Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülben lötyögést érezni fórum

Fülben lötyögést érezni (beszélgetős fórum)


10. viva70 (válaszként erre: 5. - Ilicica)
2016. márc. 14. 11:51
Még az a szerencse, hogy csak hosszabb fekvéskor jön elő, és akkor is csak mozgatásra. Írd majd meg mit mondott az orvos.
2016. márc. 14. 10:21
Parafin-olaj fülcsepp az nagyon jó, fültyertyázni is érdemes vagy infra lámpa..
2016. márc. 13. 22:06
mint előttem írták, ez tényleg lehet állkapocs-ízületi rendellenesség. de azért egy fülész nem árt első körben.
7. Ilicica (válaszként erre: 4. - 8782affaa3)
2016. márc. 13. 22:04
Azért fura, mert nem voltam náthás sem és nem volt begyulladva a torkom sem meg a mandulám sem, de valószínű, ha megmutatom orvosnak előbb kiderül mi okozza. Fájni nem fáj, csak nagyon kellemetlen érzés mikor réjön a lötyögés, csak akkor ha ballra mozgatom a fejem, vagy a bal oldalamon fekszem. Köszönöm a tanácsokat.
6. Ilicica (válaszként erre: 3. - Katinkaboszi)
2016. márc. 13. 22:01
Köszi lehet az olivát kipróbálom, de előbb az orvost.
5. Ilicica (válaszként erre: 2. - Viva70)
2016. márc. 13. 22:00
Köszönöm a hozzászólásod. Nem voltam még orvosnál, de mivel idegesít a dolog mindenképp el kellene mennem, csak, hogy megnyugtassam magam. Azért ez durva, hogy neked már 1 éve van.
4. 8782affaa3 (válaszként erre: 1. - Ilicica)
2016. márc. 13. 21:53

Szerintem is menj dokihoz ezzel, mondjuk érdekes tünete a lötyögő érzetnek a középfülgyulladásnál is jelentkezik, de gondolom neked nem fáj.

Esetleg fülzúgással nem társul?

Vagy allergia, nátha nem okozhatja? Mert lehet a dobhártya mögött folyadék felgyűlhet, ez előfordulhat, de ha ránéz a dobhártyádra a doki, megtudja mondani, van-e valami ilyen, mert akkor feszül a dobhártya, és domborodik vagy hogy fogalmazzak.

Nekem fülzúgásom volt, és erős orrfolyás, nátha, kiderült erős allergiás vagyok sok mindenre, 2 féle gyógyszert kaptam, antihisztamint és szteroidot, azóta nincs bajom az orrommal, nincs fülzúgásom, jobb a hallásom is, nem dugul be a fülem. A mandulám is kisebb lett, emiatt is gyakran volt gondom. Esetleg nagy méretű mandulák is okozhatják, hogy a fülkürtbe, dobüregbe felgyűlhet váladék, folyadék. Érdemes egy fül-orr-gégésszel ezt megnézesd, biztos tud segíteni! Elég rossz ilyen panasszal együtt élni, ne halogasd el.

3. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Ilicica)
2016. márc. 13. 21:51

Nekem is van valami hasonló, de csak akkkor hallom, ha ideges, fáradt vagyok.

viszont az egyikorvos azt javasolta, hogy ilyenkor cseppentsek bele olivát.

ha van ott valami, ez kihozza.

2. viva70 (válaszként erre: 1. - Ilicica)
2016. márc. 13. 21:40

Hasonló van nekem is a jobb fülemben lassan egy éve. Olyan fura, ropogós hangot hallok, amikor hosszabb ideje fekvő helyzetben vagyok, és mozgatom kissé a fülemet. Voltam már vele többször is fül-orr-gégésznél. Először szakrendelésen. Megvizsgáltak valami műszerrel, utána azt mondták folyadék van a fülemben, használjak orrcseppet, fújkodjam az orromat felváltva, aztán majd kitisztul. De, nem változott semmi. Utána elmentem privátban is. Ott is megvizsgáltak ugyanolyan műszerrel, de akkor már nem volt folyadék a fülemben. Állítólag nem fül probléma okozza ezt a fura hangot, hanem az állkapocsízületem van kikopva. Elképzelhető az is. Én már nem foglalkozom vele...

Ha nem voltál még orvosnál, nézesd meg mindenképp.

2016. márc. 13. 20:49
Tudja valaki, hogy mitől lehet az, hogy kb 1 hónapja a jobb fülemben olyan érzés van mintha lötyögne valami benne? Nem fáj, nincs eldugulva , csak ha mozdítom a fejem lötyög. Nem voltam uszodában és nem folyt bele semmi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook