Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


8695. bibócska
2009. nov. 9. 17:45

hát nem tudom én még mindig nem tudom mit tegyek..ha kezelés előtt állnék talán beadatnám hiszen mire a beülti lenne addigra már elvileg védettség meglenne..

de így egy babócával a pociban nem tudom de kicsit tartok ha mégis át söpör rajtam!!!

ha megyek a védőcsajszihoz mindeképp rákérdezek.

csak az a bajom még hogy egyeletlen egyszer nem tudnak róla normális infót adni..hetek óta róla van szó mégse lehet kiigazodni!!!!

2009. nov. 9. 17:34

Végül is nem a dokikon múlott, hanem az én szervezetemen. De már minden bajom van. Emlékszem mennyire nem stresszeltem előtte. Bár most sem miatta, csak már túl lennék rajta. Megint gyűlik bennem a víz és nehezen veszem a levegőt.

Meglátogattak ma anyáék, jó volt, csak kevés volt az idő. Én már nem nagyon fogok kimozdulni. Úgy döntöttem beoltatom Abit is és a páromat is. Nem hiányzik, hogy hazahozzanak valamit. Tesómék 1 hónapja végigoltották az egész családot. Tesóm élettársának az 1 éves kislányát is. Semmi baja. Most ez így csúnya dolog, de így legalább kevesebb bennem a kétely. Nem mondom, hogy nincs, de most mindent a piciért.

8693. bibócska
2009. nov. 9. 17:23

hát ez előfordul mint tudod két ugyanolyan szakember sem gondolkodik egyformán...

igen már én is kivi vagyok mit mondott neki bélusom.

és neked mit fog szerdán tándor..nyugi drága ne sresszelj!!!(mondom ezt én)

2009. nov. 9. 17:20

feszülten. Ált. nyugodt ember vagyok. Nagyon nehéz kihozni a sodromból. De most????

Reményt várom már nagyon mit mondott neki a doki. Nekem szerdán kell mennem. Nem fura, hogy egy nap mentünk dokihoz, 1 nap eltéréssel kezdtünk és már most 3 nap különbség van???? Tudom, mindenkinek más, de akkor is!

8691. bibócska (válaszként erre: 8690. - Szitaszivárvány)
2009. nov. 9. 17:08

köszönöm drága...hát nem unatkozunk mindig produkál valamit a szervezetem vagy kismanó...

de remélem neki nem lesz semmi baja....

és te hogy vagy?

2009. nov. 9. 16:36

bibócska, hogy vagytok?

Olvatam a naplódban, megint jól megijesztett a kis csöppséged.

Egy másik fórumon olvastam, azt írta vki, hogy 2 vetélése volt, pedig feküdt, szedte a gyógyszereit, stb... aztán a 3. babával majdnem végig pecsételt, ráadásul a zebrán elütötte terhesen egy motoros és most 3 hónapos egészséges kisbabája van. Aki meg akar maradni, az meg is marad! Ne idegeskedj, a tiéd még nem akar kibújni!

8689. bibócska (válaszként erre: 8686. - Smarti8)
2009. nov. 9. 16:22
csak nyugodtan drágám nincs erre titok:-)én már elmondtam mit tettem a sikerért most neked kell kitapasztalnod a magad sikerét...de nyerő manó leszel meglásd:-D
2009. nov. 9. 16:17
Remény! Merre vagy???? Már alig várom, hogy halljam a híreket!
8687. smarti8
2009. nov. 9. 15:42
Jaj csajok viszont szégyellem magam,mert meg sem köszönöm a sok kis jelet.pedig szükségem van rá:)Jólesnek:DD
8686. smarti8
2009. nov. 9. 15:41

Helló csajok!

Látom nem nagy a nyüzsgés.Én még nyomom a melőt ezerrel,bár épp beszéljük itt a többiekkel,hogy annyi a meló,hogy akár haza is mehetnénk aludni:D

Így meg aztán nem is telik az idő:(

Holnap kapom az első szurimat.Már úgy izgulok.

És ne sokkoljatok ezekkel a hormonos mellékhatásokkal én anélkül is depis vagyok,és ha tehetném mindenen sírnék:))

Csak vicceltem:D

Be vagyok gyufázva elég rendesen.

Bibóm,mit egyek,hogy nagy legyek??:DD

Puszi mindenkinek.

8685. Bibe80
2009. nov. 9. 15:01

Sziasztok Leányzók!


Hogy ityeg a fityeg?


Nálam semmi különös, meló ezerrel és várom, hogy teljenek a napok! :-)))

Kismamik és leendó kismamik, megy értetek a drukk és az elmaradhatatlan babaragacs+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++..........

bár, ha jobban belegondolok Szimpikémnek már nem sokáig lesz rá szüksége, de az a biztos, ami tuti. Maradjon még Töki egy kis ideig ott a potyeszban!:-)))


Szitaszivi!

Sajnos én hormon-szurik nélkül is elég kiszámíthatatlamn vagyok, bár most a Mikulást várom és eléggé megbolygat a nyavalyás!:-(


Most búcsúzom, megyek még egy kicsit melózni.


Este már nem biztos, hogy leszek, mert a párommal egy term.gyógyászhoz megyünk 18.30-ra és biztosan sokáig fogunk nála tanyázni.Ennek ellenére holnap majd beszámolok a történtekről!!


Addig is millió cuppanós puszit küldök mindenkinek!


B.

2009. nov. 9. 14:21

Sziasztok lányok!

Bocsi, hogy ritkán jelentkezem, de elég kiszámíthatatlan vagyok ezektül a hormonoktól. A danone reklámon elsírom magam. :-) Így inkább próbálok nyugton maradni és tartalékolni az energiáimat. :-)

dmimi! Ha a többi eredmény alatt az AIDS, Hepatitis-t érted, szerintem elfogadják. Nekem okt. végén járt le az 1 éves határidő és azt mondta a doki még belefér a lombikba, ezért ne szaladgáljak újat csináltatni.

Köszi lányok a jeleket!

8683. 10d89b51ea (válaszként erre: 8681. - Bibócska)
2009. nov. 9. 13:50

Szia bibócskám:))


ügyes vagy, hogy már meg is van a két beutalód:))


köszi jól vagyok:))

8682. bibócska
2009. nov. 9. 13:36

ja és most frankfurti levest csinálok...

imádom!!

8681. bibócska
2009. nov. 9. 13:36

sziasztok lányok....

remélem mindenki jól van:-)

megvan a két beutalóm is tök büszke vagyok:-D

reményem várlak nagyon infózz!!!!

szimpikém jól vagytok?

smartikám drágaságom örülök hogy te is beindultál..na most már jó kis tüszőérlelős napokat kívánok neked:-D

szia babusom.remélem te is jól vagy???

2009. nov. 9. 13:29
Kellemes délutánt lányok:)
8679. smarti8
2009. nov. 9. 10:51
Szitaszivi ne hari kihagytalak.MIzujs veled???Szerdán Kaáli??Gyere a hírekkel ám!!
8678. smarti8
2009. nov. 9. 10:49

Sziasztok csajosok!


Szép napot mindenkinek.Látom nem nagyon maradtam le semmiről,hiszen a hétvégén mindenki elvolt a maga kis gondolatával:D

Remélem mindenki jól van,itt szegeden sütöget a nap:D

Szunikám drága,reggel voltam a kaáliban és holnap kezdem a stimut és pénteken uh.Ne szomorkodj,hogy én hamarabb kezdek,attól még együtt pihenünk majd,hiszen 1 hét nem a világ!Sőt 1 hét sem:)

Szülni talán együtt szülünk:D

Bibómanóm,nem jelzel,de olvasom a naplócskád.Képeket akarok látni mégmégmég!!Tegnap én is halászlét ettem ám:)

Reményem drága várlak vissza,ment a privi:)

Szimpikém drága jól vagytok??

Bibe baba mizujs?

babuskám veled??

Katax,Zsani,Rita rátok is gondolok ám....ezerrel.

Mindenkinek további szép napocskát kívánok.

8677. smarti8
2009. nov. 9. 10:44

Szia dmimi!

Én úgy tudom,hogy 3 hónapnál nem régebbi kell.De lehet nem jól tudom.Hívd fel őket vagy menj be személyesen ha lehetőséged van rá,dióhéjban elmondod,hogy mi a problémád,és biztos segíteni fognak.

Ha már voltál másik intézetben,akkor tudod,mi fog történni az első beszélgetésen.Megnézik a papírjaidat,lehet uh-on is megnéz a doki.

Ne izgulj minden rendben lesz.De már most hívd fel őket és kérdezz meg mindent.

8676. dmimi
2009. nov. 9. 10:09

Sziasztok Lányok!!


Tudnátok nekem segíteni?

Január 5-re kaptam időpontot a bp-i kaáliba dr. Sajgóhoz.

Idáig a BMC-be jártunk. Elkezdtünk egy hosszú stimut de abba kellett hagyni, mert nem reagáltam. Mindegy, hosszú történet. :(

Szóval az intézetváltás mellett döntöttünk.

Elméletileg minden vizsgálatunk megvan. Nekem volt HSG, vérvétel a 3. 20. és 24. napon, férjemnek is volt vv és spermiogram 2szer is.

Mi fog történni itt az első beszélgetésen??

Meg mire oda eljutunk addigra az előző vizsgálatok is már 7 hónaposak lesznek, elfogadják azt, vagy megint elölről kell elkezdeni mindent?

2009. nov. 9. 07:32

Jó reggelt csajszikák! Hasatokra süt a nap! :) Na jó..itt is esik. :(

Ahogy olvasom nyugis hétvége volt mindenkinek. Jelentem nálunk is, úgyhogy marad a számolás.. Még 21 nap..:)

Kezdőknek és haladóknak is sok sikert mára is! Hozzátok a jó híreket! :))

2009. nov. 9. 07:04

Sziasztok anyuskák, jó reggelt!!!!!


Smartikám, mindenképpen menj a Kaáliba és kérdezd meg a dokit, hogy akkor most hogyan tovább? Mégis csak kielőzől??? :-))))


Én ma este veszem be az utolsó szemet a fogitabiból.

Reggel 10-re megyek szivorvoshoz EKG-t csináltatni. Este meg Vekerdy előadásra megyek.


Puszi MINDENKINEK , legyetek jók!

2009. nov. 8. 20:14

Sziasztok lányok!

Kicsit eltűntem, de sokat dolgoztam itthon. :-( Azért benézegettem, hgoy ne kelljen sokat visszaolvasnom! :-)

Remény, csak szerdán megyek a Kaáliba, így sajna nem tudunk találkozót megbeszélni. Hacsak nem kell menned szerdán is.

Puszilok mindenkit. Köszönöm a jeleket és szép álmokat!

8672. bibócska
2009. nov. 8. 19:47

na jó édes kis csillagaim...kívánok mindenkinek holnapra egy nagy kalap szerencsét mielőbbi visszaérkezést és beszámolót!!!

holnap találkozunk addig is mindenkinek szép álmokat és milió ölelés és cuppok hadát küldöm.

8671. bibócska
2009. nov. 8. 19:41
nekem mindig jól jön én kérem....sosem lehet tudni:-)
8670. bibócska
2009. nov. 8. 19:40

helló drágaságom...de örülök piridnek:-D

akkor holnap már kezdődik minden élesben???

remélem csakis jó hírekkel jösz anya!!

8669. bibócska
2009. nov. 8. 19:39

jól van drága pihenj holanp talizunk..

puszi jó éjt:-)

8668. smarti8
2009. nov. 8. 19:39

Sziasztok lányok!Mizujs??Van itt valaki??Szunikám jól vagy??Ma megjött délután,holnap futok a kaáliba.

Jaj reményem ment a privi.Jut eszembe akkor még holnap semmiképpen nem kell vinnem a zurit ha az első ciklusnak számít a mai???

Puszillak benneteket,azt is aki itt van és azt is aki nincs:DDDD

A ragacs meg megy mindenkinek akinek szüksége van rá++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bibócskám jól vagytok??

8667. mrvRita
2009. nov. 8. 19:36

Jó ét Nektek!Szép nyugodalmas éjszakát és szép estét!


Puszi!Rita

8666. mrvRita
2009. nov. 8. 19:34

Szia Bibó!

Hát nekünk is a csirkemell jöhet minden formában, és a juhtúró is.

Próbálok sok fehérjét enni, felkészíteni a szervezetemet a babucira:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook