Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Budapesten hol érdemes megműttetni a kutyámat? fórum

Budapesten hol érdemes megműttetni a kutyámat? (tudásbázis kérdés)


6. Ditti16 (válaszként erre: 5. - Anya4005)
2016. febr. 17. 17:28

Kedves anya4005, Nagyon köszönöm, és hálás vagyok minden információért. Külön köszönöm a jókívánságot! Üdvözlettel,

Ditti

5. anya4005 (válaszként erre: 1. - Ditti16)
2016. febr. 17. 15:50

Két kutyánkkal a XV.kerület Énekes utcába járunk,előtte Újpestre, a Templom utcába hordtuk a másik kutyánkat.

Mindkét helyen elégedettek voltunk,igaz nagy műtétek nem voltak (hála az égnek),de azt tudom,hogy mindennel felszerelt műtő van mindkét helyen.


Kutyusnak jobbulást!

4. Ditti16 (válaszként erre: 2. - 5d0e63cb0c)
2016. febr. 16. 18:36
Kedves Nyunyusz, Köszönöm jókívánságodat! Vidék sem baj, a lényeg az, hogy felépüljön! Köszönöm a linket, utána érdeklődöm. Gratulálok a Te kutyusodhoz, és további jó egészséget nektek! Hálás köszönettel, Ditti
2016. febr. 16. 18:29

[link]


ő az :)

2016. febr. 16. 18:27

Szia

Először is: mielőbbi gyógyulást neki! Az enyémnek csontdaganata volt a kis száján, őt Hajdú bihar megyében, Berettyóújfaluban műtötte Dr. Hudák Viktória. Mindössze 10 ezer ft volt a műtét, és már egy éve :) A kiskutyám szépen felépült, az a nő egy angyal :)


Sajnos tudom messze van, de azért belinkelem neked a weblapját, hátha segít :) [link]

2016. febr. 16. 18:17
Üdvözlök mindenkit! Segítséget szeretnék kérni azoktól, akik rendelkeznek némi információval, hogy kihez fordulhatnék. Kutyánk epehólyag műtétre vár, de tanácstalan vagyok melyik orvoshoz forduljak műtét ügyben, itt a fővárosban. Ha tudna valaki ajánlani lelkiismeretesen, segítőkész orvost, az nagy segítség lenne! Köszönök minden segítő, jó szándékú hozzászólást!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook