Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért nem fogyok?/mozgással/ fórum

Miért nem fogyok?/mozgással/ (beszélgetős fórum)


2016. febr. 10. 09:29
Egyébként meg semmi baj nincs a 2 kg-al 3 hét alatt, teljesen normális fogyás, csak te találod kevésnek mert gyors eredményre vágysz :)
2016. febr. 10. 09:24
A mozgás is sokat számit a fogyókúrában, de az alapját a diéta adja meg, arra kellene jobban odafigyelni. Mit eszel egy nap? Mi a reggelid, ebéded és vacsorád?
2016. febr. 10. 07:38
Alakot formalni celzott sulyzos edzessel lehet.
14. lusza (válaszként erre: 5. - Scarlet001)
2016. febr. 9. 23:04

Nemcsak a kilók száma számít. Egy 60 kilós, izmos, feszes testű nő jobban nézhet ki és a méretei is jobbak lehetnek, mint egy 55 kilós, kevésbé izmos, kevésbé feszes nőnek.


Jól haladsz a fogyásban, de tűzz ki magad elé rendszeres, intenzívebb testmozgást, alakformálást, kondit, bármit, ami több mint az ugrálókötél. Csak akkor lesz jó alakod és marad meg, ha a mozgás megmarad az életed részének. :) Az egészségednek is jót fog tenni.

13. jajjj
2016. febr. 9. 22:00
Szerintem felejtsd el az ugrálókötelet, akármennyit fogysz elégedetlen leszel magaddal. Próbálj inkább erősítő, alakformáló tornákat csinálni, hamarabb lesz eredménye, mint gondolnád. Ja és nem kell konditerembe menni, tele van vele a net. Ld. fitnessblender stb.
12. tiah
2016. febr. 9. 21:47
Hu csajok, örüljetek hogy csak 50-57 kg osok vagytok , szeretnék én annyi lenni. Sajna pajzsmirigy alul müködésem van ráadasul steroiddal kezeltek,67 kg ròl 120 ra hizlaltak a gyogyszerek, ennek 8 éve azota flabelosszal lenyomtam 21kg de itt megragadt... még 20 kg le kéne dobjak, csinálom a fehérje turmix diétát és a flabeloszt, viszot ez a mozgásforma izmosit igy lassabban megy a fogyás. Viszont centibe sok ment le, de ki van nyulva a böröm és van bör feleslegem aminek szintén van súlya... jó egészséget nektek nevigyétek tulzásba a fogyást mert ha az immunrendszeretek felborul az gáz, ennek a levét iszom én is 14 évesen meg akartam felelni és 50 kg ra fogytam de a szervezetem nem tolerálta és autoimmunos lettem. Ha ujra kezdhetném nem csinálnám...36 évesem már másképp látom...
11. Csipkerózsika (válaszként erre: 8. - Scarlet001)
2016. febr. 9. 21:02
Azért nagyon nem mindegy ám, hogy az x kilóból mennyi az izom, a zsír és a víz! Én megméretném %-osan, akkor jobban tudnád, mit és hogy csinálj edzésben és táplálkozásban is.
10. Scarlet001 (válaszként erre: 9. - Fincsi5)
2016. febr. 9. 20:23
Jó lenne :)
9. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Scarlet001)
2016. febr. 9. 20:17
Várd ki, milyen leszel 54 kilósan, lehet majd hirtelen megindul, és az ismét jó lesz.:)
8. Scarlet001 (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2016. febr. 9. 20:09
De amúgy nem értem. 1 évvel ezelőtt 54 kilósan teljesen jól néztem ki. Akkor ha most lefogyok annyira, akkor nem lesz ugyan olyan, mi? Szóval 50-48 körülire kell majd lefogynom, hogy ugyan úgy nézzek ki? Ez mi... Az már a magasságomhoz képest alultápláltnak számít.
7. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Scarlet001)
2016. febr. 9. 19:48

Az a baj, hogy ilyen "kevésből" nehezebben megy.

Én 64-ről szeretnék, komolyan alig eszem, de nem mozdul.

Közben citromos víz is megy, mától meg az a műkenyér

6. Scarlet001 (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2016. febr. 9. 19:41
59 voltam, 57 vagyok, és 54 szerettem volna lenni...de lehet, hogy ebből 50 lesz, mert -2 kiló kevés, ahhoz képest, hogy 2 kg-al nem ment le semmi...
5. Scarlet001 (válaszként erre: 3. - Lusza)
2016. febr. 9. 19:39
De én ezelőtt 54 kilósan teljesen jól néztem ki...az volt a célom, az még -2kg. De ha ugyan így "megy" le, akkor meddig kell még fogynom, hogy úgy nézzek ki, mint 1 éve?
4. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Scarlet001)
2016. febr. 9. 19:39
Az sem mindegy, mennyiről indultál.:))
3. lusza (válaszként erre: 1. - Scarlet001)
2016. febr. 9. 19:26

3 hét alatt nem várhatsz látványos eredményeket, főleg a testeden nem a mozgástól. Intenzívebb, rendszeres mozgástól, majd 3 hónap vagy 1 év múlva. :)


Ha fogyni akarsz még, az étkezésedre figyelj. Ha izmosodni, formálódni, ahhoz kevés az ugrálókötél.

2. Scarlet001 (válaszként erre: 1. - Scarlet001)
2016. febr. 9. 19:26
Reggeli előtt és du. is fél-fél órát ugráltam. Ja és 25 év alatt vagyok.
2016. febr. 9. 19:19

Január közepétől elkezdtem mozogni (ugrálókötél) és kevesebbet enni. 2 kilót fogytam azóta, kalóriabázis segítségével, de nem látszik meg. Centikben ugyan akkora vagyok mindenhol...(nem mértem rosszul).

Fokozatosan mentek le a kilók, szóval nem értem. 59 kiló voltam, most 57 vagyok a 167 centi magasságomhoz(aránytalanul oszlik el, a vállam, karom, lábszáram, combom alsó része vékony, csak a hasamon és a combom felső részén két oldalt van háj). Izomból nem mehetett le, mert az nem is nagyon volt. De ha mégis, akkor olyan nincs, hogy egy centi se ment le a combomból...

Miért van ez? Mit csinálok rosszul?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook