Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pizza szósz készítése fórum

Pizza szósz készítése (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 9. 10:50

Én házigag így készítem:


Hámozott paradicsomkonzerv

Bazsalikom

Oregano

Fokhagyma

Olivaolaj

piros kaliforniai paprika

pici darab zeller


Mindezt egy rúdmixerrel összekutyulom, és kész is.

Nyáron csináltam friss paradicsomból, de a só miatt túl sok levet engedett, lehet, hogy a magházat ki kellett volna venne.


Jó tésztákra, pizzára. A hűtőben is eláll pár napig.

10. kitta73 (válaszként erre: 9. - Venes)
2008. jún. 4. 09:10
Ez is nagyon jól hangzik,legközelebb kipróbálom:-))köszi
2008. jún. 3. 21:40

Fehér pizzaszósz


Hozzávalók:


1 ek étolaj

1 ek liszt

1-2 dl tej (amennyit a besamel felvesz)

1 gerezd tört fokhagyma (vagy kiskanál szárított fokhangyma)

krémsajt vagy reszelt sajt

só, bors


Elkészítés:


Az olajban világosbarnára pirítjuk a lisztet, majd kis adagokban habverővel hozzá keverjük a tejet úgy, hogy csomómentes szószt kapjunk (ez a besamel). Mikor forr, újabb adag tejet adunk hozzá. Akkor kész, ha sem nem túl folyós, sem nem túl híg a mártás. Ekkor reszelt sajtot, vagy kenhető (pl Camping) sajtot keverünk bele, sóval, borssal, fokhagymával ízesítjük. Akkor jó, ha kicsit pikáns az íze. Ezt a szószt kenjük a kinyújtott pizzatésztára, erre kerülhet még reszelt sajt, arra felülre a különböző apróra vágott finomságok.

8. 9c8432d068 (válaszként erre: 7. - Venes)
2008. jún. 3. 14:29
Engem érdekelne,örömmel venném,ha megírnád.
2008. jún. 3. 10:59
Érdekel nem paradicsomos pizzaszósz is?
2008. máj. 11. 11:32

Köszönöm a segítséget!

Eddig még csak előre készített szószókkal probálkoztam,lehet az volt a baj.

2008. máj. 11. 11:30

A recept:

Hozzávalók:


1 doboz (40 dekás) hámozott paradicsom konzerv


2 teáskanál szárított oregano


2 gerezd fokhagyma


2 evőkanál olívaolaj


1 evőkanálnyi sűrített paradicsompép


frissen őrölt fekete bors


Az alaposan lecsepegtetett paradicsom konzervet belezuttyantom a turmixgépbe, aztán hozzászórom az oreganot.


A fokhagymagerezdeket megpucolom és átnyomom a fokhagymaprésen, majd az erős illatú zúzadékot is beleteszem a turmixgépbe.


Löttyintek hozzá olívaolajat és belekanalazom a sűrített paradicsomot.


Tekerek hozzá frissen őrölt borsot -sót azért nem, mert a pizzán a toppingok és a sajt úgyis elég sós lesz-, és röpke pillanatok alatt krémesre turmixolom szét a pizzamártást.

2008. máj. 11. 11:28
Nekem eddig ami a legjobban bevált az a Stahl féle pizzamártás. Főleg akkor nagyon finom, ha jó nagy adagot készítesz belőle, és lefagyasztod, majd a következő pizzasütéskor felolvad. addigra nagyon összeérnek az ízek, és nagyon finom.
2008. máj. 11. 10:49
Ebben nem fogok tudni segíteni, de megnézted már a "receptek" között? Rengeteg pizza van ott, hátha valaki leríta a szószt is:)
2008. máj. 11. 10:31

Sziasztok!

Tudja valaki hogyan kell késziteni a pizzériákban készített paradicsom szószt?Otthon én szoktam késziteni a pizzát,és sok féle szószt kiprobáltam már,de nem az igazi.Olyat szeretnék késziteni mint a pzzériákban.

2008. máj. 11. 10:29
Pizza szósz készítése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook