Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen programokat ajánlotok Keszthely, Hévíz és Tapolca környékén? fórum

Milyen programokat ajánlotok Keszthely, Hévíz és Tapolca környékén? (beszélgetős fórum)

2016. dec. 17. 08:38
Én nyáron voltam Keszthelyen a szexmúzeumban. :D
2008. dec. 12. 10:22
hévíz tó, lehet bicajozni, lovagolni, wellnesselni, a Deák téren van program is (ha jól tudom most karácsonyi vásár van) keszthely: Balaton parti séta, rengeteg a múzeum, Sétáló utca, Rezi vár, Kis Balaton és környéke (bivlyrezervátum, kányavári sziget), Tapolca: tavasbarlang, gyógybarlang, séta a városban.
2008. okt. 18. 00:13
A hévizi tavat nem érdemes kihagyni, még télen is ,mert jó meleg a vize! Mindenki kap úszógumit, ezért gyereknek is biztonságos.
2008. okt. 16. 08:56
bivalyrezervátum
2008. szept. 2. 11:13
esztergom hogy jön hévíz-keszthely-tapolcához??? kicsit odébb van, mire gondoltál? akkor inkább sümegi vár és talán balaton északi part. badacsony,szigliget,tihany,füred...de ezeket már talán nem is kötném össze.
4. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Funky_b)
2008. júl. 8. 11:02

Ha már az előbb ajánlottakat végigjártátok, akkor nem lehetne csak úgy, kéz-a kézben, kettecskén sétálni, mondjuk ha gyerek is van, akkor hámasban vele?

De lehet kapni egyébként Balaton és vidéke könyvet is, és ott szépen le van írva minden, szóról szóra, h mit érdemes és hol megnézni. És még az is, h merre vagytok, mennyire tudtok mozogni, mert akkor Veszprém és Esztergom is ajánlott lenne.

3. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - Funky_b)
2008. máj. 13. 13:47

Keszthely: Festetics kastély, Balaton part,Balaton múzeum


Héviz: Melegvízes fürdő,wellness,Alsópáhok és a környék


Tapolca: Tavasbarlang,Malomtó és a környező hegyek

2008. máj. 11. 13:44
HAHÓ! VALAKI!
2008. máj. 11. 13:33

Sziasztok!

Kellene egy-két ötlet, hogy merre érdemes menni. A netet végigböngésztük, voltunk már délelőtt kirándulni. Várom az ötleteket:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook