Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek az Openhouse ingatlanirodáról? fórum

Mi a véleményetek az Openhouse ingatlanirodáról? (beszélgetős fórum)


11. rlillus (válaszként erre: 10. - Moonlight13)
2016. febr. 28. 12:48
Koszonom szepen a tanacsokat. Megvan az ugyved, a nullas szamlak, a tulajdoni lap. Az volt az elso dolog amit kertem. Hazat szeretnek venni, nem hitelt
10. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Rlillus)
2016. febr. 24. 22:19
A tulajdoni lapot nézd meg, és azt, hogy attól veszed-e a lakást, aki a tulajdonos. A nullás igazolásokat minden szolgáltatótól és ha van, közös képviselőtől is szerezd be! Ilyenekkel az ingatlanos nem foglalkozik, úgyhogy keress egy jó ügyvédet! Úgyis a vevő viszi az ügyvédet.
2016. febr. 24. 10:15
Sziasztok. Koszonom a hozzaszolasokat! Az altalam kivalasztott ingatlant csak ok hirdetik. Mar folyamatban van az adas vetel. Szerencsere nincsenek gondok, es utananezek azert dolgoknak:)
8. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Rlillus)
2016. febr. 15. 22:20
Ne aggódj, ha venni akarsz, és van pénzed, minden ingatlanos segítőkész lesz egyből!
7. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Sopianae)
2016. febr. 15. 08:53
Egy szakértőt azért vinni kell, ha nem is az első látogatáskor.:)
6. simple (válaszként erre: 4. - Sopianae)
2016. febr. 15. 08:26
Az akiről te beszélsz, na ő ingatlanos! A többiek, akiket említettél csak kóklerek. az ingatlanos ugyanolyan bizalmi dolog, mint például az embernek az orvosa. Csak sajnos nálunk ez nem így működik, mert rengeteg van, aki csak rontja a hírüket, nem is ért hozzá, csak kéne pénz és elkezdi, és már ingatlanosnak tartja magát, pedig fogalma sincs a szakmáról. Én sem szívesen állok szóba "ingatlanosokkal", az utóbbi években szinte kivétel nélkül csak ilyenekkel találkoztam.
5. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Rlillus)
2016. febr. 15. 08:13
Miben kell a segítségük, azon túl, hogy megmutatják az ingatlant? :))
2016. febr. 15. 07:50

Én megnézném másol jelen van e az ingatlan.

Egy megyei jogú város O.H. ingatlanirodája és dolgozói egy kalap kaki.

Mi most veszünk házat és az OTP-sel meg vagyunk elégedve. Házhoz jön holnap értem (késő délután) és visz ki az ingatlanhoz (60km) és hoz haza. Pedig nem egy 30-40 milliós házról van szó.


Nem mindegy hogy megszabadulni akar egy háztól, hogy jutaléka lehessen vagy számodra a legideálisabbat keresik meg.


Mi kinéztünk egy házat és nem volt megfelelő, majd egyeztetés után keresett meg minket 1 hétre rá, hogy talált házat, nézzük meg.

Kép alapján oké a hely.

Autóval megnézzük a háztól merre van a buszmegálló, a vasút, a holt, ovi, suli.

Nem mindenki teszi ezt meg. Sőt... Ilyennel még nem találkoztam.

2016. febr. 15. 07:14
Csak az ő kínálatukban van az ingatlan?
2016. febr. 14. 22:51
...
2016. febr. 14. 22:21
Sziasztok! Vásárolnèk egy házat. A kiszemelt ingatlant az Openhouse ingatlaniroda reklámozza. Milyen az ingatlaniroda? Segítøkészek? Van aki csalódott bennük?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook