Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


2009. nov. 22. 12:28
Jaj Remény! Új örülök neked! Hogy érzed magad?
2009. nov. 22. 12:27

Sziasztok lányok!

Tegnap már azt hittem az idegroncs határán vagyok. De túléltem! :-)

Nemrég telefonáltak, 3 szépen fejlődik, de nem tudom hány sejtesre pislogták magukat, el is felejtettem megkérdezni. (bár, ha így kérdeztem volna biztos nem tudták volna miről beszélek! :-))Egyke sajna feladta. :-( így, hogy ne vesszen kárba egy se, mind a 3-at visszakérem. Holnap fél 2-re kell mennem.

Most főzök, még takarítani akarok, mert bár az előző két napban végig nyaltam a lakást, ez nem látszik.... tegnap Abi este 9-kor szétdobobálta a játékait. Mikor mondtam neki, hogy ha nem szedi össze, akkor kidobom az összeset a kukába, ő szépen helyeselte az ötletem... Még egy ilyen gyereket... még megfenyegetni se lehet! :-)

9803. Remény21
2009. nov. 22. 12:26
örülök Napocska h túl vagy rajta! hogy érzed magad? hasad nem fáj? Meglásd, az a 2 élni akar majd! - csak hinned kell! sok puszika
2009. nov. 22. 11:58

Na, látom nincs senki, akkor megyek kicsit lefekszem. Később még benézek.


Jaaj, Reménykém GRATULA A 3 babácskádhoz. Vigyázz nagyon magatokra, megy a babaragacs++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Mártikám, ügyeskedni fog a többi is meglásd, csak picit lustibbak .


Na csajok, akkor nagy cupppppp!

2009. nov. 22. 11:50

Sziasztok édeseim, megjöttünk a Kaáliból.

A 4 tüszőből sajnos csak kettőben volt petesejt. Na de csak semmi pánik , imádkozom, hogy mindkettő megtermékenyüljön . ICSI-t kértünk, így remélem mindkettő ügyeskedni fog. Jaj csajok, úgy félek, nektek bevallom töredelmesen.

9800. Lyana
2009. nov. 22. 11:47
Szeretném megkérdezni hogy megtudjátok e mondani nekem hogy a kaáliban hány nap alatt van kész a hüvelykenet tenyésztés????
9799. Remény21
2009. nov. 22. 10:51
Babusom, puszi a kis okos buksidra :)
9798. Remény21
2009. nov. 22. 10:50
Bibócskám, kismamim! de jó, ha csak egy pillanatra is, de "elkaptalak"! puszikállak, és puszi a hasadra :)
9797. Remény21
2009. nov. 22. 10:49

Sziasztok lányok! - szép vasárnapot mindenkinek! - megint csak 1 p engedélyezett! :( nagyon hiányoztok! Köszi Andus neked is a biztatást! szintén mielőbbi babásodást kívánok neked is!


Szivikém! Smartikám! - kérlek adjatok hírt bébibogyókról! hány sejtesre pislogták össze magukat éccaka? várom nagyon a jó híreket!


Sunnykám! lassan lehet már túl is vagy a pungáláson! téged is várlak a petikék eredményével!


Mindenkinek puszi A-Z-ig és hatalmas maciölelés!

9796. bibócska
2009. nov. 22. 10:48

smartikám szivikém nektek is megy a drukk hogy minden rendben legyen a továbbiakban is....

cupp-cupp

9795. bibócska
2009. nov. 22. 10:48

reményem kicsikém drága kismamám....

milyen jó hogy ezt írhatom neked:-)

na akkor küldöm a baba ragacsokat te meg pihizz és vigyi magatokra

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

9794. bibócska
2009. nov. 22. 10:47

szép vasárnapot drágáim...

Sunnyikám drukkolok neked bár már biztos túl vagy a pungáláson..remélem minden rendben haladt...

pusz

9793. andus30
2009. nov. 22. 10:09
SZIASZTOK DE RÉGEN JÁRTAM ERRE,LÁTOM REMÉNY NEKED SZOMBATON VOLT A BEÜLTI MEGY A DRUKK EZERREL, ÉS TÖBBEN IS VANNAK ITT AKIK RÁ VÁRNAK HAJRÁ,LYANA ÉN IS IGY JÁRTAM AMIT IRTÁL ÉS PERSZE EZT KI KELL KEZELNI IGAZ NEKEM GYULLADÁS IS VOLT,DE LEHET NEKED NINCS IS GOMBA ÉS MINDEN OKÉ LESZ ÉS KEZDITEK FEL A FEJEL,BÁR ÉN IS LEVAGYOK TÖRVE EZZEL KAPCSOLATBA DE EGYSZER UGYIS MINDEN JORA FORDUL,PUSZI MINDENKINEK
9792. Remény21 (válaszként erre: 9790. - Remény21)
2009. nov. 21. 20:23

bocs, Sunny, holnap...gondolok majd rád vízszintből is! Smartika, örülök a két ügyes bébibogyódnak, becsüljük meg őket :)

jóéjt lányok! puszi A-Z-ig

9791. Remény21 (válaszként erre: 9789. - Lyana)
2009. nov. 21. 19:20

szia Lyana!

hát még ilyen szituról nem hallottam a közvetlen környezetemben...és ez mennyire biztos, hogy gond van? laikusként, józan paraszti ésszel nekem az lenne az első, hogy kezeljék és gyorsan pofozzák helyre ezt a problémát, nem véletlenül kérik ők ezeket a szűréseket! kívánok mielőbbi stimut, majd babásodást! őket nem kérdezted még, hogy ilyenkor mi van? mielőbb, annál tisztább képet látsz!

9790. Remény21
2009. nov. 21. 19:17

Sziasztok drága virtuális keresztmamikáim!

Köszönöm a drukkot, a jeleket :) csak bekukk, jól vagyunk :) egész nap pihi volt meg szundi :)


Remélem, ti is jól vagytok!

Sunnykám, azóta neked is megvolt a pungálás! várlak a jóhírekkel :)

Smartikám téged is a bébibogyók alakulásával!

Hát Szivikém, nagyon örülök, hogy nem talcsiztunk ma az őrzőben, hiszen ez azt jelenti, hogy te is kis blascosytaként kapod vissza drágaságaid, hadd erősödjenek hétfőig! kitartást kislány!


Kismamik és leendő kismamik, kívánok nektek kellemes 7végét a takony idő ellenére! nagy cupp

megyek, pislogok tovább a bébibogyókkal :)

9789. Lyana
2009. nov. 21. 17:15

sziasztok! Lenne egy kérdésem.

Nekem december elején fog megjönni a mensim. a második naptól fogigátlót kell szednem és január elején kezdjük a stimut.

ha a hüvelykenet eredményében gombát vagy bakteriális fertőzést találnak akkor nem indítják el a stimut?

választotokat előre is köszönöm.

másik fórumon is kérdeztem de ott sajnos nem kaptam választ:-(

2009. nov. 21. 16:47

Kellemes hétvégét csajok!


Remélem, hogy jól vagytok Mindannyian:))


Drága Reményem Te vagy az ujabb kismamánk:))

Pihenj, feküdj, egyed a sok fehérjét és igyad a folyadékot!


megy a sok babaragacs+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Drukkolok Mindenkiért lányok!

2009. nov. 21. 11:05
oké, vigyázok én...
9786. bibócska
2009. nov. 21. 10:49

hát veszem észre..de nem bánom én csak miden ok legyen!!

most egy kicsit búcsúzom teregetni megyek meg eszek egy kis nadrancsot is..

majd még vissza lesek..

szivikém te meg vigyi ám magadra ok-??

2009. nov. 21. 10:44
azt elhiszem. :-)a kismanók azért jól meg tudják keverni bent a dolgokat
9784. bibócska
2009. nov. 21. 10:42
hát köszönöm én nem kérek belőle se reggel se sosem:(
9783. szitaszivárvány (válaszként erre: 9782. - Bibócska)
2009. nov. 21. 10:41
pedig azt mondják a reggeli hányingerre nagyon jó
9782. bibócska
2009. nov. 21. 10:39
na én a földimogyoróval vagyok így..vettünk egy fél kg.2 napja ettem egy kicsit tényleg nem sokat de annyira nem volt jó a gyomromnak hogy most úgy érzem soha többet nem fog kelleni....
9781. szitaszivárvány (válaszként erre: 9778. - Bibócska)
2009. nov. 21. 10:37

én még a szagokra voltam nagyon érzékeny.

egyszer a kedvenc parfümömtől dobtam ki a taccsot a kocsiban, Ennek kb. 5 éve, azóta se tudom azt a parfümöt használni. :-)

9780. bibócska
2009. nov. 21. 10:33
reménynek és a három pici reménynek meg nagyon örülünk és drukkolunk ám ezerrel minden pillanatban!!!
9779. szitaszivárvány (válaszként erre: 9776. - Smarti8)
2009. nov. 21. 10:33
akkor jóétvágyat!
9778. bibócska
2009. nov. 21. 10:32

smartikám örülök hogy az a kettő szépen beindult...ahogy mondod ebbő a kettőből legyen befutó 1 vagy 2:-)

de nem kérdezted meg mi van a többivel?azért a doki mondhatta volna nem?


szivikém nekem ilyen "kutyulásom" nincs..néha az ételnek teljesen más az íze mint amilyennek lenni kellene de ezen kívül semmi.

meg sósabban szeretem az ételeket.

9777. szitaszivárvány (válaszként erre: 9771. - Bibe80)
2009. nov. 21. 10:31
ennek igazán örülönk!
9776. smarti8
2009. nov. 21. 10:29

csajok,most megyek tusolni,aztán megyek be anyumékhoz:)Eszek egy jó nagy csomóságot:DD

Később leszek,pihenjetek sokat.reményem ismét puszi,és mindenkinek,meg a nagy macis ölelés is megyeget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook