Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Insanity Max 30 vélemények, tapasztalatok fórum

Insanity Max 30 vélemények, tapasztalatok (beszélgetős fórum)


13. pnegab
2016. jún. 22. 22:54
Jelen pillanatban felfüggesztettem, mert nagyon kifáradtam tőle. Sok energiámat vett el. Igaz sokat erősödtem tőle, de nem csak ez lenne a lényeg. Fogyni is akarok, és jó érezni magam, nem pedig állandóan fáradtnak. Tény, hogy a T25 nekem inkább bejött.
12. pnegab
2016. jún. 5. 20:35
Na akkor 2 széria 2. hét után,kezdem a 3. hetet! :-)
11. pnegab
2016. máj. 26. 22:36
Most kezdtem el újra. Muszáj volt összekapnom magam. A 2. hetet megismétlem. :)
10. pnegab (válaszként erre: 9. - Ancs86)
2016. máj. 18. 21:46
Sajnos beteg lettem. A második héttel is megcsúsztam én is. Így még két héten vagyok túl. Most szedegetem magam össze és remélem hamarosan folytatom a 3. héttel. Gondolkodtam, hogy az első hónapot megismétlem majd, mert azért nagyon nehéz és fárasztó. Így sztem nincs értelme továbblépni. Nem hajt a tatár. Akkor is végzek július közepe-vége tájékára.Aztán majd megint lesz vmi.:)
9. Ancs86 (válaszként erre: 8. - Pnegab)
2016. máj. 16. 19:12
Szia Pnegab! Hogy állsz az edzéssel? Nekem sajnos kissé szétcsúszott az elmúlt 3 hetem, nagyon sok munkám volt így nem tudtam tartani a heti 5 edzést. De azért persze csináltam, csak nem olyan sűrűn.. Hát hallod, elég kemény ez a program az biztos.. Esküszöm még a Tabata Power megy a legjobban :) Neked? Te akkor már lassan végzel az 1. hónappal igaz? Kitartást hozzá Neked is!!
8. pnegab (válaszként erre: 7. - Ancs86)
2016. ápr. 30. 19:46
Szia! Örülök,hogy mar nem vagyok egyedül! Ma fejezem be az első hetet! A Pulse lesz. Nekem ismerkedési hez volt ez! Mostmár tudom, hogy mikor mire számíthatok! :-) Kitartást neked! Hajrá!:-)
2016. ápr. 30. 11:02

Sziasztok! Jujj, de jó, hogy lett ez a fórum, ugyanis én is most kezdtem el a Max 30 edzést, egészen konkrétan tegnap. Tabata power-rel kezdtem, ma lesz a sweat intervals. (picit más sorrendben kezdtem, mint ahogy kellene, mivel az elmúlt két hétben nem tudtam edzeni derékrándulás miatt...de a második héttől már normál sorrend szerint fogom csinálni)

Hajrá, hajrá!!

2016. ápr. 27. 22:29
Már3 30 percet csináltam meg! Nem könnyű,de kibirhato! :-)
2016. ápr. 25. 21:43
Megvolt az első "óra", a kardió! Na, hát a közepe táján volt egy pillanat, amikor fel akartam adni. Gondoltam, leírom, hogy ennyit bírtam belőle!!! Vállalom, kész. Viszont az eszem, nem engedett, túllendültem a holtponton. kb. 70-30 % arányban volt a normál és a könnyített verzió! Az 5 perces ciklusokra koncentrálva, abszolút kibírható. Remélem, holnap hasonlóan ügyes leszek.
4. pnegab (válaszként erre: 3. - Nadett78)
2016. ápr. 24. 23:14
Köszönöm! :) Igyekszem!
3. Nadett78 (válaszként erre: 2. - Pnegab)
2016. ápr. 24. 18:43
Igazi úttörő vagy számomra! :) Csatlakozni nem tudok, mivel T25 alfájánál tartok. Szurkolok és figyellek, hogy haladsz az új kihívásoddal. Mindent bele!
2016. ápr. 24. 09:36
Kinek van kedve csatlakozni? Holnap kezdjük! :-)
2016. febr. 28. 20:37
Ugyan már van Insanity fórum, de a Max 30 programról ott sem igazán esik szó. Én sem csináltam még ezt a programot, de a T25 utánra már tervbe van véve. Aki esetleg már csinálta, vagy éppen most van folyamatban, írja le a tapasztalatait.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook