Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg jobb egy olyan pasi aki tapasztalt baj, ha kezdő? fórum

Tényleg jobb egy olyan pasi aki tapasztalt baj, ha kezdő? (beszélgetős fórum)


2016. márc. 20. 00:52
szerintem job,mert igy tanithato,deha tapasztalt akkor azt mondjak "o mar mindent tud" pedig tobbnyire nem am.
13. ina87
2016. márc. 17. 16:58
lènyegtelen az egèsz ha meg lesz az a hulàm hosz a csajal akk a tapasztalat nem fog szàmitani
12. mala72 (válaszként erre: 10. - L.luiselotte)
2016. márc. 1. 12:54
Nekem más erről a véleményem .
11. l.luiselotte (válaszként erre: 10. - L.luiselotte)
2016. márc. 1. 11:22
látom, hogy forditva érdekel a dolog, mint a topikc cime, tapasztaltabb nőre céloztál a hsz.ben, talán a nők emnpatikusabbak, de nem voltam még Mrs Robinson.
2016. márc. 1. 11:19
talán két kezdő jobban megérti egymást, mint egy szexben profi pasi és egy szűzlány.
2016. márc. 1. 10:40
Valamikor mindenki "kezdő" volt.
8. Metálmackó (válaszként erre: 1. - Brenor)
2016. márc. 1. 10:34
Nem probléma, mindenki volt kezdő. Jórészt úgy is ösztönösen jönnek a dolgok. Az pedig ne tévesszen meg, hogy ki milyen rendszerességgel vagy hány emberrel feküdt le már. Ugyanis lehet például, hogy a nő is csak fekszik az ágyban, mint egy fadarab. Vagy a férfi két lökés után fordul a fal felé, oszt jócakát. A tapasztalat igazából a szexuális kultúráról szól. Azaz, hogy odafigyeltek egymásra, a másik reakcióira. Arra, hogy mi az ami jól esik és mi az ami nem. Mivel nincs két teljesen egyforma ember, nem mindenki ugyanazt és ugyanúgy szereti. Ezt meg is lehet beszélni (bármilyen ördögtől való dolog is ez egyesek számára).
2016. márc. 1. 09:56
Teljesen halál mindegy, hogy tapasztalt vagy tapasztalatlan valaki. Az a lényeg, hogy figyeljetek egymásra a partnereddel, arra törekedjetek, hogy a másiknak is jó legyen.
6. 74eb6f8385 (válaszként erre: 1. - Brenor)
2016. márc. 1. 09:27

Felszínesen gondolkodnak azok a lányok, akiknek csak a tapasztalt pasi kell, vagy maguk is kezdők.


De gondolom nem úgy kezdesz ismerkedni, hogy rögtön elmondod magadról, hogy kevés tapasztalatod van.

Ha valaki megismer majd és megszeret, annak nem ez fog számítani.


A paraszt beszólogatókra meg ne figyelj oda.:)

(lsd.: lentebb)

2016. márc. 1. 09:17

Szerintem egy tapasztalt nőnek nagyon is jó egy tapasztalatlan pasi. Őt legalább úgy alakítja, ahogy akarja. Nekem volt ilyennel dolgom és hihetetlenül jó volt vele, miután "megtanulta" nekem mi a jó.


Persze a tapasztalatlan lányoknak valószínűleg inkább tapasztalt pasi kell...

2016. márc. 1. 09:12
A kiskakas is elôbb-utóbb megtanul kukorékolni :)
2016. márc. 1. 09:06
Leírták igen csak elég alpári stílusban.
2016. márc. 1. 09:02

Jó reggelt brenor!


Ugye tudod, hogy ez egy női portál?


Ott kaptál már válaszokat?


Nem mindegy, kinek mi a véleménye?


Miért nem a tapasztalásra alapozol?


Vagy itt akarsz kósza numerákra vadászni?

2016. márc. 1. 08:59

Rólam lenne szó, nem volt még barátnőm, mert nem adódott olyan lehetősége, hogy legyen párkapcsolatom, pedig már húszas éveim közepénél járok. 19 évesen kezdtek el igazán érdekelni a lányok, aztán 20 évese koromban halt meg anyukám ami miatt több évig depressziós voltam és kicsit válogatós vagyok, mert nem tudnék bárkivel együtt lenni.

Engem az idegesít, hogy vannak olyan lányok akik nem kezdenének tapasztalatlan pasival, mert nekik kell az, hogy tapasztalt legyen valaki. Több ismerősömmel beszélgettem erről a témáról és többen elmondták nekem, hogy nem a tapasztalatok miatt lesz valaki jó partner és jó szerető. Mégis vannak olyan lányok akik állandóan a tapasztalatok fontosságával jönnek. De akkor miért van az, hogy némelyik lánytól azt hallom, hogy a tapasztalatlan pasijával sokkal jobb volt a szeretkezés, mint az exével akinek már volt előtte kapcsolata. Most akkor mi van?

Amúgy én úgy gondolom, hogy aki emiatt hajtja el a másikat, az nem normális. Gyakorikérdesen is feltettem egy hasonló kérdést és eléggé lehurrogtak.

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook