Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Arab fiú, magyar lány párkapcsolat tapasztalatok? fórum

Arab fiú, magyar lány párkapcsolat tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2
34. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Wikszi)
2016. márc. 4. 23:27
Vagy pofára esel vagy nem. Az első verzió esélyesebb...
33. lusza (válaszként erre: 32. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 4. 19:39
Ez nem igaz. Ha valakihez közel kerülsz, beszélgettek, sok mindent megtudsz róla. A tettei is számítanak. Ha valakit átvernek, akkor csak azért, mert behunyja a szemét, és nem akarja látni a valóságot, mert annyira szeretné másnak látni és a maga elképzelései szerint formálni a másikat.
32. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 31. - Lusza)
2016. márc. 4. 19:33

Bármit ígérhet, mondhat; akár a csillagos eget is göncölszekerestül.

[link]

31. lusza (válaszként erre: 27. - 9c57fd10dc)
2016. márc. 4. 18:41
Nem arra gondoltam, hogy arról beszéljenek, ugye nem fogsz megcsalni, megverni. :) Hanem arról, mik az elképzelései a jövőt illetően, hol szeretne élni, mivel foglalkozni, a hagyományaik szerint él-e, mit tart elfogadhatónak, mit nem.
2016. márc. 4. 17:45

Tapasztalatom hál' Istennek nincs. De rengeteg rossz rémtörténetet lehet hallani.


Van egy film, könyv: - A lányom nélkül soha - mindenkinek melegen ajánlom.

29. Wikszi
2016. márc. 4. 17:23
gribedli*** neked kulon koszi a valaszokat:*
28. Wikszi
2016. márc. 4. 17:21
O is iszik alkoholt szoktunk egyutt iszogatni. Bar mondta hogy nem szabadna, se szexelnie hazassagig de ezeket nem tartja be.kerdeztem otthon mit szolna ehhez a csaladja azt mondta mondanak neki hogy nem jo de nem akadnanak ki kulonosebben.a szulei tanarok es azt mondta hetkoznapi eletet elnek.4nyelven beszel egyebkent most tanulja 5.kent a magyart.muszlim egyebkent.tisztaba vagyok vele hogy minden kapcsolat jonak indul aztan 50-50 vagy elromlik vagy nem ezt elore szerintem nem lehet megjosolni az elozo baratom es egyben elso szerelmem magyar volt megis agressziv volt szoval szerintem ez nem szarmazas kerdese.persze ha mashogy nevelkedik valako lehetnek ellentetek igazabol ezekre is vagyok kivancsi :) a kozvetlen kornyezetembe egyebkent egy olyan pelda volt ahol arab ferfi magyar no hazassag 3lany es vegul a no csalta mega ferfit ezert mentek szet.voltak azt hiszem Algeriaban a ferfi csaladjanal nem valtozott meg semmi.tehat 1 kivetel mar biztos van es ha 1 van akkor lehet tobb is:) Tuneziabol jott ide tavaly tanulni.egyetemre jar.itt el Magyarorszagon.oszintenek tunik elmondta hogy nem tudja meg mit kezd magaval a suli utan (4ev) de otthonrol azert jott el mert magas a munkanelkuliek aranya.olvasok egyebkent hireket.es? Par eve ugye 3ferfi megolt nyiregyhazan egy angol ferfit a feleseget eletveszelyesen megvertek tobb milliardos kara lett az orszagnak a kulfoldiek visszamondtak az utat stb..tehat megijedtek.akkor most ez miatt az eset miatt szerinted a kulfoldiek szemevel minden magyar gyilkos a mai napig? :) vele is szoktam beszelgetni errol csak gondoltam megkerdezem masok tapasztalatait :) Szaud-Arabia az egesz mas igen...
27. 9c57fd10dc (válaszként erre: 23. - Lusza)
2016. márc. 4. 17:21
Ne érte félre, nem támadni szeretnék. Én anno egy exemmel dumázgattam arról, párszor megcsaltak, milyen rossz érzés ha átverik az embert, kérdeztem ő lépett-e már valaha is félre, vagy őt csalták-e már meg. Mint a maszületett bárány, olyan artatlannak írta le magát. Kb egy évig voltam vele együtt, kb egy évig járt félre. Szóval folyamatosan. :D
26. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 25. - MZsanett)
2016. márc. 4. 14:00
Afganisztán errôl híres!
25. MZsanett (válaszként erre: 1. - Wikszi)
2016. márc. 4. 13:31

Szerintem ebből bármi kisülhet, minden csak akkor fog kiderülni, ha komolyabban elkötelezitek magatokat egymás mellett. Mindig ilyenkor bújik ki a szög a zsákból, akár arab származású, akár nem. Én egy arab pasit ismertem, csendes volt és visszahúzódó, de ő már jó ideje Európában élt. Többet nem ismerek. Mindenesetre a helyedben óvatos lennék. Lehet, hogy általánosítás, hogy minden arab veri a feleségét, meg eladják őket három tevéért, de akkor is túl sok ilyen történetet hallani, és ez nem véletlen. Egész irodalmak születtek ebből.


Én főleg Szaúd-Arábiából olvastam ehhez hasonló sztorikat, Afganisztánban állítólag egész más a helyzet, ott emberszámba veszik a nőket.

24. 6b3a35c3e8 (válaszként erre: 1. - Wikszi)
2016. márc. 4. 13:31

Nagyon tudják tenni a szépet, nagyon tudnak udvarolni. Ha elkötelezted magad, főleg ha odaköltözöl az ő orsszágába, na akkor jön a feketeleves, és nem fokozatosan hanem egyik napról a másikra.

Ennek amúgy nincs nagy esélye igazán komoly kapcsolatot inkább a saját nemzetiségéből választanak a közhiedelemmel ellentétben. Pár hónap, egy-két év és eltűnik jó eséllyel hagy azért maga után egy gyereket amire főleg ha lány rá se néz. És próbáld perelni tartásdíjért... Keveregnek, franciaország, hollandia, németország...

Ha jólérzed magad vele, akkor semmi gond, csak utólag nehogy az legyen hogy elhesegettél minden normális pasit pár évig aztán itt maradsz egy poronttyal egyedül.

23. lusza (válaszként erre: 1. - Wikszi)
2016. márc. 4. 13:13
Szerintem akkor jársz a legjobban, ha vele beszélgetsz ezekről. Természetes, hogy meg akarod ismerni azt, akit megszerettél, és tudni azt, ő hogyan áll azokhoz a dolgokhoz, amik téged érdekelnek. Mindenki más példája az lehet homlokegyenest más.
22. andi6020 (válaszként erre: 13. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 4. 12:41
Az.
21. 177a5bd706 (válaszként erre: 20. - Gribedli***)
2016. márc. 4. 11:12
mindegy.persze nem mindenki egyforma. és mint mondtam, rövid távon nincs is velük semmi baj, sőt...
20. gribedli*** (válaszként erre: 16. - 177a5bd706)
2016. márc. 4. 11:10
Azért ott még nem tartanak, hogy odaköltözzön hozzá és egy másik országba menjenek. Majd akkor ráér mérlegelni, az is lehet, hogy a fiúnak esze ágában sincs elmenni Európából és szívesen marad, és nem ütközik az értékrendjével az sem, hogy a nők itt nem járnak talpig fekete burkában. Honnan is tudhatnánk, ehhez túl kevés az info. Nem lehet mindenkit egy kalap alá venni.
2016. márc. 4. 11:05

Az egyik nagyon jó barátnőm líbiai, és anyukája nem is muszlim, meg nem is érdekli, hogy áttérjen, szicíliai és katolikus. Ők Líbiában éltek és a nő még el is vált és kirakta a férjét. Láss csodát, nem kövezte meg senki, nem pampogott nekik senki. A nő ott is maradt Líbiában. A barátnőm eljött mert kettős állampolgár, de líbiai férjet választott és azóta már a tesói is a líbiai zavargások miatt, de amíg béke volt, az anyja nem menekült fejvesztve az exférje elől egy nem sikerült házasság miatt, tehát ez sem mindig igaz, hogy a nőknek semmi szavuk. Országfüggő és vezetőktől függő a dolog, pl Egyiptomban MOST nem lennék nő, az tuti, a sok kínzást és diktatúrát, rendőr rezsimet látván.


Aztán ott van Irán, ahol úgy néz ki, hogy a Parlamentbe 18 nő be fog jutni (nem tudom, hogy Magyarországon van-e ennyi nő a Parlamentben vagy szinte csupa pasi??), de még nem biztos, hogy ezek a nők mennyire nézik a többi nő érdekét. Mindenesetre szót kaptak, szót kapnak, ez is valami.

18. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Wikszi)
2016. márc. 4. 10:55

Semmire sincs garancia, de persze minden szerelemben az elején minden jó és szép, később kiderül, hogy ez így is marad-e vagy mégsem.


Mindenesetre nem azért lesz rossz valami mert ő muszlim, inkább attól, hogy hülye, úgy értem, ha keresztény lenne, akkor is lehet hülye.


A zsidók sem esznek sertéshúst, nem látok ebben a sertéshús mellőzésben semmi furcsát, van, aki eszi, van, aki nem, van, aki azért nem eszi mert nem szereti, van, aki sajnálja, van, aki vallási okokból, stb. stb.


Nekem vannak arab barátnőim, de úgy vettem észre, hogy míg régebben az arab férfiak (barátnőim elmondásai szerint) ragaszkodtak muszlim barátnőhöz, feleséghez (aki legyen szűz meg minden), ma már egyáltalán nem így van, nagyon sokan nyitnak még olyan nők felé is, akiknek már gyereke is van mástól vagy nem is muszlim, sőt. Kezd egyre jobban kijönni az emberi tulajdonság, mellesleg aki eljön azokból az országokból, sok mindennel nem ért egyet abból, ami ott folyik és ezért jön el, szóval nem ragaszkodik annyira pontról pontra sem a gyökereihez, sem a kultúrájához. Mert csalódott benne, és igyekszik távolodni tőle, ahogy ez megtörténik sok kereszténnyel is, hogy csalódnak az egyházban, látva a sok hazugságot.

2016. márc. 4. 10:54

Olvastam egy cikket, ahol genetikai problémájukat tárgyalták a belterjesség miatt, illetve a gyermekházasság következményeit, amely évszázadok óta sajnos megszokott gyakorlat náluk.

A tudós szerint genetikai bombák (mint a pitbulloknál az agresszivitás).

16. 177a5bd706 (válaszként erre: 15. - Gribedli***)
2016. márc. 4. 10:47
tudok minderről, viszont ha például összeházasodnak és kimegy vele a fiú országába, sokkal rosszabbak az esélyei.itt még oké, megszabadul tőle, de odakint nagy szerencse kell hozzá
15. gribedli*** (válaszként erre: 12. - 177a5bd706)
2016. márc. 4. 10:44

Ez máshol is jellemző, nem kell ahhoz arab férfi, hiszen hány és hány fehér, keresztény férfi bántalmazza a barátnőjét vagy a feleségét, stb. Ez nincs kapcsolatban a vallással, vagy a származással, nincs olyan rassz, ami erőszakosabb. Persze, bele lehet magyarázni de ha belenézel akár a bántalmazott nők topikjába, lefogadom, egyiknek sem arab a férje.


Nem azt akarom mondani, hogy akkor ott milyen békések, hanem azt, hogy egyforma előfordulása van ott is a normálisoknak meg a nemnormálisoknak. A legtöbb nő Mexikóban hal meg férfi keze által (apja, férje, stb.) és alapvetően ott a nők, kislányok szinte állatszámba mennek. És ugye Mexikó egy erősen katolikus ország.


A második legveszélyesebb kultúra a nők számára pedig a hindu vallásos környezet, mert Indiában meg nap mint nap felgyújtanak pár nőt csak úgy a férjeik, azon kívül, hogy rettenetes sorban tartják.

14. 177a5bd706 (válaszként erre: 13. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 4. 10:33
ebben abszolút igazad van.
2016. márc. 4. 10:32
Amíg másik országban él, ideig-óráig meghúzza magát látszatra. De azonkívül - otthon a magánéletben a gyökereit, neveltetését nem tudja letagadni. Idôzített bomba.
12. 177a5bd706 (válaszként erre: 6. - Klarisszima)
2016. márc. 4. 10:29
az mindegy, hogy keresztény-e. például ismertem néhány kopt egyiptomit. ugyanonnan jönnek, sokban nem különböznek. az egyik kopt keresztény ismerősöm testvére például a terhes feleségét verte, én az ajtó előtt hallottam, ahogy sír.
11. 177a5bd706 (válaszként erre: 1. - Wikszi)
2016. márc. 4. 10:26
amúgy melyik országból jött? mióta él itt? sok mindentől függ, mennyire tud alkalmazkodni.
10. 177a5bd706 (válaszként erre: 1. - Wikszi)
2016. márc. 4. 10:23
nem kevés tapasztalatom van e téren. rövid távon teljesen jó, de komolyabb szándékkal nem érdemes hozzájuk közelíteni.a vége úgyis csak neked lesz rossz, ha nem vagy hithű muzulmán.
9. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 1. - Wikszi)
2016. márc. 4. 09:46
Nem hallgatsz-olvasol híreket?
8. syria (válaszként erre: 6. - Klarisszima)
2016. márc. 4. 08:05
Fején találtad a szöget. :)
2016. márc. 4. 08:05
Honnan jött? Most hol él? Európa? Mióta?
2016. márc. 4. 07:37
Keresztény, vagy muszlim? Mert ez a nem mindegy. Ha keresztény, akkor nincs akkora gond. Ha muszlim, akkor jobb félni, mint megijedni.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Wikszi)
2016. márc. 4. 07:36
Mindig úgy indul, hogy minden tökéletes...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook