Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nevelt gyerekre lehet adókedvezményt igényelni? fórum

Nevelt gyerekre lehet adókedvezményt igényelni? (tudásbázis kérdés)

2016. márc. 6. 19:53

Egyébként én minden esetben az élettársammal egyben az adóbevallás beadásakor kértük vissza az adókedvezményt. Hogy havonta mennyire volt ez lehetséges, nem tudom, bocsi :-(

Most már egyébként a törvény is megengedi a nem közös gyermek utáni visszaigénylést. Ez már tavaly is hivatalos volt, tehát a most beadandó 2015-ös bevallásban is bátran lehet ezzel élni.

5. f8db0709b8 (válaszként erre: 3. - Agibaba40)
2016. márc. 6. 08:57
Nekünk nem adták....azóta kapjuk mióta házasok vagyunk pedig egy lakcímen voltunk előtte is....nem ért..
2016. márc. 6. 08:21
Ha esetleg barmilyen kerdes van,ha tudok,szivesen segitek.
3. agibaba40 (válaszként erre: 1. - Fogaskérdés)
2016. márc. 6. 08:20
Szia,nevelt gyerekre is lehet batran adot visszakernien konyvelo vagyok,es evek ota kapjuk igy vissza az adot. Nem a lanyok apjaval eltem. Elviekben a kozos lakcim kell,de eleg a kozos tartozkodasi hely is. De mi meg akkoris visszakaptuk,amikor egyaltalan nem volt kozos a cim. Bocs az ekezet nelkuli irasert,telefonrol potyogok,es lusta vagyok ekezetezni:-)
2. f8db0709b8 (válaszként erre: 1. - Fogaskérdés)
2016. márc. 4. 05:51
Csak ha házasok vagytok :)
2016. márc. 1. 20:58
Nevelt gyerekre lehet adókedvezményt igényelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook