Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megtört szívek fórum

Megtört szívek (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. szept. 17. 16:33
Furcsa lesz a vége.Gian végig az ellen harcol hogy Dilarától elválljon.Most meg ujra el akarja venni,hogy Gülszeren meghalt.Sors fintora ez!!Nem tetszik igy már Nekem...
2016. aug. 30. 17:08
Kiborító egy film. Azt hiszem nem fogom tovább nézni.
2016. aug. 23. 18:10

Tőlem nagyon távol áll ez az élet, viselkedésmód. Furcsa volt Dzsihan kitörése Özkan miatt.

Miért kell állandóan azt mutogatni, hogy leveszik, felveszik a cipőjüket.

78. bnedora (válaszként erre: 77. - Joys)
2016. aug. 12. 20:35
Nemsokára felgyorsul.
77. Joys
2016. aug. 12. 17:37

Nem igazán valósághű a történet, de még így is érdekes.


Kár, hogy a cselekmény /az utóbbi hetekben látott epizódok alapján/ kezd lelassulni, ezáltal a színvonal is esik.

2016. júl. 15. 20:37

Nagyon másképpen élnek a törökök szerintem, mint az európai országokban. A mai napig tartják a hagyományokat.

Furcsa, ahogy Ozan Harunnal beszélgetett. Ilyet még az apjával sem tett, de a többiek sem egymással.

2016. júl. 14. 05:41

Szerintem ahogy amásodik evad elkezdődött sokkal izgalmasabb,már ha lehet erre ezt a szót használni.

Nekem igazán az az idegesitő hogy ezek a homlok puszin kívül nem érintkeznek,Nem mondom hogy szexeljenek na de hogy meg sem csókolja ilyen nincs...

74. bnedora (válaszként erre: 73. - Zsazsanéni)
2016. jún. 29. 09:55
Nekem már szinte egyik sem tetszik. Most megy a Szerelemben, háborúban és a Fátyolos hölgy a dunán, na, ezek tetszenek.
2016. jún. 29. 09:42
Az bíztos idegesítő a Keriman megnyílvánulása.Az új szereplő a Harun egy számító alak,s az úgyvédnőt csak kihasználja.Másra nem kell neki,de Günszerent nem fogja megkapni az bíztos.Néha már idegesítő az egész film,a reklámokkal.Mig igy is jobb film,a brazil,vagy mexikói sorozatoktól.A régi német sorozatokat amit újra elővettek.Ott azt sasolom,hogy /Erdész ház Falkenauban/ Martin kalapját bírtokba vették a molyok,de volt,hogy a Tiroli kiskabát is molyrágott volt.
2016. jún. 28. 06:51
Sokszor átkapcsolok másik filmre, mert idegesítőek a jelenetek. Ezek csak szavakban tudnak értekezni egymással.
71. Pipi57 (válaszként erre: 70. - Bnedora)
2016. jún. 27. 19:31
Én nézem,de olyan erőltetett az egész,felesleges nyújtani...A törököknél nincs happy end,itt szerintem, sokan rosszul fognak járni....
2016. jún. 27. 18:24
Nézi még valaki a sorozatot? Mi a véleménye?
2016. jún. 9. 10:05
Jaj! Egyre borzalmasabb ez a film. Azt hittem mikor elkezdődött, más lesz, mint a mexikói sorozatok, de nem. Gülserent már nem szeretem nézni. Annyira erőltetett volt a mostani Hazal baleset is. Szerintem az igazi Cansu nem ment volna utána, hogy bocsánatot kérjen. Minden részben történik valami. A pénzükkel el tudnak tusolni mindent. Szóval már nem tetszik.
2016. jún. 5. 07:26
Van a tgörökökn ek olyan filmjük is ahol az egyoik család elég zakkant.Azon tényleg jót lehet szórakozni.A cime :Günülceren.Tuba Bü..a főszerepló,egy virágárus cigánylányt alakít.Kár, hogy nem veszik meg,több részes film.
2016. máj. 28. 12:46

Már kabaré ez a film. Nem értem, miért kellett Hazalt visszavinni Gülserenhez. Szerintem éppen az lett volna jó pont, hogy ő is ott van. Jó, hogy eszükbe jutott, hogy Hazalt is a nevükre vegyék. Ez eddig miért nem volt fontos? A családban nem szoktak megbeszélni semmit, azt hiszik, ha mondanak egy szót, akkor már az biztos, hogy célba ér.

Kerimanon és Özkanon jókat nevetek.

Úgy tudom, hogy Alper és Dilara tényleg nem lesznek testvérek, de a filmben még minden változhat.

66. zsazsanéni (válaszként erre: 64. - Bnedora)
2016. máj. 26. 08:14
Rém elviselhetettlen ez a Rami.A filmet elég jól megvágták,s kb 44-45 percesek a részek.Közte a sok reklám,amit 100-szor ismételnek.Kilép a kapun,de máris ott a taxi.Mint itthon ha előre megrendeled.Nem adnám soké,ha az a nagyképű Alper nem volna Dilara féltestvére.Jól behuzta volna az apját az a dicső anyja.Végűl dolgozni is kéne neki valahára.Fogják folytatni a Szerelemben-háborúban cimű filmet is.Van ott még egy két jó török film érdemes lenne vetíteni,a sok brazil,meg mexikói helyett is.
65. o.andi
2016. máj. 20. 18:48
kedvelem ezt a sorozatot
2016. máj. 20. 17:20
Egyre elviselhetetlen az "apuka", nagyon gonosz.
63. andimi75 (válaszként erre: 62. - Bnedora)
2016. máj. 1. 13:01
Sikerült,köszönöm :-D
62. bnedora (válaszként erre: 61. - Andimi75)
2016. ápr. 28. 19:11

Szia!

Próbáld meg itt:

[link]

2016. ápr. 28. 17:50
Sziasztok...Tudna nekem valaki segíteni,hogy hol tudnám elejétöl megnézni a sorozatot? Tv2 nézd ujra nem jo,mert külföldröl ott nem lehet visszanézni...Elöre is köszi
2016. ápr. 26. 19:00
Számomra kezd idegesítő lenni. Főleg Dilara és Keriman viselkedése. Sokszor el is kapcsolom, mert nem bírom őket elviselni. Mennyire másképpen élnek ott az emberek. Furcsa volt a börtön is, ahol Keriman volt. Az látszik, hogy kihagynak részleteket. Egész idő alatt Keriman a börtönben egy ruhában volt, de amikor kijött, akkor már rendesen fel volt öltözve. Honnan került elő ez a másik ruha? Érkedes, ahogy Cihan elintéz mindent, mégcsak meg sem szidja a fiát, amiért azt a drága kocsit összetörte. Nem tetszik az sem, hogy nem beszélnek soha semmit meg, 1-2 szóból mindent meg kell érteni. Nem egy megszokott sorozat az biztos.
2016. ápr. 26. 10:33

Én előre megnéztem a török részeket, és elkedvetlenedtem, hogy nem lesz többé Gülseren. Aztán néztem tovább és tudomásul kellett venni, hogy ez a két lányról szól. A szerelmi szálak csak színesítik a történetet.

Az eredetiben sokkal több minden van, a magyarban megvagdossák a filmet. Látszik ez abból is, hogy a törökben 60-nál tartok, és több mint kétórás egy epizód; a magyar meg most tart a 41-nél (azt hiszem) és még csak most lesz a lovardafelgyújtás.

2016. ápr. 15. 11:19
Már a 61 résznél tartanak,de Gülszeren nélkül megy tovább a sorozat.De ki tudja meddig?
2016. ápr. 13. 05:58
Végre Gülszeren a sarkára áll. Élveztem, mikor Kerimant megtépte. Szívesen besegítettem volna:-)
2016. ápr. 13. 02:41
már nem unalmas!
2016. márc. 20. 07:57
Én is nézem még mindig.De nagyon vontatott
2016. márc. 16. 18:47
Jól mondta az öreg, zakkant az egész család. Mindenki magával foglalkozik.
2016. márc. 11. 18:09
Úgy látom, csak én nézem a sorozatot.
2016. márc. 10. 19:12
Egyre jobban kezd idegesíteni a film. Érdekes ez a török mentalitás. Már másik filmben sem tetszett. Vagy csak filmekben ilyen? Miért nem lehet megbeszélni normálisan a dolgokat?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook