott, és bőven elég is volt. Mikor megjöttünk, megnézték a gyerekszobát, és szétkapták egy perc alatt. Aztán az ünnepelt kibontogatta az ajándékait, majd játszhattak volna, de csak vitáztak, hiszen minden játékból egy volt, és mind azt akarta, amit a másik. Felnőtt segítséggel megbékéltek, és kettesével játszottak (nem együtt a 4 lányka). Aztán mielőtt újra elszabadultak volna indulatok, a házigazda anyuka készült gyöngyfűzéssel, így amíg mindenki fűzött egy nyakláncot, addig elvoltak. Mikor újra nyüglődni kezdtek volna, akkor mindenki kapott csillámtetkót házilag, de ezeket előre nem lehetett elmondani, hanem csak a megfelelő időben bevetette anyuka. Aztán mikor újra nyafogni kezdtek volna, akkor jött a tortázás, gyertyafújás, éneklés, és végül lufi ütögetés, aminél mikor az egyik kislánynak felrepedt a szája, és vérzett, két meghívott, köztük mi, eljöttünk. A kis sérült még egy picit maradt. Összességében a kislányok nagyon jól érezték magukat, de a vendéglátó házát jól szétkapták, és állandóan veszekedtek volna, ha a szülők nem egyengetik a buli menetét. Szóval ilyesmire számíts, pedig ezek a legtündéribb kislányok voltak az oviból, és a szülők is kitettek magukért. Én is jól éreztem magam, de én nem fogok ilyenre vállalkozni iskolás kor előtt. Már van egy felnőtt gyerekem, neki 5 évesen volt először bulija a Mekiben.
2. yda
2016. márc. 18. 14:39

Születèsnapja elött fogok szülni, ès bàr màr valòszìnüleg otthon leszek a picivel, de a zsùrt nem fogom tudni levezènyelni. A lànyomnak megìgèrtem, hogy lesz zsùrja, a kivitelezèsèben kèrem a segìtsègeteket.

Ha otthon tartanànk, milyen zsùr szervezö cèget ajànlanàtok. Megköszönnèm, ha-esetleh valami közbejön - milyen helyszìnen lehetne megtartani. Jàtszòhàzat, jàtszòteret nem szeretnèk, mert ott nincsenek együtt a gyerekek.

1. yda
2016. márc. 18. 14:33
Hogyan szervezzek kislànyomnak (4. èves lesz) születèsnapi zsùrt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook