Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás utáni új, bonyolult kapcsolat fórum

Válás utáni új, bonyolult kapcsolat (beszélgetős fórum)


1 2 3
76. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 75. - A5ea9b3ea1)
2016. márc. 2. 13:49
Az meg már az ô baja legyen, ne a tiéd!
75. a5ea9b3ea1 (válaszként erre: 74. - Miklósi)
2016. márc. 2. 13:41
Köszönöm szépen a biztató szavaidat, megpróbálom rendbe tenni az életem, és az biztos, hogy őnélküle. Sajnos ez a másfél hónap is több volt annál, mint amit egy ilyen ember megérdemel. Annyi azért vigasztal, hogy neki sokkal rosszabb lesz ez az egész, mint nekem, ha rádöbben, hogy folytatódik az ő kis sekélyes, tesze-tosza élete.
74. miklósi (válaszként erre: 73. - A5ea9b3ea1)
2016. márc. 2. 13:27
Rendezd az életed de ne vele:) Te ennél csak jobbat érdemelsz. Nekem 2 évembe telt mire rájöttem, amit már nagyon bánok, de ez van, ennyi időt vett el az életemből egy másik ember feleslegesen.
73. a5ea9b3ea1 (válaszként erre: 72. - Miklósi)
2016. márc. 2. 12:32

Hát ő is a korrektebb fajtából származott akkor.

Igazából a másik csajjal sincs együtt. Legalábbis én azt nem nevezem kapcsolatnak, ahol jó esetben találkoznak hetente egyszer. Két évig láttam, hogy élnek. Elméletileg közös a lakásuk, de a lány nem lakott ott soha. Kezdetben még ott volt havonta egy hetet. Utána többször azt láttam, hogy este jött a kislánnyal, utána hallottam a nagy kiabálást, ajtócsapkodást, majd a csaj a kislánnyal együtt elment az éjszaka közepén.

Az utóbbi fél évben a csaj egyszer volt a lakásban, amikor a srác nem volt otthon, akkor is a tv-t verte szét.

Januárban még csak nem is beszéltek telefonon se.

Közben folyamatban van a gyámügyi eljárás a kislány láthatásával kapcsolatban.

Most komolyan, ez kapcsolat? Ezen mit kell lezárni?

2016. márc. 2. 12:17
Jártam én is ilyen cipőben, az exem még 2 évig hülyített mindkettőnket, először én nem is tudtam a másik nőről, aztán kiderült persze, még egy darabig húztuk, aztán hagytam. Most a másik nővel van, de csak azért, hogy legyen valaki mellette.
71. a5ea9b3ea1 (válaszként erre: 68. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 2. 12:06
Köszönöm a biztatást, próbálom ezt tenni és minél hamarabb kiverni a fejemből még az emlékét is!
70. a5ea9b3ea1 (válaszként erre: 67. - Alidamolnar)
2016. márc. 2. 12:05
Igen! Ő azt mondta, hogy egyelőre amíg nem tudja lezárni az előző kapcsolatát, addig ne találkozzunk. Én mondtam neki, hogy utána se. Rendezze le az éltét, ahogy akarja, és mindenki keresse meg a saját boldogságát külön-külön.
69. a5ea9b3ea1 (válaszként erre: 66. - Gabesz55)
2016. márc. 2. 12:03

Igen, csak szerencsére nem több év és egy közös gyerek után.

Itt valószínűleg nem nekem meg a másik csajnak kellene pszichológushoz mennie, hanem neki. Egy érzelmileg sivár, döntésképtelen ember, aki saját tehetetlenségében másokat próbál tönkretenni.

Most komolyan, egy évek óta nem működő kapcsolatot hogy nem lehet lezárni?

68. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 65. - A5ea9b3ea1)
2016. márc. 2. 11:59

Kutyaharást szôrével... csak vicc volt.

Jön a tavasz, éld az életed, örülj a családodnak a jó idônek, kiránduljatok, stb.

A konzekvenciát meg levonod.

Egy kicsit fájni fog, de a tapasztalatnak mindig ára van.

2016. márc. 2. 11:51
Akkor tisztáztad is vele, hogy ne szórakozzon Veled többet?
66. gabesz55 (válaszként erre: 65. - A5ea9b3ea1)
2016. márc. 2. 11:47
Úgy járnál mint az exe!
2016. márc. 2. 11:37

Téma rövidre zárva. Fiatalember még ezek után se tudja, mit akar az éltével kezdeni, 37 évesen!!!

Szerintem egy hónap után is lehetne nagyjából tudnia, hogy valaki fontos neki vagy nem. Ő még szívesen nyitva hagyná a kiskaput, hogy ha majd egyszer ki tud lépni a másik kapcsolatból, akkor majd jó lennék neki. Hát el lehet menni máshova.

Kezdem felfogni, hogy nem véletlen, hogy szerencsétlen ex-jelenlegi barátnője olyan állapotban van idegileg, hogy már öngyilkossággal is fenyegetőzik. Engem másfél hónap alatt sikerült kétszer kikészítenie ezzel a kellesz is meg nem is dologgal. Ha ott évek óta ez megy, akkor nincs min csodálkozni.

Ki kell vernem a fejemből és örülnöm kell, hogy még időben megszabadultam egy ilyen embertől.

Majd fogja ezt ő még bánni, de akkor késő lesz.

64. gabesz55 (válaszként erre: 60. - A5ea9b3ea1)
2016. márc. 2. 11:28
Rögtön válaszolnia kellett volna!
63. 73829699c0 (válaszként erre: 52. - A5ea9b3ea1)
2016. márc. 2. 10:41
Az a fránya rózsaszín köd,... minden kapcsolatot az tesz tönkre,amikor felszáll, és beköszöntenek a "szürke" hétköznapok.Amikor már nem akarunk se többnek, se jobbnak látszani,mint amilyenek valójában vagyunk.
62. michelle.r (válaszként erre: 60. - A5ea9b3ea1)
2016. márc. 2. 10:31

Pedig egy hónap után erre a kérdésre nem lehet igen a válasz.

Lehet az, hogy nagyon kedvellek, nagyon szeretek veled lenni, nagyon szeretnélek jobban megismerni.

61. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 60. - A5ea9b3ea1)
2016. márc. 2. 09:47
Amennyiben ezt nem mondja ki spontánul, szívbôl, az "ügy" veszett fejsze nyele.
2016. márc. 2. 09:32

Olyan ez, mint egy véget nem érő szappanopera. Hétfőn elvittem a kislányomat az apukájához, és ott is voltam egy ideig, mert behívott és néhány dolgot meg kellett beszélnünk.

Ugye a srác látta, hogy én ott voltam. Beszélgettünk chaten, és leírta, hogy ez neki nagyon szarul esett. Teljesen depis hangulatba került. Azt írta, hogy fogalma sincs, hogy mit csináljon az életével. Kérdeztem tőle, hogy most attól is tart-e, hogy engem elveszít. Azt mondta, hogy igen. Még egy kérdést tettem fel neki, hogy szeret-e? Erre várom a válaszát. Ha nemmel válaszol, vagy annyit se tesz meg, hogy válaszoljon, akkor ennyi volt.

59. gabesz55 (válaszként erre: 55. - Vacsa)
2016. márc. 1. 00:02
Szerintem is,sőt biztos.
58. gabesz55 (válaszként erre: 52. - A5ea9b3ea1)
2016. febr. 29. 23:59
Már megkapta tőled amit akart,ezután,már jobb úgy sem jöhet.
57. gabesz55 (válaszként erre: 50. - Vacsa)
2016. febr. 29. 23:52
Jól beszélsz!
56. gabesz55 (válaszként erre: 48. - A5ea9b3ea1)
2016. febr. 29. 23:48

Meg vagy vezetve.

Higy amit akarsz.

55. vacsa (válaszként erre: 54. - Michelle.r)
2016. febr. 29. 16:19
Egyetértek, menekülésnek tűnik a pasi.
54. michelle.r (válaszként erre: 52. - A5ea9b3ea1)
2016. febr. 29. 16:11

Ha akkor szeretett, akkor most is szeret. Én speciel nem hiszek abban, hogy két évig a szomszédomban lakik valaki, akivel jókat beszélgetek, majd - bár korábban egyáltalán nem volt rám hatással - egyszer csak észreveszem, hogy hű de jó pasi, és beleszeretek. Véletlenül a saját kapcsolatom tönremenésével párhuzamosan.


Eszemben sincs, hogy bántsalak, de így kívülről ez inkább egy kreált kapcsolatnak tűni, mint őszinte érzelmeknek.


És igen, ahogy előttem is írta (vacsa?) ha kellesz neki, felszántja az udvarodat, és arréb tolja a Gellért hegyet, de nem táncikál hol előre, hol hátra.

53. lusza (válaszként erre: 52. - A5ea9b3ea1)
2016. febr. 29. 11:32
Vannak nehéz dolgok az életben, attól még meg lehet tenni ezeket. Ha te vele csak komoly kapcsolatot szeretnél, akkor mondd meg neki, hogy ez neked nem felel meg és zárd le. Ha ilyen laza kapcsolatban is benne vagy, aminek lehet, hogy hamar vége lesz, akkor állj úgy hozzá.
2016. febr. 29. 11:27

Az a baj, hogy az eszemmel tudom, hogy mit kellene tennem, és tudom, hogy valószínűleg átver, vagy csak talonban tart, hogy ha az ex-szel mégsem jönne össze a dolog, akkor B tervként jöhetek én.

Csak ha valakit megszeret az ember, akkor nehéz a szívének parancsolnia. Meg az a beetetős időszak, amikor minden szuper volt, az nem kellett volna. Mert akkor tényleg szeretett, ezt éreztem.

És hát megmondom őszintén, a szex része tökéletesen működik. Ebben a kapcsolatban az az egy dolog, ami úgy működik,hogy mindenki azt kapja, amit szeretne. Én is!

51. túrógombócka (válaszként erre: 48. - A5ea9b3ea1)
2016. febr. 29. 10:36
ez vagy igaz, vagy nem. lehet, h csak kitalálta.
50. vacsa (válaszként erre: 48. - A5ea9b3ea1)
2016. febr. 29. 10:25

Nem látsz tisztán.

Ha le akarná zárni a kapcsolatát, akkor lezárná.

Ha veled akarna lenni, akkor veled lenne.

Ha szeretne téged, akkor átmenne tűzön-vízen, ott aludna a lábtörlődön ha kell.


Az összes többi csak kifogás.


Szemét módon nem mondja meg neked hogy nem kellesz neki, mert táplálod az önbizalmát, esetleg jó kis szexet is kap...

Bár csodálkoznék ha a szexben önzetlen lenne...


Mindenből kimagyarázod, de hidd el hogy te fogsz sérülni, ő meg kisétál szépen az életedből.

49. lusza (válaszként erre: 48. - A5ea9b3ea1)
2016. febr. 29. 10:07

Csak becsapod magad. :( Szerintem rájött, ha veled komoly kapcsolatba kezd, akkor elveszíti végleg az exét. Azt, hogy mit mond róla neked, nem kell elhinni. Ne azért akarjon téged, mert a szülei azt mondják. :)

Ha nem tudod elengedni, ne engedd el, csak készülj fel arra, hogy ebből nem lesz igazi, jó kapcsolat.

2016. febr. 29. 08:56

Az a baj, hogy nagyon erősnek kellene lennem, de nem bírok. Én sajnos nagyon megszerettem őt, és nagyon nehéz elengednem. Pedig az eszemmel tudom, hogy ezt kellene tennem. Csak sajnos mindig pár nap után keressük egymást, vagy én őt, vagy ő engem, vagy csak véletlenül összefutunk. Azt mondja, hogy ő is tudja, hogy nagyon le kellene zárnia az előző kapcsolatát azzal a nővel. A szülei is azon a véleményen vannak, hogy tiszta hülye, ha hagy engem elmenni. Azt mondja, hogy ha ott le tudná zárni a dolgokat, akkor velem tiszta lappal tudna normális kapcsolatot kezdeni. Addig meg az a baj, hogy ő is látja, hogy sokszor megbánt indokolatlanul, amit nem érdemlek meg.

Én csak azt nem értem, hogy ha kezdetben működött teljesen normálisan a kapcsolat közöttünk, én is biztosan éreztem, hogy szeret és fontos vagyok neki, akkor most mégis inkább ahhoz a nőhöz húz, aki soha nem nyújtott neki normális életet? Aki ütötte, késsel ment neki, öngyilkossággal fenyegeti, ha nem azt csinálja, amit ő elképzel?

47. lusza (válaszként erre: 45. - A5ea9b3ea1)
2016. febr. 28. 11:42
Egy felületes kapcsolat nem olyan, mint az igazi. Abban hibás, hogy nem mondta meg egyenesen, hogy ő nem érez úgy irántad, és nem akar elköteleződni, inkább mellébeszélt, hogy még ott az ex, aki megtudta, hogy vagy és azóta zsarolja. Így nem ő a hibás, hogy nem alakulhat ki köztetek igazi kapcsolat. Pedig rajta múlik. Engedd el, hogy ő is átgondolhassa, mit akar.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook