Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Méltányossági kérelem a bank felé fórum

Méltányossági kérelem a bank felé (beszélgetős fórum)

8. Channa* (válaszként erre: 5. - Mamika79)
2016. febr. 10. 20:18

Írj egy kérelmet és azt be is viheted személyesen, beszélhetsz ügyintézővel, átveteted vele, stb.

A lényeg, hogy lássák a fizetési hajlandóságot. Szerintem egy kicsit kevesebb összeget írj a kérelembe, hátha azt mondják, hogy inkább ennyit fizess, és akkor ki tudod egészíteni, vagy az is lehet, hogy belemennek a kevesebbe is.

7. P Tünde (válaszként erre: 5. - Mamika79)
2016. febr. 10. 17:04

Az otp faktoring egy követeléskezelő behajtó cég.

Sajnos ismerem őket, a volt férjem juttatott ide hiteleket nemfizetéssel. Lehet velük egyezkedni, vedd fel a kapcsolatot az ügyintéződdel, egyeztess időpontot, ő ad felvilágosítást.

Amúgy mi nagyon "jól" jártunk velük, lett egy alig több mint 400 000fit felhasznált folyószámla tartozásból mire ki lett fizetve kb 1,5 milliós befizetés. Ebből amikor egyben lett kifizetve kellett fizetni 400 valahány ezret nyolcszáz helyett, amennyi továbbtörlesztéssel lett volna még pár évig. Ügyes volt a drága, nagy taps neki, hogy nem fizetett évekig rendesen!

6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Mamika79)
2016. febr. 9. 14:01
Személyesen tárgyaltak- tudomásom szerint
2016. febr. 9. 13:59
S ok maguktol irtak kerelmet vagy forduljak ugyvedhez? Nem jelzaloghitelek a mienk, hanem szemelyi kolcson, hitelkartya.
2016. febr. 9. 13:56
Nagyon szepen koszonom. Soha nem hallottam ilyenrol, de akkor ezek szerint van remeny.
2016. febr. 9. 13:52

Van esélye.

Írd meg neki azt, amit ide írtál.

Hogy most lehetőséged nyílik egy összegben ennyit befizetni az adósságod elengedésének fejében. Várod pozitív elbírálásukat. Ennyi.


A bankok nyitottak ilyesmi irányában!

(Ismerősék szálltak ki most egy rettenetes lakáshitelből úgy, hogy még pénzt is kaptak.)

2016. febr. 9. 13:42
A legnagyobb tartozasunk az otp faktoringnal es az intrum justitianal van.
2016. febr. 9. 13:38
Sziasztok, van boven tartozasunk tobb banknak is, felmondott hitelek, amit havi osszegben fizetunk, de ki szeretnenk egy osszegben fizetni valamennyit, ( pl egy hitelunk sok kesedelmi kamat miatt 350 000 helyett 520 000 lett, s gondoltam ha befizetek kb 420 at egy osszegben, elengedik a tobbit) lett egy kis penzunk, s szeretnenk a terhektol megszabadulni. Ugyintezokkel beszeltem, s azt mondtak, van ilyenre lehetoseg, irjak egy ilyen kerelmet, s majd a bizottsaguk eldonti. Kerek szepen segitseget abban, mit irjak s ennek van e tenyleg eselye. Koszonom szepen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook