Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyire megbízható teszt a Predictor Early? fórum

Mennyire megbízható teszt a Predictor Early? (tudásbázis kérdés)


22. Murci33 (válaszként erre: 21. - Lau_Ra)
2021. szept. 29. 20:27
Nem bírtam ki, ma délután megint teszteltem és időn belül egyértelmu a két csík :)
21. Lau_Ra (válaszként erre: 20. - Murci33)
2021. szept. 28. 19:05
Szerintem várj 2 napot és tesztelj újra.
20. Murci33 (válaszként erre: 18. - Lau_Ra)
2021. szept. 28. 18:31
Ah, annyira halvány h nem látszik fotón, de azért nem odakepzelem csak nagyon halvány
19. Murci33 (válaszként erre: 18. - Lau_Ra)
2021. szept. 28. 16:09
Hát ha hazaerek megprobalom lefotozni de annyira halvány h nem tudom fog e képen latszodni
18. Lau_Ra (válaszként erre: 17. - Murci33)
2021. szept. 28. 15:26

Szia, ha halvány is a csík, de ott van, akkor az már jó jel.

Felteszel képet?

17. Murci33 (válaszként erre: 16. - Panna07)
2021. szept. 28. 15:25
Szia, csináltam, nagyon nagyon halvány de 2 csík 5 perc után. De halványabb mint a tegnapi
16. Panna07 (válaszként erre: 15. - Murci33)
2021. szept. 27. 18:42
Szia! Ez alapján nem lehet értékelni a tesztet, csinálj holnap reggel is egyet, de felkeléskor, ne napközben.
2021. szept. 27. 18:27

Sziasztok!



Tudom, hogy türelmetlen vagyok, de a véleményetek, tapasztalatotok érdekelne. 38 éves vagyok, a férjemmel egy idő óta nem védekezünk,van már egy lányom, de neki más az apukája. Így több hónap próbálkozás után, én már teljesen azt gondoltam, hogy nem lesz tesó. Hálás vagyok az Istennek, hogy van egy egészséges kislányom, így megbeszéltük, ha nem jön össze természetes úton, akkor nem jarunk kezelesekre stb., akkor egyke marad a lányom. Vasárnap kellene megjönnie, de múlt héten volt egy enyhe barnás folt, azt hittem megjön egy héttel hamarabb, bár mindig napra pontos, csak előtte 2 - 3 nappal már szoktam barnazni. Aztán péntektől rettenetesen fáj a mellém, nem tudok hason aludni annyira. A hasam alja is fajdolgal időnként. Náthás ak is érzem magam, és rengeteget iszom. Persze lehet, hogy mindez semmit nem jelent. De ma gondoltam egyet és vettem egy olyan tesztet ami 6 nappal a menstruáció előtt kimutatja az esetleges terhességet. Olyan fél 12 körül csináltam meg, de megittam előtte már másfél liter vizet, nem hogy kettő, még 1 csík se jelent meg. Gobdoltamis, hogy ez felesleges pénz kidobas volt m túl vizes volt a vizelet, hülye voltam. KB 2 órával később dobnak ki és 2 egyértelmű csík van rajta. Na most akkor szerintetek lehet hogy baba van, vagy mivel időn túl volt nem értékelhető. De mondom az első fél órában 1 csík sem volt rajta. Köszönöm, ha valaki reagál :)

14. szekelyada (válaszként erre: 13. - Szaffi266)
2016. júl. 12. 14:31
Szia! Megkérdezhetem, hogy babás lettél-e akkor, vagy azóta?
2016. febr. 27. 05:55

Köszönöm a válaszokat és tanácsokat.

Márciusban lesz most már egy éve. Ha ebben a hónapban sem sikerül, elkezdjük a kivizsgálásokat. Tudom, egy év nem olyan "rég" a 4-5-6 évhez képest, de akik nagyon szeretnének, azoknak fél év is rengetegnek tűnik :(

2016. febr. 25. 14:33
hat az tul korai volt es mi az a tul reg? Voltal orvosnal csinaltak kivizsgalasokat? nekem mar volt sikertelen inszeminaciom is olyan reg varunk ra de nem szoktam csak max 2 nappal megjovetel elott tesztelni nekem akkor kell a gyogyszerek miatt mert ha negativakkor abba kellhagyam.
11. zebracsikó (válaszként erre: 8. - Ba7da9cfc0)
2016. febr. 25. 13:59

A női oldalon igen.

Ha akét egyenrangú felet vesszük a fogamzásban, akkor viszont -a legújabb kutatások szerint- már több, mint 50%-ban a férfi oldalán van a hiba.

10. 8782affaa3 (válaszként erre: 2. - Szaffi266)
2016. febr. 25. 13:48

Tényleg túl korán teszteltél, mert nem tudni mikor van a megtermékenyítés, és mikor van a beágyazódás, ezek több nap különbséggel történnek, a jó isten se tudja, melyik naptól történik sok minden befolyásolja.

Egyébként csak akkor pozitív a teszt menses előtt, ha korai a beágyazódás is, nálam így volt, a ciklusom első felében sikeres volt, így már menses előtt erős pozitívat teszteltem, de ez is ritka. Főleg, hogy nekem olyan peteérésem van mint a mesékben, hol van, hol nincs, és az se pontos.

Tanácsolni tudok 3 dolgot. Egyik az hogy tesztelj később, ha már valóban késik a menses pár napja, türelem...

Másik a sikeresség esélyének növelése érdekében próbáld ki pár hónapig az ovulációs teszteket, úgynevezett LH teszteket. Ez megmutatja az adott ciklusban mikor érdemes próbálkozni, így kiismered a szervezeted működését is, esetleg fényderül valamire, például nálam így derült ki, hogy nincs minden hónapba peteérésem se, az érzékeny teszt is halványan lett csak pozitív, szóval itt nálam volt gubanc, 7 hónap alatt 1x volt LH szint kiugrásom, szóval 26 évesen ez se valami fényes dolog.

A másik amit tanácsolhatok, ha ezek után se sikerül a baba, akkor menjetek el mindketten kivizsgálásra, kifog derülni mi a probléma, és nagy valószínűséggel megoldást is talál a doki, hidd el sok csodát láttam már, amikor végképp nem volt semmi esély, aztán mégis sikerült. :)

Szóval drukkolok ezerrel, de próbáld végig ezt a 3 dolgot, hátha kiderül mi a helyzet.

2016. febr. 25. 13:28

Ha elég a hcg a véredben kimutatja hanem akkor nem :D

POnt annyira megbizható mint bármelyi másik teszt, olyat ritkán látni, hogy terhes vagy és nem mutatja a teszt:D

Semmin nem változtat ha rohansz megtudni, ha tehes vagy akkor 4 nap mulva is az leszl :D

NYUGI

2016. febr. 25. 11:34
Én pajzsmirigy és inzulin vizsgálatot javasolok, ez a két leggyakoribb oda a a sikertelenségnek!
2016. febr. 25. 08:07

Egyébként mennyi az a "régóta"?

Orovsnál voltatok már?

Érdemes egy alap-nőgyógy. vizsgálattal kezdeni (UH is) és a férjed spermavizsgálata is pár perc alatt lezajlik. Így róla teljes képet kaphatsz. A Te vizsgálataid kicsit bonyolultabbak, de első körben elég egy sima nőgyógyászati vizsgálat

2016. febr. 25. 07:58
Köszi szépen a választ
2016. febr. 25. 07:56

SZedj folsavat mindenképpen vagy terhesvitamint.

Kétnaponta környékezd meg az embert és étkezz egészségesen.


Meglesz az eredménye! :)

4. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Szaffi266)
2016. febr. 25. 07:54

Ja, bocsánat!

Az utolsó mondatod nem olvastam el, így azt hittem, nem tervezed a terhességet.



Nézd, ha józanul belegondolsz, belátod, hogy a menzesz késése előtt nem érdemes arról tesztelni, hogy késik-e majd....

2016. febr. 25. 07:52

Nem , ez azt jelenti, hogy túl korán teszteltél.


Sosem szabad teszetlni a menzesz várható napja előtt, csak reklámfogás ez a "6 nappal előtte kimutatja"


Atompontos ciklus esetén is 6 nappal a menzesz ideje előtt még a beágyazódás eleje történik.


Ha késik, akkor tesztelj legközelebb.

És inkább védekezz.

2016. febr. 25. 07:47

Ma teszteltem vele reggelről, vasárnap lenne a mensim. Azt írja 6 nappal előtte már kimutatja. Nekem negatív lett, akkor ez azt jelenti hogy nem várok babát ugye?

Tudom, nem érdemes mensi előtt tesztelni de túl régóta szeretnék babát ahhoz hogy türelmes legyek :=(

2016. febr. 25. 07:46
Mennyire megbízható teszt a Predictor Early?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook