Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lebukásos, hazugságos történetek...okulás céljából fórum

Lebukásos, hazugságos történetek...okulás céljából (beszélgetős fórum)


2016. márc. 8. 13:22

Szerintem ne zárd le, mert egész jó kis téma, csak a hozzászólók vagy nem találkoztak még ilyennel, vagy tipikius ellenreakcióba mentek át.

Pedig ha jól körbenéz az ember, sokat lát ilyet, nem hiszem, hogy egyedül lennék a világban aki már látott ilyet.


Mondjuk nem biztos, hogy okulás céljából, de lehet jókat nevetni is, hogy az a bizonyos banánhéj milyen scúszós lehet:)


De mindenképpen jobb lett volna, ha leírod a saját történeted, így hitelesebb lett volna az egész, főleg, hogy az indító hozzászószásodban ígéretet is tettél erre.


De ha az ember hozzászól egy topichoz, akkor mondjon is valami lényegit.


Szóval saját tapasztalat, lehet nevetni:)


Drága párom úgy bukott le, hogy miközben édesen udvarolt a kolléganőjének, benyomódott az okostelefonja, és felhívott engem, és meg mindent végighallgattam.

Annak rendje módja szerint óriási botrány lett belőle, de már túl vagyunk rajta.


Aztán még vannak történeteim, de szívesen hallgatom másokét ís, nagy az a bizonyos állatkert, és érdekes az emberi természet.


Szóval szerintem érdekes és megtörtént eseteket írjunk a topicba. Mert ilyen ez a világ. Most.

2016. márc. 3. 13:12

Nos, kedves hozzászólók... csak hogy tisztázzuk... nem csaltam meg a párom, és nem is vagyok sehol harmadik.

pusztán érdekelt volna a téma.

És minő csoda, szakdolgozatot sem írok, és könyvet sem.

De a reakciókat látva zárjuk le a fórumot. Köszönöm.

2016. márc. 2. 17:31
Mindegyiknek tudtam a feleségéről.:))
2016. márc. 2. 17:17

Mi a francnak vagy vele, ha úgyis tudod, hogy megcsal? Vagy ha te csalod meg?


Nekem nincs sztorim. Amikor rájöttem, hogy képes lennék megcsalni, az elgondolkodtatott, és inkább szakítottam vele, mert így mi értelme.

7. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 6. - Syria)
2016. márc. 2. 16:38
Csak egy-két technológiai kütyû kivételével a forgatókönyv majdnem mindig ugyanaz. Mint a Goldberg-variációk :D
6. syria (válaszként erre: 1. - Agibaba40)
2016. márc. 2. 16:23

Fiatal versenyző lehetsz, hogy nem ismered a kérdéseidre a választ.


1: a volt párom azon bukott le, hogy engem gyanúsított olyan csalással, amit ő csinált.

2: a saját fegyverével győztem le: hónapokon keresztül követett hiába, hogy lebuktasson. Nekem elég volt egyetlen alkalom. :D Mert én egyenes úton jártam. :)

5. kszb
2016. márc. 2. 16:21
ezt én is durvának tartom.... ha tanács kell, írd ki a sztorid! De én a sajátom nem fogom, mert nem fogom a lovat alád adni (meg senki alá, aki esetleg paranoid).
2016. márc. 2. 16:08
Tippeket akarsz, hogy mások mivel buktak le, mert Te esetleg most nem szeretnél lebukni??
2016. márc. 2. 16:06
Könyvet írsz vagy szakdolgozatot?:)
2016. márc. 2. 16:00

Minek a múlttal foglalkozni?

A pokolba vele!

2016. márc. 2. 15:52

Sziasztok,

saját élethelyzetem miatt (amit aztán én is leírok majd) olyan történetekre lennék kíváncsi, amelyek pasikról, exekről szólnak, akik nagyon durrván buktak le valami hazugsággal,valamint arra, hogy ezt esetlegesen hogyan próbálták előtte palástolni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook