Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Legszebb erdő Magyarországon - ahol jártatok vagy éltek fórum

Legszebb erdő Magyarországon - ahol jártatok vagy éltek (beszélgetős fórum)


2016. ápr. 16. 07:57
Él valaki erdő mellett?
2016. márc. 9. 20:56
Még, még :)
2016. márc. 9. 15:25
Szarvaskő
2016. márc. 7. 21:19

Szilvásvárad


Fátyolvízesés, erdei vasút, erdei múzeum, pisztrángos tavak, ősemberbarlang, kalandpark...minden van.


[link]


[link]


[link]

8. Audrey82 (válaszként erre: 1. - Gordonka)
2016. márc. 7. 20:56

Nagyon szép a soproni. Főleg ha a hegyek szerelmesei is vagytok.

A Badacsony térsége is nagyon jó kirándulási lehetőségeket rejt.

7. bibity (válaszként erre: 1. - Gordonka)
2016. márc. 7. 19:14
Egyszer az Őrségben jártam olyan fenyvesben, aminek az alja üdezöld moha volt, és piros alapon fehér pöttyös légyölő galócák nőttek benne. Meseszerű volt! Viszont csak annyit tudok, hogy Őriszentpéter környékén van.
2016. márc. 7. 19:10

Fényi-erdő


[link]


[link]


[link]

5. 9345b11ecc (válaszként erre: 3. - 9345b11ecc)
2016. márc. 7. 18:09

Amúgy persze szeretek minden erdőt, jó ami nem négyzetrácsba kitermelésre lett telepítve.

Valami barom a kertemben kivágta a vadgesztenye fámat, mert nagyon kis része rálógott a szomszéd házfalára. - még ez is fájt.

Anyám a virágokat imádta, én a fákat imádom. - két védett, vagy száz év körüli van is a tervezett társasház előkertjében a telkemen, ők még vidáman élnek, de két másfajta hasonló korú a sorban előrébb már elöregedett volt, és így elpusztult. :(

2016. márc. 7. 18:09
2016. márc. 7. 18:00

Sajnos nem tudom hol van, mivel ötödikben voltuk ott osztály kiránduláson, és mi máshova mentünk volna - de a buszunk lerobbant - így csatlakoztunk a másodikosokhoz.

De minden más ősfást szeretek.

2016. márc. 7. 17:32
Nem a szokásos Börzsöny-Bakony-Pilis-Mecsek-Gemenci stb. felsorolás érdekel, hanem a részletek. Erdős területek, amelyek nem általános nagy területek, hanem ahol jártatok, ahol esetleg éltek :) Eldugottabb erdőrészek, romantikus helyek. Amiket érdemes bejárni, ahova érdemes elutazni egy-két napos kirándulásra.
2016. márc. 7. 17:29
Legszebb erdő Magyarországon-ahol jártatok vagy éltek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook