Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor kell megjönnie a menzesznek? fórum

Mikor kell megjönnie a menzesznek? (tudásbázis kérdés)


2016. márc. 6. 19:38
Szerintem érdemes regisztrálni valami olyasmi oldalon, mint pl. a ciklus.hu ahol tudod vezetni a ciklusodat. Tudod figyelni mennyire rendszeres, hány napos, ill. jelzi előre mikorra várható, hogy megjön.
2016. márc. 6. 19:18
barnás,de látszik hogy piros vér.. erősödni fog az még ma vagy reggelre.. hát ez van:)
2016. márc. 6. 19:17
Szia:) köszi a választ ,de épp most jött meg ebben a percben.. háát.. késett egy picit pedig reménykedtem egy kicsit.:)
2. 67065d8ab8 (válaszként erre: 1. - 1770b631db)
2016. márc. 6. 19:16
Szia. Nem tudom hàny naposak a ciklusaid de szerintem màr februàr 27körül kellett volna. Nem gondolod hogy baba van a dologban???
2016. márc. 6. 19:12
Sziasztok. Nem tudom pontosan hogy mikor kell megjönie mivel Január 31.-kén jött meg utoljára, és akkor tartott 3 napig,Február 3.-kán el is múlt.. Úgy hogy nem is tudom hogy mikor kell megjönie.. így ahogy utoljára meg volt,soha nem jött meg még rajtam 31.-kén.. szerintetek mikorra várjam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook