Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fejfájás, hőemelkedés, szédülés, gyengeség fórum

Fejfájás, hőemelkedés, szédülés, gyengeség (beszélgetős fórum)


2016. ápr. 8. 06:20
influenza.szedjel gyogyszert,igyal sok folyadekot es pihenj sokat!
2016. márc. 18. 11:22

Az volt influenza.2hetig tartott mire elmúlt!:-(

Kivanom h senki ne kapja el..reg voltam ilyen beteg.

Most szerdatol gyogyultam meg..

2016. márc. 8. 18:20

Pedig jó lett volna ha felír antibiotikumot..


Így viszont vagy alkohol az ami kiviszi a vírus egy részét(gyógyszerrel nem szabad keverni), vagy pedig veszel egy igazán forró fürdőt ha kell naponta többször. Nem bírja semmilyen vírus sem az intenzív hőt, és kiizzadod. Bármilyen kellemetlen is. Mellette tea, multivitamin pihenés, gyakori ruha csere, szellőztetés és néha egy kis séta ha megy mert egy állott légkörben sokkal gyorsabban szaporodnak a bacik persze ha épp járvány van ne menj ki.

2016. márc. 5. 19:21

Amúgy kb. egy hete én is elkaptam vmi ilyesmit. Náthám szinte egyáltalán nem volt, csak köhögtem és fájt a fülem és néha szédültem. És borzalmas volt a közérzetem, de tényleg.

Valahogy mintha az utóbbi 10 évben egyre agresszívabbak lennének az influenzavírusok. És egyre változatosabbak.

9. Csipkerózsika (válaszként erre: 8. - Kisj)
2016. márc. 5. 19:17

De beleillik, ha a vírus a fülére ment, mert a belsőfülben van az egyensúlyi szervünk...

Szerintem ez simán influenza.

A kiütés az lehet allergiás tünet. Vagy vmi gyógyszerre, amit kaptál, vagy egyszerűen azért, mert a test nagyon heves immunreakcióban van. Ilyenkor reagálhat olyasmire is, amire máskor nem szokott.

8. kisj
2016. márc. 5. 14:47

A folyamatos szédülés szerintem nem illik bele, de orvos én sem vagyok.

Bár az is igaz, hogy egy végletekig hiperaktív:) nőismerősömet annyira leterítette ez a kórság, hogy még a telefont se bírta a kezébe venni 3 hétig!

Szóval, akár influenza is lehet.

2016. márc. 4. 17:12
De a tobbi stimmel..akkor talan tenyleg "csak"influenza.
2016. márc. 4. 16:29
Mikor úgy igazán elkaptam,egy hétig feküdtem szinte egész nap aludtam.Hol láz hol hőemelkedés.Szédültem,de annyira hogy a wc-re alig találtam ki.Fájt mindenem és gyenge voltam,mint a harmat.De kiütésem sosem volt.
2016. márc. 4. 16:22
Oks.koszonom h megirtad.
2016. márc. 4. 16:17

Utoljára influenzával kb. egy hétig lázas voltam, úgy fájt kezem-lábam-hátam, mint akit megvertek. Kikelni is alig tudtam az ágyból.

Ennyi a tapasztalatom.

2016. márc. 4. 16:09

Nem is orvost vartam:-)

Annal mar voltam,beszeltem es vszinu megyek is hozza

Tapasztalatokra szamitok.

Sokszor tobbet er mint az orvos.

2016. márc. 4. 16:07

Az igazi influenza nem egy egy-két napos történet, sokkal komolyabb, mint egy kósza nátha. Ezt tapasztalatból írom.


De hogy ez mi, azt én nem tudom, nem vagyok orvos.

2016. márc. 4. 15:55

Sziasztok!

Hetfő óta szenvedek.

Kezdődött hőemelkedéssel majd szedülés,vegtag fajdalom,gyengeség..aztan láz

Elmentem szerdan haziorvoshoz

Azt mondta eleg szerteagazoak a tunetek de szerinte ez influenza.

Masnap hivtam telefonon mert a kezfejemen kiutesek jottek ki.

Erre nemtudott mit mondani csakhogy biztos virus es mara jobban kell legyek ha nem akkor hetfon 9kor var vervetelre.

Es a mai allapotom:

Szedülök meg azota is.

Meg ulve is.

A labaimon alig tudok megallni olyan gyenge vagyok

Kiutes elmult

Laz elmult

Hoemelkedes,fejfajas megmaradt


Ez tenyleg csak influenza lenne?

Annak nem kellene mar elmulnia?

Hetfon elmegyek vervetelre azt mar tudom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook