Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit szóltok a mézbotrányhoz fórum

Mit szóltok a mézbotrányhoz (beszélgetős fórum)

2009. dec. 26. 14:42
Legutóbb a Mézengúzban láttam mézbotrányt:)
2008. okt. 15. 22:25
nem is hallottam róla.
2008. szept. 12. 16:00
Bár nem hallotam a mézbotrányról de engem nem érint én közvetlenül a méhektől kapom a mézt Apukámnak van méhe bár nem sok igy csak annyit termelnek szinte amit a család megeszik nagyon fincsi az biztos hogy ami a boltba van az abszolult nem olyan mint amit közvetlenül a méhecskéktől való.Amugy meg nekem is néha bekristályosodik olyankor meleg helyre teszem vagy forró gőz felé és ugyanolyan szép lesz mint előtte.De az biztos,hogy én nem veszek boltból mézet.
2008. máj. 10. 13:13
Én helyben veszem,termelőtől,az a tuti.1 hónap múlva úgy bekristályosodik,mintha csak kacsazsír lenne beledermedve az üvegbe.Mielőtt elköltölztem,a tejet is háztól vettem,fele annyiért,mint a boltban adják a "Reggeli italt".Mert ugye a "tej"-et már nem merik ráírni,az a vásárló kemény átverése lenne.Azért ebből a szempontból (is)jó falun lakni.Nem vagy rászorulva a hipermarketes-saját márkás (hogy nevet ne említsek) vizezett tejre és mézre.Na,most meg is kívántam a meleg mézes tejcsit.Iszom is egy bögrécskével:)
5. szanád (válaszként erre: 3. - 7004ca251b)
2008. máj. 10. 13:07

hasonlót szerettem volna én is írni...

sajnos mindennel átb@sznak minket , miért pont a méz lenne a kivétel ?

4. f933a1b1fa (válaszként erre: 2. - 8565183eb5)
2008. máj. 10. 13:04
A magyar mézek 70%-a, amelyeket üzletekben árusítanak nem látott mézet, csak cukor és virágporkeverék
2008. máj. 10. 13:02
engem kiborít,de tényleg:))amúgy nem eszem mézetÉs különben is,az élelmiszerek 90százalékával kapcsolatban lehetne botrány,ha valaki lelkiismeretesen leelenőrizné őket.Nyílvánvaló,hogy ma már sem a méz sem a tej sem semmi más nem az ami mondjuk 25éve volt.Ma már a méz egy édes szirupos valami,a tej,meg tejnek kinéző fehér folyadék jól felvizezve...
2008. máj. 10. 12:40
Milyen mézbotrány? Nem hallottam róla.
2008. máj. 10. 12:11
Mit szóltok a mézbotrányhoz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook