Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha nem fogszuvasodás akkor mi ez? fórum

Ha nem fogszuvasodás akkor mi ez? (tudásbázis kérdés)


2016. márc. 4. 11:00
Ezt nem hiszem el :( Kérek minél előbb a dokihoz idő pontot, kiváncsi vagyok ő mit mondd, remélem ha már elmulasztani nem lehet valahogy szinten tudjuk tartani.
2016. márc. 4. 10:57

Nálunk is ez van,de teljesen ínyig lekopott a felső 4 fog,alsókkal nincs baj.Nem sokára fogváltás,már alig várom.

A doki szerint zománchiba.

4. 177a5bd706 (válaszként erre: 3. - Panna9191)
2016. márc. 4. 10:50
nem kopott le teljesen, csak félig. fogváltáskor esik ki, ez a lányomnál 5 és fél évesen volt.de hogy mitől lehet, azt nem tudom sajnos.
3. panna9191 (válaszként erre: 2. - 177a5bd706)
2016. márc. 4. 10:44
Nem tudom ez mitől lehet :( le fog kopni teljesen? És mikor esett ki neki?
2. 177a5bd706 (válaszként erre: 1. - Panna9191)
2016. márc. 4. 10:37
az én lányomnak is ez volt a baja. fölül az első két foga kinőtt, de le is kopott.pedig én is mostam neki rendesen. fele akkora volt, mint a többi, amelyekkel semmi probléma nem volt.baja nem lett tőle csak fura volt.azóta kiesett már és az új fogai teljesen jók.
2016. márc. 4. 10:32
Kislányom még csak egy éves múlt és a jobb felső metszőfoga kezd "egyre kisebb lenni" vagy hogy fogalmazzam. Mindennap nézzük neki de nem barna nem sárgás csak mintha kopna...Ilyen barázdás volt és kezd egyre nagyobb lenni a fogában az az egyenletlenség.Rendszeresen mossuk, ápoljuk. Fogorvos azt mondta két honapja nem tudja mi ez majd menjünk vissza később, hát mostanában lesz aktuális. Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook