Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudna valaki segíteni, hogy hol lehet ilyen felsőt venni? fórum

Tudna valaki segíteni, hogy hol lehet ilyen felsőt venni? (tudásbázis kérdés)


6. siss27 (válaszként erre: 1. - Zsannni)
2016. márc. 3. 18:53

[link]


Innen megtudnád rendelni.Ez ugyanaz mint ami a face-en van Márkás Ruhák címen.Az,hogy mennyire csaló oldal vagy webáruház,a fene tudja.Én szkeptikus vagyok.Egyébként szerintem ezeket a cuccokat E-bay-ről,Aliexpress-ről vagy ilyen oldalakról rendelik (nem vagyok jártas benne,nem értek hozzá) kevesebb pénzért és jókora haszonnal adják el.

2016. márc. 2. 14:46
varrass egyet (vagy többet:))
2016. márc. 2. 14:31
talán a vaterán rákereshetsz, aukciós oldal, hátha árul valaki ilyet.
3. Zsannni (válaszként erre: 2. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 2. 10:33
Igen ott volt pár éve de azóta sincs. Írtam már nekik azt mondták nem tudják, hogy lesz-e.
2016. márc. 2. 08:31
brnprx?
2016. márc. 2. 08:29

Sziasztok! Feltettem a képeim közé már olyan régóta szeretnék ilyet de sehol nincs. Illetve van egy online oldal ahonnan lehetne rendelni, de nem válaszolnak, hogy mi a módja a rendelésnek meg semmire, úgyhogy lehet hogy valami kamu oldal. Hasonlót láttam tavaly balatonon de az nekem nagyon rövid volt mert sajnos magas vagyok, de ez a fajta hosszabbnak néz ki.


Köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook