Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Többszöri kismedencei gyulladás és missed ab után lehetséges még teherbe esni? fórum

Többszöri kismedencei gyulladás és missed ab után lehetséges még teherbe esni? (tudásbázis kérdés)


2016. febr. 25. 18:52
Igen, van esélye a teherbeesésnek, de utana fokozott gondozást igényel. Nekem egyik ismerősöm több, mint 20 vetélés után csodaként jött világra. Semmi sem lehetetlen. Sok szerencsét kivánok. Szedj terhesvitamint, és figyelj magadra. Ha a lehetőséget látjátok a várandósságnak pedig semmi komoly fizikai munka. :) pozitív gondolatok ;)
2016. febr. 21. 08:03
Missed ab után 1 évvel spontán vetélésem volt, ami "magától lezajlott". Rá 4 hónapra lettem terhes ikrekkel. Végig ki tudtam hordani a terhességet a 2 babával és a szülés is komplikációmentes volt. Sok erőt a missed ab feldolgozásához, mert nem könnyű, előbb lelkileg kell helyrejönni. Remélem hamar összejön a baba! ;)
5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Roland80)
2016. febr. 13. 14:06
Ha nem járt gyulladással, hegesedéssel a missed ab, akkor nem okoz problémát. Csak ezt ugyebár nem mindig tudhtja/érzi az ember lánya.
4. Roland80 (válaszként erre: 3. - Judit36)
2016. febr. 13. 06:34
Csak szeretném tudni,hogy a missed ab ront e az esélyein,ha szovodménymentes volt. A gyulladások utaan(nem voltak sulyosak) konnyen teherbe esett.
3. Judit36 (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2016. febr. 12. 20:29

:D


Egyébként csatlakozom :)

2. michelle.r (válaszként erre: 1. - Roland80)
2016. febr. 12. 14:31

Neked nem lesz könnyű. Ezzel a névvel legalábbis ;)


Egyébként pedig igen, előfordult már. És az ellenkezője is.

2016. febr. 12. 13:47
Tobbszori kismedencei gyulladas es 1 missed ab utan lehetséges még teherbe esni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook