Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tűz és Jég dala könyvek - SPOILER!!! fórum

Tűz és Jég dala könyvek - SPOILER!!! (beszélgetős fórum)


6. kisj
2016. márc. 14. 20:20
Akkor nézem:)
5. c06846797d (válaszként erre: 4. - Kisj)
2016. márc. 14. 18:59
A forgatási fotók alapján nemcsak hogy feltámad, de kék meg barna ruhában szerepel.
4. kisj
2016. márc. 14. 17:12

Nem tudom.


Először olvastam a könyveket és utána láttam a sorozatot.

Az első évad még hűen követte az első könyvet. Majd az újabb és újabb évadok kezdtek a könyvtől egyre jobban eltérni.

Az utolsó évad meg már köszönő viszonyba se nagyon volt a könyvekkel.

Gondolkodom, hogy nézzem-e egyáltalán a következő évadot?

Persze ha Havas Jon "feltámad", akkor mindenképpen megnézem:)

3. c06846797d (válaszként erre: 2. - Kisj)
2016. márc. 14. 16:25

Szerintem visszatér. A végén azt is el tudom képzelni, hogy ő ül majd a vastrónon / ő lesz észak királya.

Ez a meggyilkolás azért kellett, hogy feloldja a fali esküje alól, ami ugye halálig tart.

Melissandre látta a tűzben, hogy Azor Ahai (ő azt hiszi Stannis az, tévesen) északon tér vissza. Biztos hogy ő hozza támasztja fel. Csak ugye valamit valamiért. Kiváncsi vagyok ki lesz az áldozat.

2. kisj
2016. márc. 14. 16:21

Végigolvastam az összes eddig megjelent könyvet és láttam a sorozatot is.

Én nagyon szeretném, ha Havas Jon bármilyen formában is ujjá születne, de tartok tőle, hogy nem fog.

Az író szívfájdalom nélkül nyírja ki a karaktereit.

2016. márc. 14. 15:33

Beszélgessünk a Tűz és Jég dala könyvekről.

Pl ki gondolja, hogy Jon Snow lesz az újjászületett Azor Ahai, és ki az aki szerint az Ifjú Griff vagy Daenerys lesz az?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook