Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire müködhet egy kapcsolat ahol a nő 10 évvel idősebb? fórum

Mennyire müködhet egy kapcsolat ahol a nő 10 évvel idősebb? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
170. 2caf8744b6 (válaszként erre: 114. - Lusza)
2016. márc. 11. 16:53

Neked is nagyon szép hétvégét kívánok.

Napok óta nem értem rá olvasgatni. Most pótolom.

Az el fáradt házasságokban (kapcsolatokban) Azt hiszem csak a szex számít.

És csakis az miatt lép félre egyik vagy másik.

csakis a szex miatt. Azért még senki nem hagyta el a családot a fészket (aminek az építgetésébe bele fáradtak) a másik nemet nézegesse.

Csakis a szex ami motiválja a feleket.

Persze ha azt kapták, akkor jön a másik hibája, mi az amit nem jól csinál.

Mint írtam én 60.éves vagyok. (özv) 28- éves koromban lettem az. -gyereket neveltem fel. Dolgoztam gyárban nagyon sok ember között. És amit most csinálok az is emberek között van. Nagyon sok tapasztalat van mögöttem.

Voltam sovány, szexi, most már molett vagyok.

De az erkölcs az mindig fontos volt számomra. Az én életembe is során sok Nős, családos ember, akart be kéredzkedni. És nálam fiatalabbak is, de idősebbek is.

Az biztos, hogy a rossz házasság nem tart évtizedekig. Az hamar véget ér! Nem ítélkezem senki felett

169. 2caf8744b6 (válaszként erre: 113. - Unom)
2016. márc. 11. 16:30

Szép délutánt kívánok nektek.

Annyira nem lehetett rossz az a házasság ha év-tizedekig ki tart.

A rossz házasság egy két év alatt be fuccsol.

Munkában gyerek nevelésben, családi fészek megteremtésébe bele fáradt házastársak, el fáradnak.

És 99%-ban az elfáradt emberek közé tud be lépni a harmadik. Biztos fel dobja azt a felet amelyik életébe be lép a harmadik.

És azt hiszi, hogy mindenről le maradt a nagy melóban amíg a családi fészket rakta.

És lőn szét rúgja.

Nem is gondol arra, hogy a másik kapcsolatba is bele fáradhat. És nem is biztos, hogy lesz ideje ujra építeni az életét.

168. Lili 1001 (válaszként erre: 167. - Lili 1001)
2016. márc. 11. 12:15
És a vicc, hogy nagyon szeretne még egyet, testvért a babának, mert van még a fagyóban lefagyasztott embrió, de már az orvos sem javasolja így 53 körül.
167. Lili 1001 (válaszként erre: 165. - Channa*)
2016. márc. 11. 12:11
Nem. Már megvan a gyerek és 2,5 éves. De igen, biológiailag a saját unokája, mert a lánya adományozta a petesejtet.
166. Channa* (válaszként erre: 165. - Channa*)
2016. márc. 11. 05:20
Ja, a legkisebb problémám lenne az, hogy mit csinál a párom és kivel.....
165. Channa* (válaszként erre: 160. - Lili 1001)
2016. márc. 11. 05:20

A saját unokájával terhes?

53 évesen?

Hát nem tudom...

Épp egy hülye álmom miatt elképzeltem, hogy mi lenne, ha terhes lennék valami csoda hatására (még nem vagyok ennyi idős). Jó nagy gondban lennénk....

164. 23ebcdd68d (válaszként erre: 163. - 5feede2c94)
2016. márc. 10. 07:41
Igaz félrelépéssel..milyen kitartás lehet az? A férj kitart mindkét nő mellett, a szerető és a feleség meg a férj mellett.
163. 5feede2c94 (válaszként erre: 159. - Channa*)
2016. márc. 9. 15:41

Ha így működik akkor szerintem fordítva is működne..

Igaz félrelépéssel , de kitartanak egymás mellett.

2016. márc. 9. 09:58
Lyézusmárja, már megint beledobtad egy kalapba a szókártyákat és összekeverted? Annyira zagyva lett...
2016. márc. 9. 06:39

Én két simlis roma nő - nem előítélet így eset, férfiaknál pont nem roma simlis ráadásul +/- ~10 év kor különbségesről tudok, visszatérve a témához - és párján kívül csak jól működőekről hallottam, úgy hogy ismertem legalább az egyik részvevőt. Pedig két hívatásomba is vágott ilyen helyzetekkel még foglalkozni is. Ráadásul utóbbiakba még tisztában beleláttam a dolgokba, mind a privát életben. Azt "nem mondom", hogy holtodiglan-holtomiglan volt mind - bár vannak akik még együtt vannak, - de hogy számos esetet ismerek az igen. Ja és abból nem is kevés, nem is rövid távú volt azt igen, azt állíthatom.

Amúgy ha nem ver át, még jó tapasztalatszerzés is, már ha nyitott vagy az ilyen kapcsolatra.

Nem a korát, az embert kell nézni a nőben is! ;)


Amúgy a férfiak 30, de akár 35 éves korukig nagy többségben értetlenebbek, mint társuk. Tehát a kortárs kapcsolatokban is sok azonos buktató van, és itt pedig több kiesik érdekes mód ezekből. - jó részben a nyilvánvaló általában érettebbségből.

2016. márc. 9. 05:56
Épp tegnap hallottam egy ismerőstől, hogy a szomszédjuk egy 35 éves pasi egy 53 éves nő, 5 éve vannak együtt, házasok is, és van egy 2,5 gyerekük, aki lombik bébi, tekintve, hogy a nő már nem volt termékeny, így a most 30 éves lánya petesejtét használták fel a gyermekáldáshoz....Szóval vannak ilyenek is.
159. Channa* (válaszként erre: 156. - 5feede2c94)
2016. márc. 9. 05:33

Ez a fórum viszont arról szól, hogy a nő az idősebb.

Szerinted akkor is működne, ha a nő lenne 50 és a pasi 26?

Én mondjuk kitekerném az 50 éves nő nyakát, ha a fiammal kezdene, aki 26 éves, hiszen nálam is idősebb lenne....

158. unom (válaszként erre: 156. - 5feede2c94)
2016. márc. 8. 21:05
Ez egy működő kapcsolat, igaz, szarul működő.
2016. márc. 8. 21:02
Na tessék. Visszavonom, amit írtam. Hogy a fiatalabb férfi esetleg pár év után fiatalabb után is nézhet.
2016. márc. 8. 20:59
A nő 26 éves a férfi közel van az 50-hez családjuk van gyerekkel , igaz , hogy a férfi csalja az asszonyt ,de az mellékes.
155. Channa* (válaszként erre: 154. - 5feede2c94)
2016. márc. 8. 19:53
Kinek a javára?
2016. márc. 8. 18:01
Szerintem 10 év az nem sok, ne foglalkozz más vélem€nyével. Ismerek olyan kapcsolatot , ahol 25 év a korkülönbség mégis működik.Sok sikert hozzá
2016. márc. 8. 17:58
Nézd, sok öreg pár van akiknél van legalább ekkora korkülönbség..persze a mai világ más..de ha kitartó a kapcsolat akkor ez nem gond.
152. lusza (válaszként erre: 144. - Gribedli***)
2016. márc. 8. 11:01
Szerintem félreértelmezted. Igen, általánosítás, és igaz is, hogy bárkit bárkivel megcsalhatnak. :) Egy szóval sem írtam, hogy fognak, vagy minden párosra ez a sors vár. Sőt írtam, hogy szerintem ahol megjelenik egy harmadik, az eleve egy rossz kapcsolat, vagy már elejétől, vagy annyira ellaposodott, hogy már nem is érdekli a benne élőket. Persze mindenki úgy éli meg, hogy váratlanul történik, de mindig van előzménye. Még akkor is, ha az egyik fél folyamatosan csal az elejétől, mert akkor egyértelműen nem is ismerte meg az ember a másikat annyira, hogy elköteleződhetett volna mellette.
151. 23ebcdd68d (válaszként erre: 150. - Bobe212)
2016. márc. 8. 10:28
Talán a mi esetünk nem meríti ki a bántalmazás fogalmát. Bár ha abból a szempontból ítéljük meg, hogy a másik fél ezt, hogy éli és számára ez miféle következményekkel jár a későbbiekben, akár annak is vehetném.
150. bobe212 (válaszként erre: 149. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 8. 10:09
Amikor ezt teljesen nyíltan művelik, és cél a megalázás, akkor az.
149. 23ebcdd68d (válaszként erre: 147. - Bobe212)
2016. márc. 8. 10:04
Igen, én pontosan ezt tapasztaltam, bár sosem gondolkodtam el azon, hogy ez is egyfajta bántalmazás.
2016. márc. 8. 10:01
A fórumindítónak még annyit írnék, hogy kétely biztos mindenkiben van. Az idő fogja igazolni jól tette vagy nem, működik vagy nem. Átmegyek biblikusba :D aszongya : mindent megpróbáljatok, ami jó, azt megtartsátok :D
147. bobe212 (válaszként erre: 141. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 8. 09:56

Ez az egész pontosan erről szól. Mármint a bántalmazás. A te önbizalmad teljes aláásása, önértékelésed lerombolása.

Nem mindig a megcsalt fél a hibás abban, ami történt, sokszor nem is mind a ketten. Teljesen hibás elképzelés az, hogy egy kapcsolat szétrombolásához két ember kell. Nem, ahhoz egy is pontosan elegendő. A jó működéshez viszont két fél szükséges.

2016. márc. 8. 09:53
Dobjatok innen ki :) állandóan rossz helyre kattintgatok és magammal beszélgetek
145. 23ebcdd68d (válaszként erre: 143. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 8. 09:51
De látod, bármilyen rég is volt, bárhogy igyekszem, bárhogy szeretem, a dolog nem felejthető. A seb marad. És ez az, amire én egyértelműen azt mondom, nem érdemli senki, aki szereti a másikat. Mindettől függetlenül lehet tovább élni a házasságban, működhet akár jól is. Nem mindig az a megoldás ha rögtön kétfelé szaladunk. Olvasgattam a bizalomról, kapcsolatokról.Azt, hogy a bizalommal megajándékozzuk a másikat egyúttal szabadsággal is. De ha a másik ezt rosszul értelmezi és visszaél ezzel a kapott szabadsággal elveszi a másiktól a bizalmat. Az először a másikban, aztán másokban sem, végül már önmagában sem bízik. Ennek a vége a magány. Lehet ebben azért némi igazság, még akkor is, ha nem mindenkire vonatkozik. Hisz egy megcsalást sem élünk meg egyformán.
144. gribedli*** (válaszként erre: 142. - Lusza)
2016. márc. 8. 09:45

Én is így gondolom, nem áthidalhatatlan. Az általánosítást arra értettem, hogy te általánosítasz, hogy kit fognak megcsalni és kivel, mintha ennek lenne valami szabálya. A többivel egyetértek, a jó nő az minden korban az, nem kell ezt sürgetni, 20 évesen is meglesz a maga bája és 50 évesen is, ha nem erőlteti, hogy 20 évesen 50-esként viselkedjen vagy 50 évesen 20 évesként. Aminek semmi köze ahhoz, hogy hány éves partnere van, akár legyen fiatalabb, vagy idősebb, ha egyikük sem akar másnak látszani és ők így passzolnak egymáshoz, külsős nem ítélheti meg, hogy mi

lesz a vége, csak ők maguk, akik benne vannak.

143. 23ebcdd68d (válaszként erre: 139. - Gribedli***)
2016. márc. 8. 09:39
A radar működött. Épp azért próbáltam annyira rávenni a kommunikációra. Ma már csak úgy próbálok rá gondolni, hogy megtörtént és kész, mint ahogy sokkal nagyobb tragédiák is megtörténhetnek akaratunk ellenére. Tudomásul vettem, hogy ha együtt vagyunk, szeretjük egymást ( mert lehet szeretni közben is utána is a másikat )nem szabad felemlegetni, megbosszulni. Egy lehetőség van. Megpróbálni leküzdeni magunkban a bizalmatlanságot, a kényszert hogy a fejéhez vagdossuk. Már amennyiben a folytatás mellett döntünk. Sokat kell tenni egy kapcsolatért és mindkét félnek. És beszélni :)
142. lusza (válaszként erre: 140. - Gribedli***)
2016. márc. 8. 09:31

Ebben a témában nem is lehet nem általánosító dolgokat leírni, hiszen a fórumindítónak sem az számítana, hogy egy olyan eset, ahol a férfi fiatalabb volt, ezért nem működött, hanem általánosságban, sok esetet nézve működhet-e. :) Biztos nem volt ilyen helyzetben és szeretné, de kétségei vannak.

Én sem voltam ilyen helyzetben, ezért saját példát nem tudok leírni, de a környezetben látom, hogy több ilyen kapcsolat is remekül működik, úgy gondolom, 10 év az nem áthidalhatatlan korkülönbség, főleg ha 30-as férfiról és 40-es nőről van szó, nem pedig 18 éves srácról és 28 éves nőről. :)

141. 23ebcdd68d (válaszként erre: 136. - Bobe212)
2016. márc. 8. 09:28
A saját életem ezt igazolja. Még egyszer írom együtt vagyunk, nem mentünk szét. Nem feltétlen butaságom miatt és hát próbáltam ám nem hagyi anno. Amit egyikük sem tudott, sem párom sem a hölgy az az, hogy többet küzdöttem azzal, hogy mi hiányzik belőlem, mit nem adtam meg, mivel kergettem máshoz. Mert ő nem beszélt. Ha igen, akkor azt mondta velem minden oké, ne változzak, ne változtassak. Iszonyat, de az ember megpróbál, ha nem is tudatosan, jobbnak lenni egy általa nem is ismert személynél. Ez sokkal nehezebb, mint elviselni a tényt, hogy mással szeretkezik, mással érzi jól magát. A bizalomról már nem is beszélve. Évekig nem tudtam még egy egyszerű baráti kapcsolatot sem kiépíteni, mert sem önbizalmam, sem mások felé bizalmam nem volt. És a mai napig nem tudom miért történhetett. Az ember, legalábbis én hosszú ideig magában keresi a hibát. Ha néha faggattam, az csak arról szólt, hogy mi a baj velem.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook