Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


11965. smarti8
2010. jan. 7. 21:02

Adri örülök,hogy Luca ilyen jól reagált az első alkalommal,és szerintem tuti jólérezte magát így a többi alvós nappal sem lesz gond.Mindíg az első benyomás a fontos.Főleg egy pici gyermeknél:)

Mit főztél?Vasalni én is vasaltam,most meg megy a mosógép,jön az utánpótlás:D

11964. smarti8
2010. jan. 7. 21:00

Szép estét lányok!

Szivikém rég beszéltünk.Remélem minden rendben.Most kezdődnek a rosszullétek nálam,így most vacsira 2 mekis hambi volt,meg egy mazsolás túró:)

Hellikém,kapja be a főnököd épn is üzenem neki,és tényleg sz.rj az egészbe bele.Minden jó lesz és sikerülni fog,mert sikerülnie kell,a többi bunkó majommal meg ne is törődj.Én a helyedben meg aztán sikeres lombik után elmennék táppénzre:))

SOK SIKERT ÉS KITARTÁST!FŐ A NYUGALOM!!:)

11963. Hellamona
2010. jan. 7. 18:20

Sziasztok Lányok!


Látom mindenki el van foglalva... :)

Hát képzeljétek, ma behívatott a főnököm, és közölte, nincs szükség tovább a munkámra, hétfőn jön az új lány és a felmondási idő alatt nem kell bejárnom nyugodtan menjek betegállományba stb. lökte a rizsát... aztán halkan megszólaltam, hogy azért szólhatok pár szót a védelmemben? Mondta, persze... és közöltem vele, hogy kicsit kellemetlen így, de nem mondhat fel, mert a munka tv. által védettséget élvezek. Elmondtam a lombikot, ennek "látszólag" örült. Lehet, hogy igaziból is, csak már én nem hiszek neki. És így addig, amíg rendeződik a sorom, átkerülök egy kedves kollegám mellé asszisztensnek, mert tulajdonképpen a munkám 90%-át ez teszi ki, hogy neki segítek, amióta lapátra tették augusztusban az ő asszisztensét.

Szóval kicsit sikerült odafricskáznom. A kisfőnök (aki ennek az egésznek a hátterében áll) nagyon csalódott volt... HAHÁ!! :D :D :D be se jött az irodámba, csak került, ahol tudott, meg "fontoskodott".

Tudom, hogy lapátra kerülök így vagy úgy, de egy kicsit akkor is keresztbe tettem nekik! És már ez egy jóleső érzés.

Nem beszélve arról, hogy iszonyat nagy teher ment most le a vállamról, amióta tisztáztuk a helyzetet. Már nem stresszelek, ami a kis bébiknek sokat ártott volna.

Apropó.

Az 5 tüszőcskéből 3 megtermékenyült, egy holnapra valószínű követi társait. Holnap még egy telcsi és szombaton beülti. :)

És HÉTFŐTŐL ITTHON VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!! És szarok a főnökömre meg a melóhelyre! :)


Nagyon boldog vagyok. Akárhogy is lesz, ez a munkahely már sok örömet nem tartogat a számomra. De az Élet még igen. És ezért küzdök.

11962. lakkri
2010. jan. 7. 10:59

Sziasztok!


Régóta nem jártam felétek, csak olvasgatás szinten, nem nagyon tudtam mit írni, mert nem történt semmi lényeges. Talán megvannak a kért vizsgálatok, így most már megyek az első UH-ra kíváncsi leszek, mit mond a doki. Dr. Kovács Péter az orvosunk, valakinek van róla tapasztalat akár jó akár nem, nekem első alkalommal kicsit furcsa volt, nem mondanám, hogy nem volt kedves inkább kimért, na majd meglátjuk. További szép napot mindenkinek.

11961. db2225bc4d (válaszként erre: 11956. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 7. 10:09

Szia Szivike!

Köszi jól van Luca. Úgy néz ki szeret oda járni és én ennek nagyon örülök! Tegnap volt az első nap amikor ott aludt. Szerencsére nem volt semmi gond, egy könnycsepp sem gördült utánam. :-) Remélem ma sem lesz gond az ott alvással!

Megyek is mert főzök, meg vár egy halom vasalni való! :-((


Mindenkinek sok puszit küldök!

2010. jan. 7. 09:59

Sziasztok!

Sehol senki?

11959. smarti8
2010. jan. 7. 09:05

Szép jó napot lányok!

Látom nagy a pangás:(

remélem nincs nagy baj,mindenki jól van csak lustizik nem úgy mint én aki sztahanovista dolgozó,és dolgozik ezerrel:)

Bibém,Reményem köszönöm a jeleket,és szeretném ha néha ide is beköszönnétek,csak hogy tudj(uk)am minden rendben veletek:DDPuszi nektek.

11958. smarti8
2010. jan. 6. 18:36

Kékmeggy,mi volt a kaáliban??Nem jelentkeztél.Minden rendben??

Reményem,Bibém,Babusom hol vagytok????

11957. smarti8
2010. jan. 6. 18:35

Szép estét lánykák!

Látom ma nem volt nagy a forgalom.Szivikém ne izgulj,minden rendben lesz.

Bibómanóm ma beszélgettem a sógornőmmel és az AFP-je neki is magas volt,végigsírta az ünnepeket,aztán a következőnél jobb lett az érték és van egy egészséges kislánya:Virág aki tündéri,okos...

Úgyhogy tessék nem izgulni:)

Ma megkerestem a védőnőmet és jövőhéten kedden mehetek is hozzá,majd megyek terhesgondozásra.Oda még nem sikerült időpontot kérni.Remélem holnap az is meglesz.

Szivikém a mai vacsim frissensült thai kaja:)

5-kor már ettem,de még úgy tűnik fogok is.

2010. jan. 6. 16:38
Adri, hogy van Luca? Megszokta már a közösséget?
2010. jan. 6. 16:38

sziasztok lányok!


Ma jól elutazgattuk az időt a párommal, a szüleimnél is voltunk, de szerintem a cukrommal lesz valami gubanc, mert ahogy kezdek éhes lenni úgy kezd elhagyni az erőm, majd egyik pillanatról a másikra vagy bealszom vagy úgy érzem összeesek. Ha ilyenkor kapok egy kis édességet, vagy amiben cukor van, pár perc alatt helyre jövök. Ha nem, akkor nagyon rosszul tudok lenni. :-)

Egyébként lelkileg jobban vagyok, bár az igaz,hogy végig izgulni fogok, mert ugye sok rémtörténetet lehet hallani arról,hogy összenőttek az ikrek, belenőtt a hasába... stb. Amiket ált. meg se hallgatok, most mégis aggaszt, mert ez a picurka felszívódni már nem fog és izgulhatunk, hogy tényleg a méhlepényen kössön ki. :-)

Komolyan mondom nem is értem egyesek hogy mernek 8-10 gyereket szülni és mindet végigaggódni. Vagy ők másképp fogják fel?

11954. db2225bc4d
2010. jan. 6. 11:28

Sziasztok lányok! Jó régen jelentkeztem, de sokat gondoltam ám rátok! Látom rajtam kívül azért más is távol van már egy ideje. Bibe Babus és Reményke sem jelentkezik sűrűn.

Na szóval az ünnepek alatt nem érkeztem gép elé ülni, utána meg hiába jöttem volna nem volt internetünk. Most ment el a szerelő, de nem sok jóval kecsegtetett. Valószínű a Windows okozza a gondot, újra kell telepíteni a gépet.


Lányok! Minden kismaminak boldog babavárós évet és jó egészséget kívánok! Aki pedig előtte áll, annak a 2010-es év hozza el a régen várt boldogságot!!

Szivike! Sajnálom ami történt, de legalább egy baba veled van és a legfontosabb az, hogy Ábinak megadod a legnagyobb ajándékot amit egy szülő csak adhat: egy TESTVÉRT!!


Mi jól vagyunk, jövő héten kezdek a munkahelyemen. Kicsit izgulok, ráadásul szegény főnökasszonyom meghalt karácsony előtt. Elég zavaros most bent a helyzet, nem tudom mi lesz. :-((

Szóval amikor tudok jövök lányok! Addig is vigyázzatok magatokra!

Millió puszi Mindenkinek! A távol maradóknak is :-)

11953. bibócska
2010. jan. 6. 08:25

Hát jó reggelt kívánok mindenkinek....


Hellikém nagyon drukkolunk ám érted remélem minden rendben lesz...


smartikám örülök hogy veled és picikéddel minden rendben van..csak így tovább növeszd a pocid és benne a kicsit...


szivikém remélem mára jobban vagy hiszen azért akár hogy is csak egy babócát elvesztettél és ez megviseli az embert mégha ilyen korai időszakban is...de valóban az az egy aki veled és veletek marad ő legyen egészséges és érezze jól magát hogy szép és nagy baba legyen mikor megszületik..


Ritám szivikém nekem is volt egy két rossz időszakom december környékén hiszen nekem akkor kellett volna szülnöm..de így alakult nem tudunk mit tenni most egy új kis élet növekszik bennem és rá koncentrálok minden erőmmel...neki már élnie kell!!


hát mit is mondjak sosem voltam egyszerű eset nekem majdnem mindig a nehezebb vége jutott a dolgoknak na nem panasz képp mondom én ehhez hozzá vagyok szokva de miért menne ez is könnyen amikor bonyolúltabb is lehet????? csak minden haladjon jól és legyen minden rendben kicsi Lalival és bármikor kelljen is megszületnie csak annyit kérek hogy felkészülve érkezzen erre a világra....

11952. Hellamona
2010. jan. 5. 20:57

Sziasztok!


Megint későn jövök... ez az én formám ;)

Smarti, Szitaszivi: békés, boldog és egészséges babavárást nektek!

Szivike: sajnálom, ami a másik babával történt. nem is tudok mit mondani rá. De Abinak lesz kistesója és ez a lényeg. :))))))


Zsani: nem jöttél... mi volt ma a Krizsánál???


Részemről holnap 9h-re megyek. Nem kell nekem Doxicyclin, anélkül is fáj a gyomrom...

Holnap délután bemegyek dolgozni. Remélem tényleg időben elengednek. Este jelentkezem.


Jók legyetek!

11951. smarti8
2010. jan. 5. 20:56

Szivikém ezt már csak holnap fogod olvasni,szóval nem rendeltem semmit.Maradt egy kis ishler,meg saláta is van,narancs is,mandarin is....soroljam még?Az a baj,hogy egyiket sem kívánom.Mindíg azt ennék ami nincs:((

Apa vett kaszinótojást mert a múltkor azt kívántam.De most azt sem kívánom,főleg hogy nincs kenyér hozzá csak az a fránya zsemle:((

Majd kihúzom valahogy.

Jó éjt lányok,holnap újra itt.

11950. Anita2. (válaszként erre: 11949. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 5. 20:47

Szia, jó éjt Neked is!


Én is elköszönök, jó éjszakát Mindenkinek!

2010. jan. 5. 20:38

Elköszönök mára!

Mindenkinek szép álmokat!

11948. Anita2. (válaszként erre: 11935. - Smarti8)
2010. jan. 5. 20:37

Én is ezt remélem!:))


Én már megvacsiztam, túlzottan is...:((

11947. szitaszivárvány (válaszként erre: 11945. - Smarti8)
2010. jan. 5. 20:31
ha nem rendelsz, akkor egész éjszaka éhesen fogsz forgolódni és azon fogsz morfondírozni, hogy miért nem rendeltél....
2010. jan. 5. 20:30

én is nagyon érzékeny vagyok a szagokra. Sőt, a parfümömet se tudom használni. :-( Egyiket sem.

Szerintem a főttkajánál is az illatorgia az, ami megakadályoz abban, hogy megegyem, pedig előtte nem tudtam elképezlni úgy egy napot, hogy ne ettem volna meleg kaját. Remélem lassan elmúlik ez az állapot.

11945. smarti8
2010. jan. 5. 20:30

Holnap mindenképp thai kaját eszek(frissensültet)

Imádom a tintahalat,csak ha sokat eszek belőle el tudom rontani a gyomromat.Brokkoli is jöhet minden mennyiségben.Ciki lenne most rendelni egy pizzát??Illetve kettőt?Mert olyan kuponom van,hogy 1-et fizet 2-t kap.Késő van már ilyet enni:((

11944. smarti8
2010. jan. 5. 20:28
Jaj ne is mond!!ÉHES vagyok!Valahogy jobban érzem az ízeket és a szagokat,de sztem ezzel mindenki így van ebben az időszakban.De unom,mert amit eddig szerettem vagy szívesen megettem,most kevés van belőle.lehet nem is olyan finom?És most tudjuk meg mi az igazán finom kajcsi??
2010. jan. 5. 20:26

:-) úgy látom sokszor te is gondba vagy a kajával.

Igen, koreai. Legalábbis ez van kiírva. Múltkor sétáltunk egyet és a kórház területén találtunk egy szállodát, ami az idegen nemzetiségű diákoknak van fenntartva és azon belül van egy koreai étterem. A kínai éttermekben mindben ugyanolyan kajákat lehet kapni, de itt teljesen másak voltak. A párom csípős tintahalat evett rizzsel és kagylóleves volt hozzá, az enyém meg brokkolis, darálthús volt valamilyen tésztában kisütve. Nagyon finom volt.

11942. smarti8
2010. jan. 5. 20:22

Képzeld,még jó hogy nem kértél,mert olyan szar volt a zsemle,hogy kidobtam a kukába.Magos zsemle volt de volt benne köménymag amit naaaaaaaaagyoooon utálok.Így most fogalmam sincs mit egyek,mert más nincs is itthon csak ez:((

Ilyet se veszek többet.

2010. jan. 5. 20:18

köszi, nem kérek! narancsot eszünk Abival.


így van, ez az év mindenkinek sikeres lesz! :-)

11940. Szimpátia
2010. jan. 5. 20:17

Sziasztok jánykák! :)

És üdv az "újaknak" is vagyis lehet hogy nem is újak csak még nem beszélgettünk. :)

Picit visszaolvastam és örömmel nyugtáztam hogy babaügyben mindenki rendben van. Vigyázzatok magatokra és a bébikre kismamáim! Jó egészséget kívánok! :)


Gyors helyzetjelentés: Tegnap voltunk 5 hetesek. Már 4250 gramm és 52 centi a kisfiam. De nem is a méret a lényeg, hanem hogy gyönyörű és nagyon figyelmes, jó baba. Imádom és büszke vagyok rá. Nagyon! Ne nevessetek ki! :) Nacóval ez van nálunk. :)


Zsanikám és aki még épp stimu alatt van...nagyon drukkolok! :)*

Reménykém, Bibém és Babuskám millió puszi akkor is ha megnémultatok! :p :)))*

11939. smarti8
2010. jan. 5. 20:05
Megyek kenek egy lekváros zsemlét.Szivikém te is kérsz egyet?Esetleg más valaki??
11938. smarti8 (válaszként erre: 11937. - MrvRita)
2010. jan. 5. 19:54

Ritusom,mindenhol azt olvasom,hogy ez a 2010 szerencsés év lesz,a fellendülés éve.Lehet idén születik majd a legtöbb baba??:))

Tudom,hogy sikerülni fog,és nagyon szorítok neked.

Puszi

11937. mrvRita
2010. jan. 5. 19:52

sziasztok!

Anita!köszike:-)neked is drukkolok ezerrel, és minden más kedves bartnőmnek:-)


szivikém!hát igen, csak eléggé nehéz.remélem hamarosan már sikeresebb lesz ez az évünk minden babát várónak.


puszika!Rita

11936. smarti8
2010. jan. 5. 19:51
Jaj vacsizni kellene,mindjárt jön haza apa,és ha előtte eszek mindíg megjegyzi,hogy vigyázzak,mert olyan leszek mint egy bálna.De ez engem nem érdekel,ha ez kell ahhoz hogy teljesüljön végre az álmom:)Nem igaz csajok??Nem éhezünk,csak mert apának tetszeni akarunk.persze tudom mennyi az annyi és vigyázok magamra,csak őt az zavarja meg,hogy sokszor eszek keveset.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook