Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beauty Breast mellnövelő kapszula fórum

Beauty Breast mellnövelő kapszula (beszélgetős fórum)


2016. márc. 14. 12:18

A genetikát nem lehet egy krémmel vagy kapszulával átverni. Azt csak a plasztikai sebész tudja megtenni egy szikével...

Önmagunk elfogadása szerintem a legjobb/legkíméletesebb megoldás.

7. Cippora (válaszként erre: 4. - Teafaolaj)
2016. febr. 29. 11:56
Igen szerintem beépített emberek.Olvastam róla,hogy vannak olyan embereik,akik csak azzal foglalkoznak a napi munkaidejükben,hogy rengeteg e-mail címmel regisztrálnak,és az összes fórumon pozitív dolgokat írnak a készítményekről.Most nem erről a cégről írok,mert ezeket nem ismerem,de olvastam ilyenekről.Az viszont tuti,hogy nem használ,mert élő emberrel még nem találkoztam akinek az ilyen használt is volna,maximum tényleg annyi,hogy feszesebb,vagy bársonyosabb...
6. Panna.33 (válaszként erre: 4. - Teafaolaj)
2016. febr. 29. 11:47
Igen, általában beépített emberek. Esetleg Rozika, aki véletlenül pont a készítmény szedése alatt hízott tíz kilót, és meglátszik a ciciken is. Amúgy meg örülj, hogy nem nagy, legalább nem lóg és nem szakad be a hátad a súlytól;)
2016. febr. 29. 11:04
ez olyan mint aki gyúr!Issza a fehérjét és növeli a tömeget!De ha abba hagyod az is lemegy.Bár mondjuk én ebben nem vagyok szakértő.Ki tudja mit tartalmaznak ezek a növelő szerek!Semmi természetes anyag nincs benne.
2016. febr. 29. 10:33
Lehet fórumokon olvasni, hogy valakinek segített, szerintetek azok beépített emberek? Persze csodákat nem várok én sem, icike-picike változás is örömmel töltene el
2016. febr. 29. 09:53
Nagy hülyeség és egészségtelen.Nekem Krémbe volt olyan és semmit nem növelt a melleimen!Annyi hogy bársonyosabb lett tőle de ennyi!Pénzkidobás volt feleslegesen!Fogadd el magadat úgy ahogy vagy!:)Én már elfogadtam!Amivel a Jó isten megálodtt annyival kell beérni!Ma meg már nem divat a nagy mell sem;)
2016. febr. 29. 09:47
Szerinted ha használna akkor lenne ennyi méregdrága plasztikai műtét? Mindegy ha az ablakon dobod ki azt a pénzt komolyan...
2016. febr. 29. 09:09
Beauty Breast mellnövelő kapszulát használtatok már? Tapasztalat? Vélemény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook