Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Trimeszter terhesvitamin tapasztalatok fórum

Trimeszter terhesvitamin tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
178. shoppingmania (válaszként erre: 177. - S.Nikolett80)
2018. ápr. 15. 09:54

Tegnap egyszer sem

észleltem.

Este még maszatolt,azóta semmi. Felelőtlenség,ha csak holnap hívom a dokimat?

177. s.Nikolett80 (válaszként erre: 176. - Shoppingmania)
2018. ápr. 14. 08:23
Be kell menned az ügyeletre. Lehet csak progeszteron hiány. Azt tudják pótolni.
2018. ápr. 14. 05:15

Sziasztok! 3 napja szedem a trimeszter1-et. Tegnap óta halvány rózsaszín a wc papír, ha megtörlöm magam. 5 hetes kismama vagyok.

Korábbi terhességemnél semmilyen pecsételés nem volt tapasztalható, most határozottan meg vagyok ijedve.

Szerintetek köze lehet hozzá a gyógyszernek?

Görcseim nincsenek,de egy kicsit olyan érzésem van,mint menzesz előtt. Hagyjam a francba? 5 szemet vettem be. Vagy ami rosszabb opció, hogy semmi köze a bogyóhoz?

2018. márc. 13. 17:39
Sziasztok. Van valakinek felesleges jódmentes Trimesztere?
174. Ella89 (válaszként erre: 171. - Norcuska 82)
2018. febr. 15. 19:50
Lehet, hogy kell pár hónap, amíg feltölti a vitaminraktárakat és ez egy átmeneti állapot. De lehet, hogy a luteális fázist nyújtja meg.
173. Veronka30 (válaszként erre: 171. - Norcuska 82)
2017. nov. 16. 17:26
Nekem nem tolta ki.
2017. nov. 16. 14:54
Sziasztok! Eladó 1 doboz 30 db-os (2 szem hiányzik belőle) PreMens tabletta. Lejárati idő 2018/05. Eredeti ára 3100,- Ft. 2000,- Ft-ért odaadom. Postát állom. Képet küldök, ha kér vki. :)
2017. okt. 5. 09:11

Sziasztok!

A Trimeszter miért tolja ki a ciklus idejét? Tudja valaki? Ha ez csak vitamin akkor mégis mitől?

170. Boss89 (válaszként erre: 169. - Peszka)
2017. szept. 18. 23:06

Koszike a tanacsot mar irtam neki.

A regenortol 2 het alatt tobb mint 6 kg ot fogytam :) ha esetleg valaki ilyen cipobe jar keressen fel segotek

169. peszka (válaszként erre: 168. - Boss89)
2017. szept. 18. 14:38
Szia! Nekem kezdetben a premens+Inofolic segített beállítani 3 hónapig szedtem folyamatosan, most a trimeszter1+inofolic valamint szelént szedek. Korábban 3x volt meg egy évben, jelenleg 31 napra beállította. Fasen írj Ratkó Tündének azt írják válaszol mindenkinek kérdezd meg tőle mit tanácsol.
168. Boss89
2017. szept. 18. 14:19

Sziasztok.

Ir em es pcos em van nem mesntrualok.

De most elkezdtem Regenorozni melle szerintetek szedhetem a Trimester 1 et?

Multhonap vegen 4 napig barnaztam de mar 2 eve nincs mensesem.

Kisbabat szeretnek .kerlek segitsetek

167. szonja2017 (válaszként erre: 166. - Timcsy35)
2017. máj. 15. 05:59
A barnázás NEM jelenti a menstruáció megjöttét. A menstruáció megjöttét mindig a valódi menstruációs vérzés megjelenése határozza meg! Az a barnázás, amely a ciklus közepén, vagy a következő esedékes menstruáció előtt 10-14 nappal jelentkezik, szinten normális. Ez a barnázás ovulációs barnázás. Egy enyhe ovuláció alatti barnázás a kiváló termékenység jele. Az a barnázás, amely nem a fentebb említett intervallumokban történik, abnormális barnázásnak számít. A leggyakrabban az oka a menstruációt napokkal, akar egy héttel megelőző barnázásnak a progeszteronhiány. De lehet egy ciszta is pl. Érdemes utánajárni.
2017. ápr. 25. 16:49

Bemutatkozó szöveg:

Sziasztok! Mi a párommal két gyönyörű szép gyerkőc mellé várjuk a harmadikat de így egy év után sem akar jönni. A vérképem gyönyörű sehol egy csillagozás a pajzsmirigy is szuper a koleszterinemre azt mondta a dokim olyan mintha éheznék pedig nem, csak igyekszem odafigyelni. Uh alapján semmi nem akadályozza a babát de akkor sem jön. A ciklusom picit meg van zavarodva általában három nappal később jön meg és mostanában barnázás is előfordul és sosem tudom hogy akkor most ezt is bele kell e számolnom a ciklusba mert utána kitölti a normál vérzős napokat. Most 4 napra a barnázásra jött meg és így is eltartott 5 napig úgyhogy akkor az már 9 nap a barnázással együtt.

165. Tsimpánz (válaszként erre: 163. - 8ed80e4016)
2016. dec. 30. 08:18
Sajnos nem olyan könnyű mint hittem, de már tudatosan pihenek ami nem esik jól kizarom és nagyon megértő a család! Már a rosszullét szelét érzem nem nem minden esik jól!
2016. dec. 29. 12:01

Sziasztok!

7 hetes kismama vagyok. Lombikos.

Első ket próbálkozás nem sikerült. Harmadik a 8. Hetig velünk maradt, de missed ab lett.

Most eddig ugy néz ki, minden rendben.

Utolso kettő óta szedek trimesztert. Mivel nem csodaszer, nem ejt áldott állapotba, nem is kell tőle várni. Hozzásegíthet. Mégpedig azzal, hogy tökéletes a vitamin arány benne! Egy átlag embernek nem kell mellette extra kiegészítő vitamint szedni.

Nem gyógyszer es nem csodaszer! Ha ki vagy vizsgálva s rendbe vagy téve testileg-lelkileg, akkor érdemes elkezdeni es nagyon jól képes megtamogatni! Nekem ez a tapasztalatom es a véleményem!

Ujjal mutogatás helyett tessék szepen önmagunkkal rendbe jönni!;)

Sikeres babasodast kívánok mindenkinek!!!

163. 8ed80e4016 (válaszként erre: 162. - Tsimpánz)
2016. dec. 29. 10:53

Próbálj meg kikapcsolódni,itt a Szilveszter menjetek el vacsizni vagy mozizni :)

Ne gubózz be,próbálj lazítani.

Àllítólag a baba is megérzi,ha az anya nyugtalan.

Na de nem akarok okoskodni,gondolom nem könnyű :)

Szorítok :)

2016. dec. 28. 10:21
Mi 5 évet vártunk rá, missed ab lett a vége! Bármit mentettem volna h sikerüljön eltelt egy év a műtét óta meguntam és feladatam végleg! Rá 2 hónapra pozitív lett teszt 5 hetes elmultam most aggódás van, hogy velünk maradjon nem egyszerű!
161. 8ed80e4016 (válaszként erre: 158. - Tsimpánz)
2016. dec. 28. 10:02

A véreredményeim teljes jók :)

Màr 2.5 éve szeretnénk babát,gondoltam kipróbálom a trimesztert.

4 dobozzal szedtem be.

Mondtam az orvosomnak is de Ő azt tanácsolta a terhes vitamint,terhesség ideje alatt ajánlatos szedni.

Ő nem nagy híve az ilyes féle vitaminnak.

És hozzá teszem 70 èves elmúlt.

Professzor,tanár :)

2016. dec. 28. 05:18
Oké nyugi én azzal kezdtem, hogy nem vitatom Te tudod más jó vitamin is van Elvit Garvida femibion tudsz mást is kiprobalni, sok sikert kívánok!
159. zsanci79 (válaszként erre: 158. - Tsimpánz)
2016. dec. 27. 17:09

Nem kotelezo egyet erteni, csak gondolkodni. Ha te irhatod azt, hogy neked a vitamin pontositotta a ciklusod, akkor masnak miert nem kavarhat be? Tudod, ez csak egy vitamin....Akkor te se mondd mar, hogy neked ettol rendezodott a ciklusod, mert ez nem befolyasolhatja, a te gondolatmeneted alapjan.


Azt gondolsz amit akarsz, mindenki a sajat tapasztalatarol beszel, en el is hiszem a jot is, a rosszat is, de hagyjuk mar ezt a hitteritest, ez arrogans Tundikenek sem sikerult.

Nekem koszonom epp eleg volt a sajat tapasztalatom a csodabogyoval, es az ellenkezojerol engem senki nem fog meggyozni; mert ez az en SAJAT tapasztalatom, es nehogy mar Gizike meg Terike jobban tudja nalam, hogy mit tett vagy nem tett ez a sz.r a szervezetembe!

158. Tsimpánz (válaszként erre: 157. - 8ed80e4016)
2016. dec. 27. 15:39
Ezzel azért nem értek egyet, mert ez vitamin nem gyógyszer lehet, hogy így van nem vitatom próbálj meg mást szedni ha attól is ez van akkor meg kell nézni mitől lehet! Teljes verkép, pajzsmirigy vizsgálat volt neked? A pajzsmirigy sok baj csinálhat!
2016. dec. 27. 10:57

Nem rég írtam,hogy rendeltem még egy dobozzal.

Sajnos ismét bekavart a ciklusomba :(

156. Tsimpánz (válaszként erre: 155. - Lindsay89)
2016. dec. 27. 10:30
Nem sőt pontos lett plusz mínusz egy nap mivel volt egy vetelésem, amin leültem az a verképem azt mondta a doki tökéletes! A vasam is jó! Nem ettől lesz babád, de hiaba szedsz vitamint ha a szervezeted nem tartja meg és kipisiled!ha kérdésed van írj bátran, nekem a ferjem nem hitt benne miért nem azt szedem amit ismerek kérdezte? Úgy néz ki jól döntöttem és már van jód nélküli változatban is!
155. Lindsay89 (válaszként erre: 154. - Tsimpánz)
2016. dec. 27. 06:30
Szia.a cikulosad nem borította fel?én ettől félek nagyon.
2016. dec. 25. 10:34
Sziasztok! Olvastam ki mit írt hát én leszek az ellenpélda akkor! A nagyfiammal elevitet szedtem ami a legdragabb sztem plusz kellett vasat szednem mellé, majd 5 évig nem lett babánk az férjemmel nagy nehezen teherbe estem mondom legyen magyar termék gravidát kezdtem szedni, elvetéltem arról nem beszélve, hogy pocsék lett a verképem tőle! Aztán olvasgattam és szedtem a trimesztert a verképem tökéletes lett nem hullik a hajam annyira nem törik a körmöm 8 hónapig szedtem! Most újra babát várunk és ezt szedem abszolút nem drága ha kettőt rendelsz belőle 10000 alatt van ingyen hozzá ki a futár! Mindenki azt szed amit akar én vegigettem mindent femibiont is hát az sem jobb és ha jól tudom 6000 körüli az ára!
2016. dec. 14. 16:31
Végül elmentem ma a patikába mert ott is beszerezhtő de nem vettem meg.nagyon kedves volt ott a hölgy és ő sem ajánlotta.kikértek az orvosom véleményét hát...lényeg a lényeg maradok a vas komplexnél,E-vitamin,C-vitamin,és én még szedek B komplexet.Viszont figyelemmel követem itt a véleményeket hátha...
2016. dec. 14. 16:01

Rendeltem

még 1 havi adagot,adok még egy esélyt a trimeszternek ha most se lesz semmi akkor tényleg ez volt az utolsó doboz amit megvettem :(

Ez a negyedik doboz egyébként.

2016. dec. 14. 09:10
Valaki próbálta már ezrket így külön külön és esetleg tudna mondani véleményt?
2016. dec. 14. 09:09
Sziasztok.pont ma akartam volna beszerezni,de sajnos egyre több negatív véleményt olvasok itt is és más oldalakon is.nem tudom hogy el e merjem kezdeni szedni :-( olvastam különböző vitaminokról ami segithet.c-vitamin,vas,E-vitamin,és ugye a folsav.lehet inkább ezekkel próbálkozom.
2016. dec. 3. 08:35

Sziasztok! Igen nekem hasonló! Agusztusban hagytam abba a fogamzásgátlót, férjemmel babát szeretnénk. Azóta elég rendszertelenül jött meg ( nem akadtam ki rajta mivel ezért is kellett tabit szednem, mivel egyfolytában megvan...)

A mensim 18-21naponként jött meg azóta, eleje barnázással, majd 1 hét vérzéssel.

Október végén kezdtem el szedni a trimesztert, na most a novemberem kaotikus volt, össz vissz 6 napot nem véreztem, vagy barnáztam a hónapban! Egyfolytában megvan azóza, bal oldalt folyton szurkálódva fáj a hasam! Mától nem is szedem a trimesztert! Kedden megyek nődokihoz, hátha megtudja szűntetni ezt a folytonost vérzést.. :(

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook