Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Trimeszter terhesvitamin tapasztalatok fórum

Trimeszter terhesvitamin tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
118. 00be29ab42 (válaszként erre: 117. - Babett82)
2016. okt. 15. 09:44
csak azért gondoltam h sok a 2db mert mióta szedem folyamat fáj a fejem :/ most kezdtem el szedni de azóta mindennap fáj
117. Babett82 (válaszként erre: 116. - 00be29ab42)
2016. okt. 15. 09:42

Szerintem tök jó, hogy két adagra van elosztva...

Nem hirtelen kap a szervezeted egy nagy lökést, ami ugye hamarabb kiürül, hanem "folyamatosabb" a szinten tartás.


Nekem két sikertelen lombik beultetesem volt, utána kezdtem el szedni és a harmadik rögtön megtapadt. Egyéb okokból sajnos elvetéltem, de én erre a vitaminra voksolok.

Szerintem elég hely specifikus, hogy ki hol él, milyen vitaminok hiányozhatnak a szervezetéből. A többi vitamint nem a Magyarországon élőkre készítettek, hanem ugy nagy átlagra.

Számomra nem volt kérdés, melyiket válasszam! :)

Sok sikert mindenkinek! ;)

2016. okt. 15. 09:17
én csak azt nem értem miért kell belőle 2 db naponta? valaki esetleg?
115. nadine81 (válaszként erre: 113. - Daburan)
2016. szept. 21. 14:56
Szia. Én is meforalt szedek, napi 2-3x felet és a hasi uh-n nekem is találtak vmit a májamon, valószínűleg haemanginoma vagy mi de 3cm. CT vagy MR kell majd még. Tavasszal 171 volt a 120. Perces inzulin, és meforalt mellett múlt hónapban 200 lett. Igaz, a diétát még csak most kezdem. Babát szeretnénk, kettőt elvesztettem már. Tehát ez a terhes vitamin hat esetleg vhogy az inzulinra is? Nekem rendszeres a ciklus szerencsére.
114. Puszi85
2016. szept. 20. 17:27
Sziasztok. Engem is nagyon érdekelne hogy mi a csoport véleménye. Szeretnék én is csatlakozni amennyiben ez lehetséges. Párommal mi is fél éve próbálkozunk a baba projektel, eddig sajnos sikertelenül. Előre is köszönöm ha felvesztek! Zsuzsi
113. Daburan (válaszként erre: 109. - Zsanci79)
2016. szept. 6. 17:17

zsanci79 én 5 évig próbáltam a 3-as kezelést.

De hasmenésen (azaz béldaganat) kívül semmit sem kaptam. Tévedés ne essék diétáztam. Betartottam mindent. A mentsmentis diétás könyvből.

A doktornő aki itt Debrecenben kezelt azt mondta: "Biztos nem tartja be a diétát azért hajtja a Merckformin. Csak bemagolja mit kell enni."

Nos ez nem igaz. Nem vagyok hazug...

Betartottam mondom, abból a könyvből főztem mindenféle Bio cuccokat vettem de semmi sem állította meg.

Mozogni priccoló hátsóval ne hari de nem lehetett.

Ezt az alábbi kommentemben azért írtam le hogy 0 mozgás mert ennyire látványos a fogyás.

És igen.

Most is ment le a komment óta megint 4 kg. :)

Mondjuk most már van mozgás is mert meg tudok moccanni. Kirándulok, biciklizek. Ezért is nem válaszoltam eddig. Elég aktívan töltöm az időm mert tudok mozogni. Nem hajtom magam halálra... De mozgok.

Az éhségérzetem pedig nem tudom miért de alább hagyott. Lehet a tudatos kaja csökkentés...

Gőzöm sincs. :)

Most fogyott el a 3. doboz Trimeszter így kimondhatjuk hogy nagyvonalakban -10 kg és 1 alkalom menszeszt produkált. :)

Hála az Istennek.

Remélem a fogyással a menszi is szaporodni, azaz normalizálódni fog.

Van aki nem bírja az IR gyógyszereket. Nem én vagyok az egyetlen mint azt megtudtam. És mindenkinek kb. ugyan ez lett a vége. Hasmenés és vagy még időben abbahagyta vagy béldaganata lett.

Nem a levegőbe beszélek. Több emberrel beszéltem. Köztük vannak férfiak is akik IR-re Merckformint vagy Meforált szedtek és az egyiknek pl vesedaganata lett! Véletlen? Lehet...

Furcsa véletlen...

De ne legyen igazam!

112. Daburan (válaszként erre: 108. - Dosza3)
2016. szept. 6. 17:06

Dosza3 köszönöm!

Szerintem használ. Legalábbis úgy érzem. :)

Meg a jelek is igazolják.

111. zuby44
2016. szept. 3. 17:34
Sziasztok. Engem is érdekelne a negatív véleményes facebooc csoport. Hogy tudom olvasni a csoportot?
2016. aug. 27. 22:39
SZiasztok, nálunk 5 éve nem jön a kistesó, a lányunk elsőre sikerült pedig, most lesz 6 éves. Túl vagyunk jópár vizsgálaton, elvileg minden ok, gyakorlatilag valami mégsem. próbálkoztam több mindennel (vitaminok, women's cream, dokival closty-utro, inofolic... szedek d-vitamint és premens-t) Ebben a ciklusban kezdtem szedni a trimesztert. A hasam nagyon szurkált pé után 5-6 nappal, reménykedtem is, de aztán borzasztó éjszakai izzadás kezdődött (ami volt a szülés után 2-3 évig de már nincs), tiszta pattanás vagyok - ez mens előtt szokott lenni de most még 4-5 nap lenne addig. Diétázom, normál testsúlyom van (53/166), a ciklusom a szülés után premenssel állt be 26-27naposra, pé 13. napon van általában. Reménykedtem ebben a vitaminban de a facés oldal túl rózsaszínnek tűnt. szeretnék én is objektív tapasztalatokat olvasni, megtennétek, hogy behívtok az "ellen"csoportba? köszönöm előre is! Rita
109. zsanci79 (válaszként erre: 107. - Daburan)
2016. aug. 25. 11:27

Szia!

Sajnálom, hogy ilyen nehézségekbe ütközött az egészséged!

Nézd, ez biztos nem lesz szimpatikus, de a tény az, hogy ha a "kisújjadat se mozdítod", és

"Bevallom éhesebb vagyok mióta szedem, de tudatosan kevesebbet is eszek, viszont nem mozgok, nem segítek rá fizikailag a fogyásra" hozzállással próbálsz küzdeni az IR ellen, az semmi gyógyulásra nem vezet.

Az IR-en nem a trimeszter fog segíteni, hanem a 3-as kombináció: gyógyszer+mozgás+diéta. A gyógyszer a mozgás és a diéta nélkül semmit sem fog hatni, legfontosabb az életmódváltás.

Ha az 5 év alatt a diéta+mozgás komolyan beépül az életedbe, akkor valószínűleg, elkerülhető lett volna a daganat is.

Most sem késő, sőt! Csinos, nőies, (mint ahogy írod) és a legfontosabb EGÉSZSÉGES nem 115 kg-val leszel.

Úgy éreztem ezt le kellett írnom, mert a szavaidból ítélve, a történet ezen része nem igazán foglalkoztat, és ez baj!

108. dosza3 (válaszként erre: 107. - Daburan)
2016. aug. 25. 09:55

Szia!

Sajnálom, ami Veletek történt/történik! :(

Nagyon drukkolok, hogy legyen rendes menzeszed. Hátha Neked segít a trim, sosem tudni. Várom a fejleményeket, és szurkolok! ;)

107. Daburan
2016. aug. 25. 09:10

Sziasztok!

Őszintén szeretnék írni a Trimeszterről!

PCOs-es vagyok nagyon régóta próbálkozunk babával és sajnos a Marckformin tabletta után (IR-re adják) 5 évig tartó hasmenésem lett és abból egy szépséges béldaganatom. Most a kemoterápia után vagyok és nem akart megjönni az Istennek sem. :(

Közben a férjemről is kiderült hogy 10% élő spermája van amik körbe-körbe mennek, tehát esély sincs a babára.

Végső elkeseredésemben hogy legalább jöjjön már meg!!! Elkezdtem szedni a Trimeszter 1-et.

Én a harmadik dobozt most fogom befejezni.

Bevallom az első 1,5 hónapban én végig véreztem. Össze-vissza.

Fájt a hasam alja. Kissé megijedtem hogy ez sem fog beválni és feladom nem akarok megint valamilyen daganatot.

Aztán a második doboz felénél megjött végre (fél év után) azóta abba maradt a közti vérzés.

Nekem változások voltak:

- A körmei megerősödtek.

- A hajam dúsabb és fényesebb lett, valamint nem zsírosodik olyan hamar.

- Bőröm is tisztább lett és nem zsírosodik.

- A testsúlyom mikor elkezdtem szedni 125,5 kg volt. Jelenleg 115,5 kg-nál járok úgy hogy a kisujjamat sem mozdítottam.

- Bevallom éhesebb vagyok mióta szedem, de tudatosan kevesebbet is eszek, viszont nem mozgok, nem segítek rá fizikailag a fogyásra.

Én most rendelek megint.

Még adok időt a várva várt menszesznek. :)

Úgy döntöttem 1 évig fogom szedni összesen. Tehát jövő nyár elején újra fogok egy ilyen összegzést írni.

Én letettem a babáról. Csak normális életet szeretnék élni és kiélvezni a nőiességemet, egy csinos testben és egészségben, havonta menstruálva.

Remélem teljesül a menszeszes álmom. :)

Üdv, mindenkinek! Ani

106. szekelyada (válaszként erre: 104. - A.Alexandra)
2016. aug. 23. 08:26
Én is Femibiont szedek, a Trimeszter nagyon sok lánynak bezavart a mensijébe a napi kettő szem. Plusz én egy megbízható márkát szerettem volna.
2016. aug. 23. 08:25
Sziasztok lányok! Én elvileg Pco-s vagyok, bár igazolva a véreredmények ellenére sem lett, így maradt a gyanú. Én egyszerre kezdtem el szedni a Trimesztert az Inofoliccal és láss csodát valamelyik használt. Ám én ezt nem a Trimeszternek tulajdonítom, inkább az inofolicnak, plusz ami még nagyon fontos tényező volt, hogy iszonyat alacsony volt a D-vitamin szintem, így a 3000 NE-s hatóanyagtartalmút is elkezdtem szedni. Most elvileg 8 hetes babás vagyok :)
2016. aug. 19. 14:17

Sziasztok!


Babát tervezünk és kicsit tanácstalan vagyok a vitaminokat illetően.

Olvastam Trimeszterről csupa jókat, nagyon meggyőző.

AZ egyik barátnőm Femibiont szed és elkezdtem összehasonlítani a két vitamint.

A Femibion mindenből többet tartalmaz (kivéve a jód). Egy darabot kell belőle beszedni, míg a Trimeszterből napi kettőt. Hatalmas eltérés nincs a kettő között (bár ha jól tudom csak a Femibion tartalmaz Metafolint), mégis kicsit soknak érzem, hogy kettőt kell bevenni a Trimeszterből.

Van esetleg valakinek valami tapasztalata az említett vitaminokkal kapcsolatosan?


Szerintetek melyiket lenne érdemes elkezdeni szedni? Nem akarok óriásbébi, felfújt babát, szóval nem vinném túlzásba.


Kicsit tanácstalan vagyok! Előre is köszi :)

2016. aug. 11. 20:18

Sziasztok !

Van köztetek olyan aki PCO-val szedi a Trimesztert és tényleg segített ?? Merthàt hiába írtam Tündének 3 üzit is ,valahogy elfelejtett válaszolni :(

2016. aug. 10. 10:37

Sziasztok!

Én egy hete szedem a Trimeszter vitamint, eddig nem érzek semmi változást. Szeretnék csatlakozni a Facebook csoporthoz, kérjek vegyetek be, már jelentkeztem. Hihetetlen volt a trimeszter Facebook oldalán,hogy csak pozitív vélemények vannak, azért ez kicsit túlzás,hogy a negatívakat nem hagyják fent, pedig szerintem pont ettől lenne hitelesebb.

101. Jenettke (válaszként erre: 98. - Gingina)
2016. aug. 7. 13:46

Szia , tehàt ha jòl olvasom akkor neked tök jo volt a Vas a szervezetedben, elkezdted szedni ès elrontotta a vèrkèpedet mert magyon magad lett , ezèrt fàjt a fejed..? Èn is ìgy jàrtam tavaly amikor azthittem jòt teszek azzal hogy szedek sok vasat de ùgy elcseszte a vèrkèpemet hogy rendesen megijedt az orvosom amikor meglàtta. Utàna valò hònapban helyre is àllt ahogy abbahagutam. De fèm îzů volt a szàm .. éreztem is hogy ez tùl sok.

Tehàt ha minden ok a Vas szinttel akkor ezt a vitamint csak akkor èrdemes szedni ha màr terhes az ember.. a fogantatàs előtt ùgynèzki nem ajànlott.. mi 5 ève pròbàlkozunk.. 5 inszeminàcio sikertelül, movemberben megyünk Lombikra.26 èves vagyok ès semmi bajunk.. elvileg :) sok sikert

100. Hada88
2016. júl. 30. 21:09
Sziasztok, én is szeretnék csatlakozni a Facebook csoporthoz, ha lehet. Nálunk a kistesó nem akar jönni :(.
2016. júl. 21. 09:09

Sziasztok

Én 3 hónapja szedem a trimeszter vitamint és engem is érdekelnének a negatív kommentek is,mert pozitívat már sokat láttam. Szeretnék én is bekerülni a csoportba,de facen nem találom

2016. júl. 17. 07:37
Én szedtem a terhes vitamint, majdnem 2 dobozzal vettem be. Iszonyatos fejfájásaim voltak tőle. Viszont gyorsan nőtt a hajam :-D De terhes nem lettem. :-( Először nem tudtam mitől fájhat a fejem annyira. Már kettesével szedtem a fájdalomcsillapítókat minden nap. Aztán egyszer elkezdtem gondolkodni mert már sokszor a sírás határán voltam. És eszembe jutott hogy lehet a vitamintól. Abba hagytam a szedését, és leállt a fejfájás. Januárban voltam vérvizsgálaton, akkor úgy ahogy rendben volt. Március végén kezdtem el szedni a vitamint, és legközelebb május 2-án mentem vérvételre. Ott a vasam kimagaslóan magas volt. A többi érték jó volt. Ott körül álltam le a vitaminnal is. Egyébként holnap megyek kivizsgáltatni magam nőgyógyászhoz.
97. zsanci79 (válaszként erre: 96. - Eyja)
2016. júl. 16. 21:39

Velemenyek, tapasztalatok a trimeszter terhesvitaminrol.

Hivatkozz ram. Zsani

96. Eyja
2016. júl. 16. 16:32
Sziasztok Lányok! Én még tök új vagyok itt, de engem is érdekelnének az objektív vélemények a Trimeszterről olyan emberektől, akik már kipróbálták. Annyi ömlengést olvastam már róla a facebookon, meg más oldalakon is, ugyanakkor én most Elevit Plust szedek, és megnéztem a dobozán az ásványi anyagok és vitaminok listáját és nem nagyon értem, hogy mitől lenne jobb a Trimeszter, mivel ugyanazokat tartalmazza, mint az Elevit (és mint mondjuk a Gravida), sőt pl. szelént nem is. Már másfél éve próbálkozunk a babával, nincs semmi bajunk (már minden lehetséges vizsgálatot elvégeztek rajtunk az elmúlt fél évben) és mégsem jön össze. és persze, h mindenbe kapaszkodna az ember. De nem akarok balek lenni, aki bedől mindenféle hülye reklámnak. Szóval engem is érdekelne ez a csoport, amit emlegettek, ha van lehetőség csatlakozni. Mások tapasztalataiból is okul az ember...
95. whitetigris (válaszként erre: 94. - Zsanci79)
2016. júl. 12. 12:10
Épp erre lennék kíváncsi. :) Nem akarom mindenképpen ezt szedni, ezért is érdekel.
94. zsanci79 (válaszként erre: 93. - Whitetigris)
2016. júl. 12. 11:32
A mi csopinkban sokan szedik, de el fogsz keseredni, mert nem fogsz túl szép tapasztalatokat olvasni :) Jól gondold meg! :)
2016. júl. 12. 10:20

Sziasztok!

Én most szeretnék elkezdeni terhes vitamint szedni, és én is rátaláltam erre. Hol tudnám elolvasni ezek után a valódi véleményeket? Mert nekem is feltűnt, hogy "túl jók" róla a tapasztalatok.

Köszi.

92. szekelyada (válaszként erre: 91. - Dosza3)
2016. júl. 8. 12:17
Írtam :)
91. dosza3
2016. júl. 8. 10:53

Sziasztok!

Csak kapkodom a fejem ezeken a fejleményeken. Durva! :)

Nem gondpltam, h ilyen boszorkányüldözés lesz egy bogyó miatt, de most már én is kíváncsi lennék a fejleményekre, légyszi írjátok meg, hogy találom rá a titkos csoportra. Köszi

2016. júl. 8. 09:39
Írtam
2016. júl. 8. 09:33
Valaki tudja, hogy érhetem el a titkos csoportba való felvételemet? :-)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook