Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a gyomorszondáról? fórum

Mik a tapasztalatok a gyomorszondáról? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 11. 21:08

hát párszor próbáltam....

szörnyűűűűű

2009. márc. 9. 17:51
Nagyon rossz érzés, ...
2008. máj. 10. 19:21

Köszönöm az ötleteket,be fogom venni a repertoárba.

Talán változatosabb lesz.

Sziasztok,Pista.

2008. máj. 10. 15:52
Vegyél tejpépet,tudod amit a babáknak árulnak,hígan szondázható.Aztán joghurt,krémtúró,actimel.leturmixolt túróvarázs.Kefír kenyérrel.virslit,kenyérrel.péksüti tejjel leturmixolva.
2008. máj. 10. 15:25

Készíthetsz vaníliás tejet is, tojással, mint amadártej leve.

Aztán karamellt is, ha megpirítod a cukrot és azt öntöd fel tejjel.

Szerinte, nyogodtan turmixolhatsz össze tejjel főtt répát, krumplit, mint a babáknak, és az is mehet.

Mivel az íz gyakorlatilag mindegy, arra figyelj, hogy a napi ételek összeállítása változatos legyen. Legyen elegendő fehérje, szénhidrát, rost, vitamin.

2008. máj. 10. 14:28
A tápszerben igaz,hogy benne van minden,de állandó hasmenést okoz,még hígítva is.A reggelihez szoktam adni,általában kakaó van zsemlével,persze turmixolom,sajnos mindent turmixolni kell,a Mamának van gyelőcső daganata,amitől nem tud nyelni,és a szonda ezért kellett.Komplett ebédeket turmixolok,az ebéd,és a vacsora nem gond,csak a reggelit akarnám változatosabbá tenni,hogy ne csak kakaó legyen minden reggel.A tejbegríz az nem rossz,azt már fel is írtam,az a baj,hogy a fantáziám ebben a témában nem nyerő,főzni már tudok naponta mást,és mást,csak a reggelek,amik gondot okoznak.OK,keksz,májkrém,tejbegríz,ezeket beveszem a listára,köszi szépen,ha van valami priviben,vagy akár itt is jöhet.Mail címem az adatlapomon van.Sziasztok,Jal.
2008. máj. 10. 14:00
Miért van szükség gyomorszondára. Tudomásom szerint ha tápszert kaptok akkor abban benne van minden.
2008. máj. 10. 12:59

Szia.

Egész sokmindent lehet adni szondán keresztül,ha van egy jó turmixod!

Nem csak kakaót.Zsömlét,kekszet,tejbegrízt akár még májkrémet is össze tudod annyira turmixolni,hogy be lehessen adni!Ha kérdésed van priviben szívesen válaszolok!

4. 9bc47feccc (válaszként erre: 2. - Cukilany)
2008. máj. 10. 12:36
Azt tudom,hogy kellemetlen,de meg kell csinálni a vele járó dolgokat,de most nem ez a lényeg,a kérdés másra vonatkozott,a változatosság lenne a lényeg.Valami tipp.
2008. máj. 10. 12:30

Érdekelnének tapasztalatok,ha valakinek volt már,vagy van tapasztalata a témában.Mit lehet adni,főképpen a reggeli dolgok érdekelnének,mivel lehetne változatossá tenni az étkezést,ne mindíg kakaót kelljen készítenem.A tápszer mellé kellene valami okosság,hogy változatosabbá tegyem a reggeleket.

Előre is köszi,Jal.

2008. máj. 10. 12:30
Kellemetlen, nagyon!
2008. máj. 10. 12:27
Kérdések gyomorszondáról, van Valakinek tapasztalata a témában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook