Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hottie.hu - vélemények fórum

Hottie.hu - vélemények (beszélgetős fórum)


2019. jan. 17. 18:35
Sziasztok! Valaki eladná a könyvvét?
2017. febr. 23. 11:41
Érdeklődnék milyen a tapasztalat a könyv elolvasása után ill. nem tudjátok le lehet valahonnan tölteni?
22. StellacSka23 (válaszként erre: 1. - Beaunich)
2016. nov. 28. 14:10

Szia!


Közben már megrendelted? Mert én is kiváncsi lennék rá,de nem tudom, hogy megéri-e :)

21. Pancsa5 (válaszként erre: 14. - Martasa)
2016. nov. 17. 17:52
Szia kell e még a könyv ,mert én szívesen meg venném?? Várom a válaszod a következő email címre : Pancsa546@gmail.com
20. Hottie official (válaszként erre: 19. - Krisssza)
2016. ápr. 13. 13:35

Szia Krisssza,


A hozzászólásaid idejéből is látszik, hogy mindkettőt 1 órán belül írtad.


Tegnap szerver leállás volt ebben az időszakban, amiről e-mailt is kaptál. Jelenleg is elérhető. Nem túl sok értelme lenne eltűnni, hiszen te is írtad hogy már beléptél az oldalon, és elég hasznosnak találtad a leckéket. Pont ezért van az oldal, minek tűnnénk akkor el?


Ha nem tudsz belépni a hottie.hu/tagok oldalon le van írva mi a teendőd. Ha követed, egyszerűen az e-mail címed megadásával, a rendszer azonnal újraküldi neked a belépési linket, ha helyesen írtad be az e-mail címet.


Hízelgő, hogy egy óráig sem bírod ki a Hottie nélkül, de okosabb dolog az ügyfélszolgálattól segítséget kérni, hiszen nem túl valószínű, hogy a fórumozók közül bárki tudna neked segíteni a belépésben. Az is teljesen véletlen, hogy ma pont belefutottam ebbe.


Szóval ha írsz segíteni fogunk. Mivel több ezer tagunk van jelenleg, amit te is láthattál a hozzászólásokból a belső oldalon, neked sem fog gondot okozni a belépés. De ha mégsem menne szívesen segítünk.


Üdv, Péter

2016. ápr. 12. 20:21
Oké, mostanra kiderült, hogy nem csak az emailben kapott link nem működik, hanem az egész hotti.hu elérhetetlen. Egyedül egy kilencedikei tárolt változat jön be, amúgy semmi. A facebook oldal él, de nem túl aktív. Írok oda is és várom a válaszokat. Ez igazán érdekes. Nem lehetett volna ezt az előtt egy nappal mielőtt befizettem? :)) Ti, akik itt vagytok és nem vagytok kamu profil, be tudtok lépni?
18. Krisssza (válaszként erre: 16. - Beaunich)
2016. ápr. 12. 19:35
Szia, na én nem most regisztráltam. :) Véletlenül kerültem ide mert megrendeltem, de nem tudok belépni az első alkalom -azaz a múlthét- óta, több úton próbáltam beírni és a keresőbe behozta ezt az oldalt is. Kíváncsivá tett, így gondoltam benézek. Ahogy megemlítetted az új belépéseket, ellenőriztem én is. Valóban újak. Most írtam az oldalnak, hogy hiba van. Ha nem javítják, tutira hivatalos útra terelem a dolgot, nem járja hogy kihúzzanak az ember zsebéből 10 ezer Ft-ot. Amíg az oldalon voltam, bár nem olvastam el sok leckét, elég hasznosnak találtam. Ha csak elgondolkodtat, már az is valami és valóban elgondolkodtat. Remélem javítják az oldal elérhetőségét és nem átverés mert akkor biztosan perelek. Minden email megvan amit eddig egymásnak küldtünk, plusz a számla a befizetésről. Ennyi elég lesz. De remélem nem lesz rá szükség. Ha van valami fejlemény akkor írok. :)
17. Krisztina.1970 (válaszként erre: 16. - Beaunich)
2016. márc. 17. 17:04
Szívesen a hozzászólásokat ! Nincs ebben semmi érdekes , hogy most szóltunk hozzá hidd el már hamarabb is megtettük volna " és szerintem beszélhetek a többiek nevében is " ha hamarabb tudjuk , hogy van ilyen fórum ahol ezt meglehet beszélni ! Nem kötelező semmi nem kötelező megrendelned semmit sem csak akkor érdemes ha készen-állsz arra , hogy változtass a szemléleteden megismerd a férfiak gondolkodását alkalmazd a kiválasztottadnál ,hogy HÖLGYÉ válj és boldog lehess !!! Ez meg az én véleményem ....sok sikert neked a felfedezéshez ! Üdv: Krisztina
2016. márc. 16. 10:19
Köszönöm a válaszokat! Érdekes, hogy az összes pozitív hozzászóló nemrég regisztrált. :)
15. Krisztina.1970 (válaszként erre: 1. - Beaunich)
2016. márc. 16. 01:13
Igen !!!!! Megrendeltem én is és hidd el hatalmas önbizalmat ad nekem minden nap ! Nem érdekelt az ára csak az megváltozzak ! Tudom ha lépésről-lépésre követem a tanácsokat amit CSAK egy férfi szemszögéből láthatok akkor minden sikerül a kiválasztottammal , és ne érdekeljen az a maszlag "összevágta a szövegeket innen - onnan " hisz csak összeakarnak zavarni olyanok akik boldogtalanok és gyávák szembenézni a boldogságukkal !!! Rendeld meg nyugodtan neked is segíteni fog igazi HÖLGYÉ változtat ! Sok sikert hozzá és bízz az útmutatásban és utána magadban . A többi már csak rajtad áll !
2016. márc. 9. 17:29

Szia,


én nemrég vettem meg és nem bántam meg. Ezek az olvasmányok nemcsak arra jók, hogy megértsd mire van szüksége egy férfinek és hogyan legyél jó nő, hanem egy igazi nővé válhatsz, akinek van stílusa, modora, elegáns,magabiztos. Lesz egy jó marketinged, bármikor bárhol "jól el tudod adni magad" és szerintem ez sokkal fontosabb, mint az hogy szerzel-e magadnak pasit.

13. Kicsi777 (válaszként erre: 1. - Beaunich)
2016. márc. 9. 15:08

Én belevágtam..Vesztenivaló semmi, mindenből csak tanulhatunk alapon.

Ha minden nőnek a 20as évei elején megtanítanák a leírtakat, nem lenne ennyi beteg ès lelki sérült ember (férfiakat is beleértve) a világon!!!

Köszönet az írónak!!!

12. Azur989 (válaszként erre: 1. - Beaunich)
2016. márc. 8. 23:51

Szia!


Én sokat gondolkodtam azon, hogy megéri-e nekem ez az anyag az árát vagy sem. És azt kell, hogy mondjam, megérte. Ehhez persze bátorság kellett, és önbizalom. Persze mindenkinek vannak hibái, a legfontosabb mégis az, hogy egy olyan szemüvegen keresztül mutatja meg az olvasónak a világot, amin mi nők magunktól nem vagy csak sokára néznénk át. Remélem válaszommal segítettem neked.

11. Amálka78 (válaszként erre: 1. - Beaunich)
2016. márc. 8. 22:08
Hello héjjj! Nem tom milyen problémával küzdesz vagy nem küzdesz de ha bele akarsz látni egy pasi agyába minden képen érdekes olvasmány Szerintem. Elég sokat gondolkodtam hogy megéri e nekem a lóvét de rájöttem az első fejezet után hogy na ja rögtön megtörtént az első felismerés. Lehet hogy igénytelen és tele van helyesírási hibákkal ki nem szarja le senki sem tökéletes viszont elég sokat látott embernek tartom magam és azt sem lehet mondani hogy túlzott önbizalom hiánnyal küszködnék de még nekem is tud újat mondani és vannak hozzászólások is a fejezetek után amiből megint csak új dolgokat tudhasz meg. Én megrendeltem. Sőt mivel kis kíváncsi természetem nem engedi hogy itt megálljak a többi ilyen és hasonló irományt is megrendelem Pétertől Ennyi. Remélem a segítségedre voltam ez ügyben.
2016. márc. 8. 21:12
Neeeeeee! Eszedbe ne jusson. Igénytelen baromság tele helyesírási hibákkal. Valahonnan összemásolta, mert helyenként hiányzik a mondatok eleje vagy vége. Szerintem az összes pozitív hozzászólást ő maga írta. Kizártnak tartom, hogy valakinek ez megért 10 ezer forintot. Nevetséges. Ezt a linket elküldte minden hülyének, aki megrendelte a cuccot, hogy győzzenek meg téged is.
2016. márc. 8. 20:43

Mindenképpen megéri az árát. Fantasztikusan jó tananyag, ami önbizalmat ad és nemcsak a férfiakkal kapcsolatban....

Éljenek a Nők!

2016. márc. 8. 20:09

Megvettem, és élvezettel olvastam, mivel a mi családunkban sok a férfi, kicsit megtanultam velük bánni..

Voltak benne olyan történetek, amelyek olvastán a homlokomra csaptam,nahát ez nekem miért nem jutott eddig eszembe ?

Remek humorral megírt kommunikációs panelek nőknek, ahhoz hogy jobban megértsék a férfiakat....

Hogy megéri-e megvásárolni Neked, azt nem tudom...Nekem, mindenképpen megérte....

7. marti555 (válaszként erre: 5. - 31bc25d879)
2016. márc. 8. 19:57
Egy írásos anyag, ami arra tanít meg, hogy hogyan legyél jó nő!
6. marti555 (válaszként erre: 1. - Beaunich)
2016. márc. 8. 19:56
Én megrendeltem és elmondhatom, hogy remek anyag, sőt voltam személyesen is az előadásán. Hidd el, megéri az árát.Nekem sokat segített, mert rájöttem, hogy éveken keresztül nagyon hülye módon kezeltem bizonyos dolgokat, ma már tudom, hogy mi jár a pasik fejébe. Ráadásul az előadást férfi tartja, így első kézből kapod az információkat.
2016. márc. 8. 19:42
az mi?
4. XYZÁ (válaszként erre: 1. - Beaunich)
2016. márc. 8. 19:34
Én megrendeltem és még sokan. Lehet vele dolgozni.
3. XYZÁ (válaszként erre: 1. - Beaunich)
2016. márc. 8. 19:19
Én megrendeltem és rajtam kívül is még jó néhányan, ez kiderül a hozzászólásokból.Lehet vele dolgozni, sokat.
2016. márc. 3. 20:57

Egy vasat nem adnék, hogy a férfiak agyába belelássak. :D

Nem lehet ott túl sok dolog :D

2016. márc. 3. 20:53
Sziasztok! Megrendelte valaki az anyagot? Egyáltalán rendel valaki ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook