Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Win10-ben nincs hang, mi lehet a gond? fórum

Win10-ben nincs hang, mi lehet a gond? (tudásbázis kérdés)


2016. márc. 9. 17:12

Esetleg ha hasonló gond van,

-A hang és a net ha elmegy(főleg egyszerre), akkor takaríts egyet a CCleaner programmal, töredezettség-mentesíts egyet az IOBIT Smart Defrag programmal, majd indítsd újra a gépet és jó lesz. :)

-Telepítsed fel a Driver Booster programot(IOBIT), ami mindig naprakészen tartja a számítógépet illesztőprogramjait, ugyanis ha pl van egy Skoda Fábiád de át akarod rakni belőle az ülést egy másik Skodába nem biztos, hogy bele passzol..az illesztő program is hasonló dolog, azok amik a hangot és egyebeket vezérlik a régebbi Windows rendszereken, azok nem szükségszerűen jók, sőt tuti nem jók az új rendszerekhez mert nem azokhoz írták meg. Hiába indulna el a telepítő meg egyéb..nagyon apró az esély rá hogy működnek. Ez sajnos propaganda. Az új windows rendszerekből mindig kiveszik a régi számítógép alkatrészek illesztőprogramjainak egy részét..hogy miért? Mert azt akarják, hogy újat vegyél, amihez viszont már írtak illesztőprogramot. Ezt ők úgy nevezik 'már nem támogatjuk" finoman megfogalmazva:D.

8. csutkamano (válaszként erre: 5. - 74eb6f8385)
2016. febr. 25. 11:26
Rendszer visszaállítással megszűnt a probléma. Köszi, hogy próbáltál segíteni.
7. csutkamano (válaszként erre: 5. - 74eb6f8385)
2016. febr. 24. 22:02
Ezt már megnéztem. Hibaüzenet: Nem sikerült lejátszani a tesztdallamot.
6. 74eb6f8385 (válaszként erre: 1. - Csutkamano)
2016. febr. 24. 19:15
Win10-ben a korábban említett ablakokban kell megnézned, hogy ott látja-e a rendszer.
2016. febr. 24. 18:15

Vezérlőpult - Eszközkezelő


v.


Vezérlőpult - Hang


Most nem win10 van előttem, csak fejből...

2016. febr. 24. 17:12
2 napja játék közben elnémítottam, azóta csak hang nélkül tudok játszani, de már nem jelenik meg a hangszóró jel.
2016. febr. 24. 17:10
Leginkább a netrádió hiányzik. Alul a hangszóró 100%-n van.
2016. febr. 24. 17:08
Elnémult a gépem. Sehogy nem tudom visszaállítani a hangot. Sem a játékoknál, sem videó lejátszásakor nincs hang. A tesztelésnél azt írja ki, hogy le van tiltva.
2016. febr. 24. 17:07
Win10-ben hangprobléma

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook