Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szem alatti rész tikkelése fórum

Szem alatti rész tikkelése (beszélgetős fórum)


2016. márc. 29. 04:23
vitaminhiany okozza
14. Kismis
2016. márc. 20. 13:47
Tènyleg vitaminhiàny. Ezzel nem szemorvoshoz kell menni. Egy vérvètelre menj el szerintem. És szedj magnéziumot és multivitamint. Nekem is volt, illetve ilyen időszakosan van és akkor egy nap többször tikkel. Most már nagyon rég nem volt. De én akkor vitamint szedtem és elmúlt.
2016. márc. 17. 20:31

Másfél órás várakozás után bekerültem a szemdokihoz. Kóros baja nincs a szememnek, csak száraz, igyak, pislogjak, pihentessem, tartsak szünetet a monitoros melóban, stb. Műkönnyet is használhatok.

Viszont amin kiakadtam az az, hogy azt mondta, hogy ez a kék fény szűrős szemüveglencse, amit az optikusok árulnak, az semmit sem jelent, az nem számít, az marketing, annak a fele sem igaz, nem sokat számít. Ez komoly???

2016. márc. 16. 21:09
Én azt is hallottam hogy az idegességtől is lehetséges...
11. 9c57fd10dc (válaszként erre: 8. - Boldogság1)
2016. márc. 16. 19:32
Nem nevezném úgy, hogy a szemem vibrál. Hanem a szem alatti táska tikkel. Kb mint a szívdobogás. Nem tudom jobban leírni :)
2016. márc. 16. 16:54

+1

[link]

2016. márc. 16. 16:52

[link]

Fogyasszunk B6 vitamint és magnéziumot, segít megszüntetni ezt a kellemetlen jelenséget.

8. Boldogság1 (válaszként erre: 5. - 9c57fd10dc)
2016. márc. 16. 16:38
Vibrál a szemed,erre gondolsz? Mert az pm tünet.
2016. márc. 16. 16:30
Szerintem szedj multivitamint.
6. 4975ebdc2f (válaszként erre: 5. - 9c57fd10dc)
2016. márc. 16. 15:54
Magnézium, szedd segít...
2016. márc. 16. 15:27
Hát. Zavaró. Az üzemorvos azt mondta, hogy szemorvos, ha nagy gáz van, akkor neurológus. Pl most a négynapos pihenő alatt nem volt semmi baj, monitort és légkondit se láttam ugyan. De ma reggel már otthon elkezdett rebegni. Gondolom kevesebbet aludtam, mint most a négy napban. De nem alhatok már este kilenctől, hogy reggelre kipihent legyek :DD
2016. márc. 16. 15:10

Nekem is volt már ilyen, néha visszatérő dolog.

Egyszer a háziorvosom azt mondta ezzel nem kell foglalkozni, majd egyszer csak magától megszűnik a probléma.

Igaza volt, tényleg amúgy nagyon idegesítő dolog.

Valami vitamin hiány is lehet, vagy pusztán fáradtság.

Rendeződni fog kicsit próbáljál többet pihenni esetleg. Ha nagyon zavar azért keressél fel egy orvost, mert lehet talán gyorsítani a gyógyulást, ennél a kis zavaró dolognál már megéri elmenni.

Mielőbb szűnjön meg, jó egészséget.

2016. márc. 16. 14:41

Sehova se mennék, nekem is szokott lenni ilyen.

Az optikusnál lévő vizsgálat nem elegendő ill. nem ennek a problémának megfelelő. SZemészeti rendelésre menj!

2016. márc. 16. 14:37

Sziasztok!

Úgy két hónapja új irodába költözött a munkahelyi kis csapatunk. Más az új irodában a légkondi, a huzat, a friss levegő befújás, kifújás, a napfény, a neonlámpák mennyisége és elhelyezése… Rengeteget kell néznem a monitort, plusz papírral is melózom, sokszor csekkolnom kell a papíron és gépben lévő adatok közötti különbséget.

Konkrétan egy hónapja időnként tikkelni kezd pár percre az egyik szemem alatti részleg, mondhatni a szem alatti karika, majd magától elmúlik. Elég idegesítő, és a legváratlanabb helyzetekben jön elő. Dioptriás szemüvegre nincs szükségem, a látásom jó, már készülőben van a kék fény szűrős monitor előtti szemüvegem.

De érdeklődnék, hogy nektek volt már ilyeneteket? Ti mit tennétek? Optikai szaküzletbeli szemvizsgálat elegendő lenne vagy SZTK-ás szemészetre mennétek?

2016. márc. 16. 14:37
Szem alatti rész tikkelése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook